• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. októbra 2017 
@tiffanka pod tym videom mas napisane ze to je potahovane hmotou K2 co ak bude teplo asi nebude to najlepsie riesenie. Je to hotova potahovacia hmota. na vyber ich je viac. ak chces iba na jednu torticku tak da sa da mensie mnozstvo kupit zo Smartflexu ci niekde aj z White Icing. farbit sa da praskovou farbou rozpustenou v kvapke alkoholu alebo predavaju priamo gelove farby. tie pasiky ak to budes robit naraz mali by ti chytit bez potierania a ak nebudu drzat tak staci stetcom potriet vodou.
11. aug 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka samozrejme mas moznost spravit si doma hmotu z cukrikov ci suseneho mlieka. recepty su na zaciatku temy
11. aug 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja druha torticka, na zalanie zvon.
inac baby, pouzivala som dnes smartflex velvet a mozem povedat, ze super :slight_smile: super sa s nim robi, dokonca mam pocit, ze lespei nez z Wi, akurat trosku tazsie sa valka.
11. aug 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@lamps Tí sú krááááásni...:slight_smile:
12. aug 2011 o 05:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 krasni zvon :slight_smile: ako si to nakoniec vyriesila, ze si davala iba 2 platy?
12. aug 2011 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex krasna torticka :slight_smile:
12. aug 2011 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata este raz vam vsetkym naozaj velmi velmi krasne dakujem za blahozelania!!!!!!
<333 ste strasne zlate!!!

tu je ta druha torta ktoru som narychlo dokoncovala s poloroztecenymi ozdobami. fotila som ju este s foliou na vystuzenie lalie, bez nej som ju uz nestihla :zipper_mouth: asi ju nazvem "porodna" :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2011 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@mizulienka dakujem, no dala som nakoniec tri platy, bolo to dost velke aj tak, a sestra bola u mna tak mi pomohla a vytvarovala mi ho odrezkami s plnkou.
12. aug 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a možno hlupa otázka,ale prečo sa zmenil názov témy?:slight_smile:)) :astonished: :grinning:
12. aug 2011 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 nik nevie... :wink: ale vcera sme to viacere pisali adminom, tak to hadam v blizkom case zmania spat.. :wink:
12. aug 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 tá tvoja pôrodná je nádherná :dizzy_face: takú by som nevyprodukovala ani keby čo bolo a ty si to urobíš medzi kontrakciami :sunglasses: :wink:
12. aug 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 porodna bude asi prva na svete a je krasna.
12. aug 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 jaj,to admini?ja že niektorá s z vás sa činila:slight_smile: :grinning:
12. aug 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 krasna torticka. Odkial mas prosim ta tie zatocene drotiky? A ked pouzivas rovne, kde kupujes? :wink:
12. aug 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani ja aj teraz po vychladnuti mam tu hmotu taku, ze akoze maksiu, netreba mi ju ani davat do mikrovlnky, v ruke sa to da normalne hniest...myslis, ze tam mam malo cukru?
12. aug 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte práve som dokončila takú jednoduchú pre maminu svokru :slight_smile:
12. aug 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@dadka212 krasne vyzera, ten mramor je vydareny.
12. aug 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 mne tiež viac vyhovuje smartflex ako WI :slight_smile:
12. aug 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 klobúk dole. A nehodíš sem fotečku vašej najmenšej tortičky, nech sa pokocháme nad tým dokonalým dielkom :slight_smile:
12. aug 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ďakujem :slight_smile: na tejto som skúšala mramor a klieštiky, len nebola moc vychladená ešte tak to zle išlo...ale aspoň budem vedieť :slight_smile:
12. aug 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 krásnučká :slight_smile:
@vlada111 .ja idem akurát otvoriť tú pixlu so smartflexom,ešte som s tým nepoťahovala.... :unamused:

A mám takú podložku na otláčanie,tú zelenú,ako to mám naniesť na hmotu,najprv hmotu vyvalkám,len či mám dať podložku na hmotu a prejsť valčekom,alebo hmotu na podložku,čo je lepšie? :confused:
12. aug 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja som mala naposledy tiež mäkšiu a keď som ju dávala vyvalkanú na tortu, tak sa mi robili trhliny, tak sa mi ťahala. No nervy :angry: . Ale neviem akú máš túto. A keby si skúsila kúšťok vyvalkať a potiahnuť napr. nejakú malú misku, že čo to urobí?
12. aug 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 budeš s ním spokojná. S tou podložkou ti nepomôžem, ešte som s tým nerobila.
12. aug 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 dakujem za radu :slight_smile: ja som ju minule mala taku, ze take male trhlinky sa mi robili...ze bola az taka elasticka, ze sa pod svojou vahou ako keby natahovala a trhala...vyskusam na miske najprv :slight_smile:
ja mam sice 7kg vedro smartflexu, ale chcem vyskusat aj to MMF, ked tolko bab to pouziva a predsa je to o kustik lacnejsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 krasna je torticka, tie listky si mala zelene a bielou farbou si zilkovala?
chcem sa spytat, aku velku mas tu slzu? ja som si teraz z peciehrou objednala strednu a zda sa mi taka velka :confused: :confused: :confused:
12. aug 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no presne ako opisuješ, mne sa stalo to isté, pod vlastnou váhou...
Ja idem dnes poťahovať zo Smarflexu, neviem si ho vynachváliť, akurát sú tieto hmoty nechutne drahé. Keď robíš z MMF ušetríš si peniažky, len je to pracné.
12. aug 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 však dám vedieť,ako sa mi potiahlo..len čakám,kým drobca odvalí :slight_smile:
12. aug 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz sa vam stalo, ze objednate v pondelok a pride vam dnes...a to je doprava kurierom :confused: akoze.......
12. aug 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 aha, tak to moja ešte spí :grinning:
12. aug 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka a odkial si objednavala?
12. aug 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok