• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mariann2 dakujeeem jasne inspiruj sa len daj lahsie vlajky, my sme vybrali aj tazsie co ja som teda nepoznala, ale ten chlapcek, ktoremu som to robila ze vie skoro vsetky, tak uvidim ci isto vie :slight_smile:
13. aug 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11
na tvojho macika to nema ale nemam zatial tie gleove farby na ocka,aby som mohla robit tvaricky,zvieratka...... :slight_smile:
13. aug 2011 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2
dakujem,no snazila som sa fakt,ale ked si pozrem ostatnych tak to je slabota
13. aug 2011 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 :astonished: :astonished: :astonished: druhy mesiac a uz taka torta? no ja peciem vyse roka,ale toto by som veru nedokazala :confused: super!!! :dizzy_face:
@fatima30 co sa ti nepaci? ved je velmi pekna!
@ikula2 super zemegulka
14. aug 2011 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
jaaaaj, dnes bol des den, nedarilos a mi vobec :frowning2: robila som torticku pre drobca a ako naschavl mi to dnes neslo, sestra mi aj pomahla, bo sme si zmysleli ze spravime vlacik so 4vagonmi, no des. Som smutna trosku, ze prave mojmu drobcovi mi nevysla torta uplne ako som chcela :unamused:
tu je
skusala som roibit aj plnku parizska slahacka a mascarpone je moc mnam :slight_smile:
no Inac ta rota nemala byt taka obrovska, no nejak sme to neodhaldi tak mame co jest :grinning: :grinning: :grinning:
a este tu je jedna foto torty so zeusom, som tam dopisovala to happy birthday.
14. aug 2011 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
nejak mi to dalo daleko ten vlacik n eni ho moc dobre vidiet
14. aug 2011 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata,ja som si dnes nasla na testiku dve palicky,ale pssst,este to nechcem zakriknut :zipper_mouth: ale som sa musela podelit o novinu :grinning:
14. aug 2011 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@fatima30 juj moja ja síce vela nepečiem,mám toho za sebou malo,ale tak moja prvotina...nemám foto...ale tvoj výtvor je lepší.)
14. aug 2011 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 držíme palce aj na nohách:slight_smile:
14. aug 2011 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, včera mi nešel koník celý den, tak jsem dneska jen rychle proletěla fotky dortů a dala liky, super dílka jste přidaly... a nové pekařky taky :slight_smile:
14. aug 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2
@lamps
@lucula73 dakujem babulky, velmi ste mi pomohli :slight_smile:
14. aug 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 krasne auticko. To si robila podla nejakeho postupu?
14. aug 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za like-y, viem nie je to stale bohviečo, nikdy som nebola nejako zručná a nemam ani umelecké vlohy, ale na domace pečenie pre rodinku a známych to bude snad stačiť. :slight_smile:
14. aug 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 mi se zdá ten vláček úplně perfektní. :wink:
@mrka2 gratulace k dvěma čárkám, za chvilku tu bude další miminko :wink:
14. aug 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 tak to tfuj tfuj tfuj.. :wink: a hodně potichu gratuluju :dizzy_face:
14. aug 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 wooooooooooooooooooooooow to je paraaaaada!!!!! aj ja drzim vsetky mozne palce co tu mam!!!!
14. aug 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacka1 nie nie, to len tak som si to vyskladala z cesta do tvaru auta. ja som zistila,ze podla postupu neviem urobit nic, proste musim na to sama prist. :pensive:
14. aug 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 rada by som dala foto z blizka no je to fotene len telefonom,ale su to akoze kvietka podla tohoto http://www.tortyodmamy.sk/jednoduche-elegantne-kvety ale ja som nemala taku formicku tak som robila z maleho srdiecka a lepila k sebe,no aj tak sa mi rozchadzali,bol to prvy pokus nabuduce budem mudrejsia tak nech sa to dari,a piestiky boli len zostrihnute a zapichnute :slight_smile:
14. aug 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 Ale ved su prekrasne,drobec sa urcite potesi,aj ja som mala tyzden nejaky prekliaty :( tiez sa mi nedarilo....
14. aug 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 vsak je krasny vlacik. co je na nom zle?

@mrka2 gratulko a nech vsetko prebieha bez problemov.

baby co bolo tento tyzden lebo tolko z vas pisalo ze sa im vobec nedari. esteze som nepiekla.
14. aug 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 - krásnučká
@jerryjanka - kráasnučké
@ikula2 - parádna zemeguľa
@fatima30 - veľmi peknučká
@mariann2 - je nádherná. nepovedala by som, že pečiete len 2 mesiace :slight_smile:
@zuzana124 - krásne dielka
14. aug 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 - nádherný je ten vláčik
14. aug 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 dorty jsou krásné, nevidím chyby
@mrka2 gratulace a snad vše dopadne dobře
14. aug 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vam vsetkym za gratulacie, snad to dobre dopadne :slight_smile:

pridavam este moju vcerajsiu
14. aug 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
kočky potrebujem poradiť, kúpila som si u moniky v e-shope silikónovô formu na guličky a neviem ako sa s ňou robí :frowning2: , neviem ten guľôčkový pásik odtiať vybrať, ako sa to robí? ďakujem vám za rady
14. aug 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 - krásne fraby krásna tortička
14. aug 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2, @lucula73 já to dělala obráceně, teda vyválela si trochu silnější plát než obvykle, na to položila podložku a po ní jsem projížděla válečkem, na kraji ještě přitlačila rukama, a na třetí pokus to šlo, mně se navíc osvědšilo trochu si podložku posypat práškovým cukrem aby se moc nenalepila na hmotu
14. aug 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ďakujem za pochvalu :wink:
@mariann2 čo som videla na stretku,tak riadne natlačili tú hmotu do formičky,dali na chvílu do chladničky alebo skor mraziaka,to stuhlo,potom to šlo bez problémov vyklopiť....a tú zvyšnú hmotu čo prečnieva,nožíkom treba zrezať preč :wink: .len neviem či pred stuhnutím alebo po... :confused:
14. aug 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ellise mne sa nelepila,ale ak som to robila tak ako ty píšeš,tak ten vzor tam mal milion duchov :grinning: .proste poposúvané....asi to chce fakt cvik :wink:
14. aug 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 tie veľké kvietky si ako robila?
14. aug 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok