• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
ďakujem vám všetkým za pači sa mi to...od vás ma to nesmierne teší, a ked tu vidím vaše nádherné torty som unesená asi si sem budem chodiť často pre radu...len čo sa presťahujem do novej kuchyne tak začnem poriadne vypekať, nech ma o rok torta od cukrárky už netronfne :wink:
17. aug 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky chcem sa vás ešte opýtať či používate aj nejaké vykrajovačky a iné pomôcky...poradte mi prosím čo je dobré mať doma
17. aug 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 krásne sa ti podarila torta ako naozastná tá paleta a tie farby no super tak ty už takto si začala vypekať otáznik super si šikulka zajtra by som chcela ísť do toho obchodu v Hlohovci viem že si tu dakedy písala že kde to je ale dlho by som to hľadala prosím napíš kde v Hlohovci to nájdem
17. aug 2011 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika ked vojdeš do Hlohovca na kruháčí, hned druhy doľava za kruh84om, taká cesta vyložené kockami. Je to tuším pribinova ulica, na nej po ľavej strane
18. aug 2011 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, dávám odkaz na krásné postavičky http://www.flickr.com/photos/marymadeit/tags/caketoppers/
18. aug 2011 o 01:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bici Veľmi pekná, krásny výber farieb. Pestrá.. :wink:
18. aug 2011 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex aha tak to je velká vzdialenosť...neviem ja krémy nekombinujem, ke´D tak tie parížske
18. aug 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 10 za kilo a hlasia zdrazovanie potravin tak asi budem zdrazovat potom aj ja :-/
18. aug 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 rado sa stalo, aj mne sa tieto velmi pacia, ale zvacsa chce kazdy s babatkom :slight_smile:
@dadka212 paradne a teraz som citala ze na okno kabrioletu dali platkovu zelatinu, super napad :slight_smile:
18. aug 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@broucek2 mne to vobec nechce otvorit :frowning2:
18. aug 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 krásne postavičky, to je robené asi tak, aby sa podobali tým ľuďom, pre ktorých torta je, úžasné :slight_smile:
18. aug 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 hej ja som to videla so želatinou, len u nás ju nemajú a nechce sa mi pobehovať po meste a zháňať s 2 deckami na krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@broucek2 Nádherné...ale asi aj dosť zložité.. :wink:
18. aug 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 tak to ja si užijem, budem robiť v októbri dve a nechávajú to na mňa :slight_smile:
18. aug 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 budem len rada :slight_smile:
18. aug 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 s 2 detmi nieco zhanat to poznam :slight_smile:
18. aug 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim prelozte mi toto, lebo mi to vypisuje na tom flickri a predtym mi to islo v pohode :frowning2:
Dkaujem!
Sorry, we can't find "www.flickr.com". Please check the spelling of the web address.
18. aug 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 mne flickr ide. nevidim tam nikde chybu. skus to hodit znova lebo podla tohto vypisuje ze to nemoze najst a ze si mas skontrolovat ci mas dobre napisanu adresu
18. aug 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 dakujem, uz mi brat pomohol, ze mam ist cez iny prehliadac a v nom mi to otvorilo, ale teda co je tomuto nasmu sisinovi nechapem :slight_smile:
18. aug 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, idem prvý krát piecť v ráfiku (doteraz som v klas.forme :grinning: ), niekde som čítala, že je lepšie "obaliť" ho alobalom,aby cesto netieklo, len neviem, či mám dať aj pečiaci papier na spodok alebo stačí ten alobal? ďakujem :slight_smile:
18. aug 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianai ja som len obalila alobalom, vymastila a vysypala mukou a pekne sa cesto upieklo
18. aug 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka ďakujem, urobím to teda aj ja tak :wink:
18. aug 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianai ja davam iba na spodok papier tak aby presahoval trosku rafik a vobec to nevyteka, neboj dobre sa pecie v rafikoch :wink: , mne sa zda aj rychlejsie
18. aug 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak můj dnešní dort pro mm k narozeninám a pro tchána k svátku, oba hrají basket, má 4 kg. Dala jsem tam teda ty banány, tak snad to bude dobré. Omluvte ten tácek, neměla jsem nic jiného doma a balíme na dovolenou, tkaže je tu docela chaos,až jsem si nadávala, že jsem se dala ještě do pečení....
A dneska už vyšla Dortománie, teda ten úvodník .... nevím sice podstatu toho sporu s tou internetovou dortomanií, ale ten jim tam teda dává :astonished:
18. aug 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@ikula2 tak som to skusila aj aj a vytieklo trochu cesta, ale mozno aj preto ze to bol stary komunisticky rafik :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex ja pre jednych zakaznikov robim coko s bananom a vanilku s malinami, vobec sa toho neboj ja mam pocit ze ovocie sa hodi do vsetkehoooo, ale pre nas som minule robila coko banany vanilka :slight_smile:
18. aug 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tu je môj práve dokončený vláčik Tomáš :sweat_smile: . Idem upratať kuchyňu lebo vyzerá ako keby som ju rok neupratovala :cry: .
18. aug 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@dadka212 to auto no uzasna farba :dizzy_face: a ten papier tak pekne dotvara tortu :slight_smile:
18. aug 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps jej ten je nadherny :slight_smile:
18. aug 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 ďakujem :sweat_smile: , ja som mala také obavy, či zvládnem Tomáša vymodelovať tak, aby sa aj podobal a nakoniec to celkom ľahko šlo :sweat_smile:. Len ešte čakám ako sa bude páčiť oslávencovi :slight_smile: .
18. aug 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok