• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@karaa ja mam kupenu z ciech master martiny v peniazkoch ale este som ju neskusala nebola prilezitost ale baby na dortomanii ju velmi chvalia
15. aug 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Danka dakujem a odkial si si ju objednavala?
15. aug 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karaa z www.cukrarskepotreby.cz ale dala som si dovoz k sestre domov co zije v CR inak je dovoz na SK drahy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ked trocha neskor,Kubkova na 3rocky :wink: motiv aj farby vymyslal drobec :wink:
15. aug 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
pááááni, tolik lajků :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: všem mooooc děkujuuu :dizzy_face:
15. aug 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ráda bych poprosila o další radu nebo postřeh a tak.. :slight_smile:
mám pro dceru ke 14-tinám v plánu dortu - z bílé potahovky, na necelé polovině budou válečkem hvězdičky.. přechod mezi hvězdičkama a tou bílou plochou zakryju černým a bílým...nevím jak to nazvat.. motancem? (prostě takový to že vyválím dva dlouhý špagátky z bílé a černé potahovky a promotám :sweat_smile: je dohromady).. na tu bílou plochu vykrájím černý a bílý hvězdy a ty černý možná popráším stříbrnou prachovkou... na bílé části bude červenou napsána LINDA a na hězdičkové 14... je to srozumitelný? :sweat_smile:
budu ráda za jakýkoliv připomínky, rady, vychytávky atak.. co je třeba lepší? vyválet ty hvězdičky až na dortě nebo před tím než ji dám tu modelovačku na dortu? a je lepší dát každou hvězdičku zvlášť nebo dát je po dvou - na velkou černou dát malou bílou a naopak?
Děkujuuuuu :dizzy_face:
15. aug 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tím motancem myslím tohle - tady tu šňůrku u toho pytlíčku... jen tady je to ze dvou žůžových (jak říká Linda :grinning: ) a já bych to měla z té bílé a černé
15. aug 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 jeeej, skoda Dani, lebo som akurat zacala googlit tu znacku a same chvaly ....
15. aug 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebo myslíte že by ke 14-nám bylo vhodnější třeba spíš něco takovýho?
15. aug 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peroli ten napad s ciernou a bielou je fajn, ale ak ma nejaku speci zalubu, asi by som isla do viac konkretnejsej torticky :slight_smile:
15. aug 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete mi prosim poradit, ako by som mohla ozdobit mafiny na detsku oslavu? dakujem :slight_smile:
15. aug 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacka1
tohle mám uložený :wink:
15. aug 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karaa speciální záliby má :grinning: ale asi jako každej puberťák - skype, facebook, :stuck_out_tongue_closed_eyes: hudba, courání se s holkama venku, časopisy atak... :unamused: jako třeba ještě ráda maluje, čte, hrozně ji baví upravovat fotky, :slight_smile: atd... ale dortu bych chtěla spíš nějakou "neutrální".. třeba tu co jsem poslala nebo dala ty fotky.. tohle jsou zrovna takový co by se jí určitě mooc líbily :slight_smile:
15. aug 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 ja mám pre inšpiráciu uloženú takúto tortičku :slight_smile:
15. aug 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana124 tá je super, ďakujem veľmi pekne, ak sa mi aspoň zďaleka takéto niečo podarí, tak sa vám potom pochválim fotkou
15. aug 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli tak ked taku vseobecnu, tak ta so 16tkou je dobra alternativa... mozno viac farieb :slight_smile:
15. aug 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, měla bych jednu otázečku - jaká hmota se vám zatím osvědčila jako nejlepší na potah dortů a na modelování postaviček? já zatím potahuju s hmotou z marshmallow bonbonů a modelovat jsem zkoušela s K2, ale chtěla bych zkusit něco jiného. díky :wink:
15. aug 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli tá zelená 16 je super :wink: :wink:
15. aug 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tiez velmi rada peciem a este radsej to jem :grinning: :sweat_smile: uz davno som rozmyslala, ze by som velmi rada vyskusala potahovanu, mohla by som vas poprosit o rady pre uplnu zaciatocnicku? aky tvar je na zaciatok najlepsi, aka hmota a celkovo, ako to tam "narvat" :grinning: uvitam kazducku radu, dakujeeem :slight_smile:
15. aug 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no tak ja idem skusit tu pivoniu s obycko srdieckom,ale uz teraz viem,ze to nebude ono... :confounded:
15. aug 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli moze byt aj tvoja pekna,ale aj mne sa hrozne paci ta zelena. no ale tvoja hviezdickova isto bude super a bude unikat :wink:
15. aug 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blizennec WI a smartflex....flower je na modelovanie postavičiek super uplne
15. aug 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kakajka skúsila by som ako poťah K2,alebo WI....ten je super.....,alebo smartflex velvet...skús okruhlu,dobre potrieť kremom a nechať vychladnuť a ptom potiahnuť
15. aug 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chtěla bych se pochlubit, jaký krásný dort mi udělala moje sestřička pro našeho Toma ke křtu. Ještě lépe chutnal, než vypadal :dizzy_face: :dizzy_face:
15. aug 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@karaa @anibas @mrka2 holky moc děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a poradíte mi i jak by se dali udělat ty pruhy? to asi nějak vykrájet nožem, co? :confused:
15. aug 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 děkuji! o WI jsem slyšela docela chválu, i na ty postavičky je dobrý? flower moc neznám - kde např bych ho sehnala?
15. aug 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli urcite nozom a nahodne vyrezi ako tak zapadajuce do seba :wink:
a okrem Danky tu nikto nepouziva cokoladu? prosim poradit len dobru znacku :slight_smile:
15. aug 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blizennec aj na postavičky je super....ja kupujem cez predajne na nete....je tu kopec obchodov,ale neviem aké su v čechách..
15. aug 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ahoj a lego nemá rad ten 11r. chlapec?ja stále neviem čo pre 1O ročného,ale že má rad lego ....a dnes som si dala do googlu že torta lego a kopec obrázkov mi našlo,ja som sa už rohodla :slight_smile: ......to len tak tip...... :wink:
15. aug 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 díky :slight_smile:

holky poraďte prosím ještě. ségra mě poprosila o dortík ve stylu kill bill - něco podobného jako obrázek. poraďte čím/jak mám udělat tu krev?
15. aug 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok