• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
16. aug 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@blizennec když nenajdeš, tak nějakou vyřazenou lahví s dudlíkem by to taky mohlo jít. :wink:
16. aug 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 tady máš pár inspirací, ale asi bych dala jen košilku, svíčku a případně ještě růženec :wink: plus samozřejmě napsat jméno (i to udělené při křtu) a datum křtu :slight_smile:
16. aug 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@peroli
@katy1979 dakuejm vám...už to mám celkom premyslené... pustím sa po večeroch do bábetka....potom ho už len uložím na tortu.a ešte si musím kupiť vykrajovačky na písmenká.
16. aug 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jee to mě vůbec nenapadlo, díky za super tip :wink:

koukám vkládáte křtinové dortíky, taky už jsem zaúkolovaná od kamarádky, čeká na konci roku dvojčátka :slight_smile: nemáte nějaké tipy :wink: zatím neví, co to bude, ale barvy se vždycky dají přizpůsobit.
16. aug 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dáváte sem krásné tipy!
prosím vás, jak děláte černou barvu? mám SFV a černou gelovku od Wilton, tu obyč., chtěla jsem zabarvit malý kousek, ale teda to jsem si dala - nešlo to, tak jsem si vzpomněla, že ještě přidáváte kakao, tak jsem tam dala ještě to, pak ještě trošku modré a asi půl kelímku té černé a nakonec jsem ten kousek hmoty jakž takž obarvila do černa....jinak mi všechny barvy chytly pěkně, ale ta černá....je ta extra černá lepší?
16. aug 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna jejda ano je lepsia. nemusis potom takto miesat este aj kakao
16. aug 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blizennec mne este napadlo, ci nemas rozprasovac nejaky... napr na olej, pripadne na rosenie kvetin... len by si mala asi malinke kvapky...
16. aug 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 tak příště si koupím raději tu extra černou....
16. aug 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 no nakoniec moja mama ma tie iste plechy co ja ale do jej som to vmestila,uz bol taky roztahany :slight_smile: takze super mozem zajtra piect
16. aug 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna tak ciernu som robila minule a tiez mam iba obyc. wilton ciernu a vysla mi super zmiesala som vsetky co som mala ciernu zelenu cervenu a aj hnedu a vysla tmava
16. aug 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 vyzkouším také někam mimo a uvidím co bude nejlepší, děkuji :wink:
16. aug 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blizennec když nepůjde jinak, tak se budeš muset říznout do prstu a bude to autentické :grinning: :grinning:
16. aug 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikula2 aha, tak mě napadlo jen to kakao a modrá, takže říkáš všechny barvy a tu černou...no vyzkouším příště...
16. aug 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna raději si kup tu extra černou, ta barví fakt super. Já na sobotu dělám berušku a dnes jsem barvila na hlavičku kousek černé a super to chytlo. :wink:
16. aug 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. aug 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina popřemýšlím i o této variantě :grinning: :grinning:
16. aug 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna ja farbím čiernu tak, že vezmem nejaké ofarbené zvyšky tie spojím + pridám čiernu farbu a farbím, zatial som mala iba klasickú čiernu a jeden kelímok mi vydržal 2 mesiace a to som dosť farbila čiernou...a pre mňa ideálny spôsob ako sa zbaviť hmoty aby mi zbytočne nestála :slight_smile:
16. aug 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina jo jo, koupím, ale nejdřív musím vypotřebovat tuhle obyčejnou...
16. aug 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. aug 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nesmejte sa, ale mam na vas otazku.. dnes mi dosli tieto kostice http://www.webareal.sk/cukrarskysvet/eshop/16-1-Pomocky-na-marcipan/0/5/557-Kostice-modelovacie-sada-5-ks a rada by som sa spytala na co vsetko sa pouziva ta v strede... (tie ostre hroty)... dakujem krasne... :wink:
16. aug 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 - ja som raz skúšala akoby jemne zapichnúť tým hrotom do poťahovky a vznikli mi také akoby hviezdičky, akoby boli vyrezané - skús to, je to celkom pekné. Ale isto sa to používa aj inak :wink:
16. aug 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dík za "lajky" :wink: . Mm nevydržal a už som mu musela z torty ukrojiť...ale chutí báječne, je riadne osviežujúca :wink:
@dadka12 - mne sa poťahovky páčia, ako sa dajú krásne všelijako ozdobiť...ale čo sa chutí týka, radšej mám tiež takéto jednoduché tortičky :wink:
16. aug 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 ja to pouzivam presne ako mia na hviezdicky ci aj ked robim vankusik tak na tie ciarky okolo gombikov ale vyuziti to ma iste viacej
16. aug 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
skopíruj si ten link a hoď si to do riadku s web adresou
16. aug 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 ja to pouzivam na stredy kvietkov tych drobnych na drotiku
16. aug 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosim vas, mate skusenost s touto hmotou? je nova na trhu ci sa s nou pekne da modelovat. Je aj vo viacerych farbach: http://www.formicky.sk/formicky/eshop/0/0/5/921

16. aug 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 no tak ja musím skočiť k mojej mame :grinning:
16. aug 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
skusala som mramorovy korpus a kedze zajtra ma babka narodeniny a vo stvrtok mama meniny takze bol dovod ako vysity :grinning:
tu su moje prve pokusy o klobuk
16. aug 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@vlada111 dělala jsem to tak a píše mi to, že nelze zobrazit. Tak je někde chyba asi v počítači nebo v mojí hlavě :grinning: :grinning:
16. aug 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok