Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dajna11
16. aug 2011

ahojte,baby nemáte náhodiu nejaké inšpirácie na tortičku na krst,ale nie s tým bábetkom zo silikonovej formy...nejaké modelované,alebo netradične bez neho 😀

anibas
16. aug 2011

@lamps neskutočne roztomilááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lamps
16. aug 2011

@anibas Ďakujem veľmi pekne za pochvalu, veľmi ma potešila 😅

anibas
16. aug 2011

@dajna11 moje krstinové - už staršie 😉

dm1
16. aug 2011

@dajna11 tu su nejake. Tie hrasky su od @anibas velmi roztomile 🙂 . Alebo dat iba papucky zalezi co chces

dm1
16. aug 2011

@anibas si ma predbehla 😅

anibas
16. aug 2011

@dm1 tie oblečkové su krásne

lamps
16. aug 2011

@anibas tie sú krásne úplne všetky 😅 😅 😅

mia1111
16. aug 2011

Ahojte...ja som dnes tiež piekla, ale nerobila som poťahovanú tortu, len takú jednoduchú tvarohovo-čokoládovú so smotanovou polevou 😉 . Len škoda, že musíme vydržať do zajtra, kým sa riadne vychladí... 😖

dajna11
16. aug 2011

@dm1
@anibas sú nádherné....tie hrášky su úchvatné.....musím niečo pomodelovať,neviem či zvládnem také dačo,ale baby ste macherky.

dajna11
16. aug 2011

@dm1 ja by som aj také kde je to oblečko,už tu to dávala ako inšpiráciu pred chvilou peroli.....len neviem čo na to oni..je to síce rodina...ale tak uvidíme...predostriem nápady...

jakelina
16. aug 2011

@lamps ta je krásná, fakt dokonalá.

lamps
16. aug 2011

@jakelina ďakujem, úplne dokonalá nie je, ale chalanov snáď poteší 😅 . Zajtra sme mali ísť s ňou gratulovať kamoškiným synátorom, ale ochoreli ☹ a keďže si nechceme nachytať bacily, tak si po ňu príde len kamarátka sama. Je mi smutno z toho, že ich neuvidím, keď im ju ukáže 😒 . Malý Dominik fičí na Bobovi a Bobkovi, rada by som videla jeho reakciu na nich na torte. Peťkovi to asi bude jedno keďže má len jeden rok.

jakelina
16. aug 2011

@dajna11 já jsem zrovna včera slíbila kamarádce, že jí udělám dort ke křtu, ale ten její chlapeček už má rok a půl, tak taky nevím co vymyslet. Asi nějakou svíčku a jenom jméno a datum tam napíšu. Nemám nějak žádný nápad. Ještě uvidím co bude chtít ona. 😉

dajna11
16. aug 2011

@jakelina no to je tiež ťažké....tuto je to aspon bábo,tak je z čoho vyberať 😀

mrka2
16. aug 2011

@anibas jeminenky,tie su prekrasne!!! velmi miluckeeee 😵 😵 😵 😵 😵

mrka2
16. aug 2011

@lamps ten Bob a Bobek je perfekny! ako skutocni su! 😵

eliska22
16. aug 2011

pridávam svoju dnes dokončenú 😝 včera večer mi volal známy, že potrebuje tortu na zajtra ráno, tak som makala 🙂 Všetky kvety som robila 1x, takže to nie je ešte ono 😅 snáď sa mu bude páčiť 😝 chcel farebné rôzne kvety so stonkami a lístkami 😝 ešte pod tou ľaliou mám igelit, dúfam, že do rána uschne 😖

dadka212
16. aug 2011

@anibas robíš prekrásne torty 😵
@lamps perfektní sú, velmi vydarená tortička 🙂
@eliska22 nádherná 🙂
@mia1111 vyzerá velmi chutne, určite viac ako poťahované, na tie mám ja osobne už alergiu 😅

dadka212
16. aug 2011

kočky nemáte uložené pre inšpiráciu nejakú tortu auto najlepšie kabriolet ?
a keby bol aj nejaký postup bola by som najšťastnejšia 😎

lussy23
16. aug 2011

@eliska22 - krásna torta
@anibas - zo sú nádherné torty! úžasné. To ste piekl iVy?

lussy23
16. aug 2011

@lamps ´úžasná
@peroli -waw

jakelina
16. aug 2011

@eliska22 je krásná a ty rychlovky já osobně nemám ráda. 😒

eliska22
16. aug 2011

@jakelina ja tiež nie, lebo potom je to také hrrrr........napr.teraz by som si keby dal skôr vedieť objednala asi inú abecedu a drôtiky....a ešte nemám ani farbu na listy, tak sú také slabšie zelené, no musím objednať, ale všetko sa naraz nedá 😅

jakelina
16. aug 2011

@eliska22 to víš, že se všechno najednou nedá. Já při každém dalším dortu zjistím co mi chybí a už jsem do těch pomůcek vrazila nejmíň čtyři tisíce a za tři zakázky pro známé jsem vydělala sotva tisíc korun. 😀 😉

eliska22
16. aug 2011

@jakelina veď toto 😝

jakelina
16. aug 2011

@eliska22 to jsem ráda, že na tom nejsem jenom já tak špatně 😀 😀

vlada111
16. aug 2011

@jakelina a čo takáto?http://www. flickr.com/photos/akcakes/5530151327/

jakelina
16. aug 2011

@vlada111 nejde mi to otevřít 😒

blizennec
16. aug 2011

@dadka212 @reruna @dajna11 holky díky moc! zkusím doma najít nějakou tu stříkačku 🙂