• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@marci2305 no mozem len za seba hovorit - ak robim orechove - orechy si donesu. Kremy robievam vacsinou vsetky podobne nakladne a rum davam tiez vsade ak sa nejedna o detske torticky. Pri cokoladovych som vahala ale potom ked som porovnala ze kilo cokolady ma vyjde na viac ako kilo hmoty MMF tak davam cenu rovnaku. Aj cokotorty robim take ze je tam vzdy aj cokohmota aj ozdoby nie len klasika poliate. Viem ze je to niekedy potom nezaplatene ked je tam vela postaviciek na malej torte ale ono sa to nejako vzdy vyrovna ked pride zase jednoduchsia torta
17. aug 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 ved prave ked chce clovek pouzivat len maslo a ziadne nahrazky tak je to drahe. Aj ostatne suroviny samozrejme. Ja uz som si za tu dobu co peciem zvykla ze ludom sa zda vela a neriesim. Bud chcu alebo idu inde ale ja za menej veru ponocovat nebudem :wink:
17. aug 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 No to hej...Ja niesom vyučená cukrárka, len sa tak bavím. Zase mi je ľúto dať 30-50 Eur za tortu, keď si ju dokážem akotak sama uprpľať..:slight_smile: Teraz som prvý krát piekla cudziemu a nevedala som jej dopredu povedať koľko za ňu :wink: No neviem či budem takto piesť. Nemám toľko času, ale bavilo by ma to. Teraz budem piesť jednu sestre ku krstinám, jednu krsniatku na 3 ročky a môjmu malému na 4 roky. Takže sept.-okt. 3 kusy. To m bude stačiť.. :sunglasses:
17. aug 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 ja orechové nerobím a keď to zrátam všetky sú skoro rovnako náročné aj finančne to vyjde cca rovnako, preto dávam 9eur za kilo
17. aug 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 Ďakujem za info. No ako som už napísala DM-ke zatiaľ budem robiť len v rodine, takže to bude zadarmo...:slight_smile:
17. aug 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja vcerajsia minitorta
17. aug 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
babulky nemate niektora navod ako spravit vlka? :confused: :sweat_smile:
robim tortu s 3 prasiatkami a vlka nemam sajnu ako spravit jedniducho a vystizne..
prasiatka som zvladla, ale s tymto si neviem rady :unamused: :frowning2:
17. aug 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniz jaaaaaj, uz je to davno :slight_smile:. dakujem pekne, svadobna skoncila druha :slight_smile:

17. aug 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie cukriky su predane, baby, ktore ste mali zaujem, mate IP.dakujem za pomoc :slight_smile:. este sa chcem spytat. mam dost orechov, kupila som 10 kg po 6 eur/kg tesne pred otehotnenim :grinning:. mama mi ich zomlela, su zasterilizovane dve 5-litrove flase plus este aj v mraziaku, to zuzitkujem. nahodou, nechcete niekto v tych flasiach? neviem ale teraz povedat kolko orechov je v 1 flasi, mam to u mamy, cez vikend to viem zistit.
17. aug 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie orechy su neaktualne, som volala s mamou, ze si to v rodine rozdame :slight_smile:
17. aug 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. aug 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina, @mizulienka pridávam svoju tortu, bola to moja prvá pre cudzieho. Bola pre pána, ktorý maľuje obrazy. Ďakujem za tipy kočky. Torta sa páčila, nechceli ju vraj ani rozkrájať :grinning: . Robila som 1x mramorák, bol super a čoko bešamelovú plnku a višne.
17. aug 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@bzucinka2 juj veľmi si mi pomohla, ja som hladala bocianové a nič pekné som nenašla. :slight_smile:
17. aug 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 torta je úplne prekrásna :dizzy_face:
17. aug 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weirdo já jsem vymazala celou misku a byla plná až nahoru.
17. aug 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 tá je suprová :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. aug 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 dnes už mi to jde otevřít přímo jenom kliknutím. Mám ten odkaz modrý a včera ne, tak nevím kde byl zakopaný pes. Je krásná, děkuju. Uložím si a třeba použiju.
Dort máš nádherný.
17. aug 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 dej nám odkaz na tu tvoji svatební, ať se pokocháme. :wink: Prosíííííííííííím
17. aug 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 super nápad....krásnej dort

@jakelina mně to včera taky nešlo, včera tam nebyl ten křížek :wink: :wink: :wink:

tak já pomalu začínám přemýšlet, co upeču za dort manželovi příští týden k 33.narozeninám.......on je fanda do počítačů, aut, tak asi něco z toho......navíc mám v lednici pořád zbytky MMF, tak to musím už nějak spotřebovat
17. aug 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lencza hlavně, že je záminka upéct si dortík, že jo :grinning:
17. aug 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 perfektna je, prosim ta ako si vyvalkala tak krasne dorovna tie stetce? Vsetko je ozaj ako ozajstne, clvoek by sa aj bal zahryznut, ze zje farbu z tuby :grinning:
17. aug 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 ten je krásný :wink:
17. aug 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 a krasne si aj dosiahla tu strukturu dreva na paletu, je prekrasna :wink:
17. aug 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 tak ta je super ta paleta, stetce.... no parada!
17. aug 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 kraaaaaaaaaaaaaaaaaasna torta!!!! pekne si sa vyhrajkala s detailami, uplna nadhera!
17. aug 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky klobuk dole pred vasimi dielami,ja by som si na nieco take netrufla
17. aug 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika11 si zlatá :slight_smile: . Štetce som valkala prstami :grinning:
17. aug 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ďakujem, práve od vás to poteší :slight_smile: . Veď ja sa sem od vás chodím učiť :wink:
17. aug 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nepodarilo sa mi to auto ako som chcela ale nevadí im je to jedno, že len aby sa to na auto podobalo :grinning:
17. aug 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok