• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

ahojte,baby nemáte náhodiu nejaké inšpirácie na tortičku na krst,ale nie s tým bábetkom zo silikonovej formy...nejaké modelované,alebo netradične bez neho :grinning:
16. aug 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps neskutočne roztomilááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. aug 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Ďakujem veľmi pekne za pochvalu, veľmi ma potešila :sweat_smile:
16. aug 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 moje krstinové - už staršie :wink:
16. aug 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@dajna11 tu su nejake. Tie hrasky su od @anibas velmi roztomile :slight_smile: . Alebo dat iba papucky zalezi co chces
16. aug 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@anibas si ma predbehla :sweat_smile:
16. aug 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 tie oblečkové su krásne
16. aug 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tie sú krásne úplne všetky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. aug 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...ja som dnes tiež piekla, ale nerobila som poťahovanú tortu, len takú jednoduchú tvarohovo-čokoládovú so smotanovou polevou :wink: . Len škoda, že musíme vydržať do zajtra, kým sa riadne vychladí... :confounded:
16. aug 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@dm1
@anibas sú nádherné....tie hrášky su úchvatné.....musím niečo pomodelovať,neviem či zvládnem také dačo,ale baby ste macherky.
16. aug 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja by som aj také kde je to oblečko,už tu to dávala ako inšpiráciu pred chvilou peroli.....len neviem čo na to oni..je to síce rodina...ale tak uvidíme...predostriem nápady...
16. aug 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ta je krásná, fakt dokonalá.
16. aug 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ďakujem, úplne dokonalá nie je, ale chalanov snáď poteší :sweat_smile: . Zajtra sme mali ísť s ňou gratulovať kamoškiným synátorom, ale ochoreli :frowning2: a keďže si nechceme nachytať bacily, tak si po ňu príde len kamarátka sama. Je mi smutno z toho, že ich neuvidím, keď im ju ukáže :unamused: . Malý Dominik fičí na Bobovi a Bobkovi, rada by som videla jeho reakciu na nich na torte. Peťkovi to asi bude jedno keďže má len jeden rok.
16. aug 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 já jsem zrovna včera slíbila kamarádce, že jí udělám dort ke křtu, ale ten její chlapeček už má rok a půl, tak taky nevím co vymyslet. Asi nějakou svíčku a jenom jméno a datum tam napíšu. Nemám nějak žádný nápad. Ještě uvidím co bude chtít ona. :wink:
16. aug 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no to je tiež ťažké....tuto je to aspon bábo,tak je z čoho vyberať :grinning:
16. aug 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas jeminenky,tie su prekrasne!!! velmi miluckeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. aug 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ten Bob a Bobek je perfekny! ako skutocni su! :dizzy_face:
16. aug 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pridávam svoju dnes dokončenú :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera večer mi volal známy, že potrebuje tortu na zajtra ráno, tak som makala :slight_smile: Všetky kvety som robila 1x, takže to nie je ešte ono :sweat_smile: snáď sa mu bude páčiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: chcel farebné rôzne kvety so stonkami a lístkami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte pod tou ľaliou mám igelit, dúfam, že do rána uschne :confounded:
16. aug 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@anibas robíš prekrásne torty :dizzy_face:
@lamps perfektní sú, velmi vydarená tortička :slight_smile:
@eliska22 nádherná :slight_smile:
@mia1111 vyzerá velmi chutne, určite viac ako poťahované, na tie mám ja osobne už alergiu :sweat_smile:
16. aug 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky nemáte uložené pre inšpiráciu nejakú tortu auto najlepšie kabriolet ?
a keby bol aj nejaký postup bola by som najšťastnejšia :sunglasses:
16. aug 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 - krásna torta
@anibas - zo sú nádherné torty! úžasné. To ste piekl iVy?
16. aug 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ´úžasná
@peroli -waw
16. aug 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 je krásná a ty rychlovky já osobně nemám ráda. :unamused:
16. aug 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja tiež nie, lebo potom je to také hrrrr........napr.teraz by som si keby dal skôr vedieť objednala asi inú abecedu a drôtiky....a ešte nemám ani farbu na listy, tak sú také slabšie zelené, no musím objednať, ale všetko sa naraz nedá :sweat_smile:
16. aug 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 to víš, že se všechno najednou nedá. Já při každém dalším dortu zjistím co mi chybí a už jsem do těch pomůcek vrazila nejmíň čtyři tisíce a za tři zakázky pro známé jsem vydělala sotva tisíc korun. :grinning: :wink:
16. aug 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina veď toto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. aug 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 to jsem ráda, že na tom nejsem jenom já tak špatně :grinning: :grinning:
16. aug 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina a čo takáto?http://www. flickr.com/photos/akcakes/5530151327/
16. aug 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 nejde mi to otevřít :unamused:
16. aug 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 @reruna @dajna11 holky díky moc! zkusím doma najít nějakou tu stříkačku :slight_smile:
16. aug 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok