• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@adrikat - krásna torta, bez chybičky
@pipka - nádherná tortička. Bezchybná
@mrka2 - prekrásna torta a ten kvet je dokonalý
@ikula2 . krásna tortička
19. aug 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 je naozaj prenádherná :dizzy_face:
19. aug 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 krásna je, prosím ťa na tie motýle máš nejakú formičku? :slight_smile:
19. aug 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luci79 - krásna tortička @jakelina - nádherný chlapček. @dajna11 - nádherná tortička
@jakelina - nááááááááááááááááááádhern étorty. Kvietky sú prenádherné
@gumkacka1 - krásna
19. aug 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps nie nie to su tie z bielkovej polevy, ale mala som ich najmenej 30/40kusov a cely mi ostalo nejakych 13 na tortu a z tych sa mi este polamalo, kym som ich nalepila takze riadna roboticka, ale velmi sa mi pacili je to take jemnucke, urcite vyskusaj
19. aug 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj :slight_smile: tak Vám holky moc děkuju za rady a odkazy jak potáhnout celej dort "vkuse" a tady je výsledek jsme spokojená už se těším na další dort :slight_smile:
19. aug 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@patri22 a to je tvoj prvy?
19. aug 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 nene dortů už jsem dělala spoustu ale prostě jsem neuměla potáhnout ho v kuse vždy jsem dělala vrek pak strany a pak ten spoj různě maskovala :-/ tady je třeba dort pro Patrička k narozeninám a svátku a vždy jsem sposte spoje musela maskovat a šlo to dost blbě :frowning2:
19. aug 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
Ahojte, prosim neviete mi poradit niekoho kto pecie torticky pre celiatikov, aj ked my k tomu potrebujeme vynechat aj vajcia, kravske mlieko...prosiiiiiiim kazda info pomoze ja si na to vobec zatial netrufam... cele vychodne slovensko :slight_smile: dakujeeeeem :slight_smile:
19. aug 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 no pekne :wink: . Robila si ich bielkovou polevou ako na medovníčky? A tie motýliky si "kreslila" na nejaký papier na pečenie alebo alobal, potom si to nechala zaschnúť, odlúpila a dala na tortu? Možno píšem od veci, ale ja by som to asi robila tak. Inak máš svätú trpezlivosť :dizzy_face:
19. aug 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patri22 tá je nádherná, veľmi vydarená tortička :slight_smile:
19. aug 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Děkuji :slight_smile:
19. aug 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 nádherné, krásne detaily, si šikulka
19. aug 2011 o 12:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patri22 krasne torticky, ale vobec nie je nejaky zly ten potah, pekna praca ta zabka je podarena

@lyenka su tu dievcata co robia take torty, pozri si aj vizitky odlial su, skor najdes
@lamps dakujem :grinning: , ano ta poleva co je na perniky a iba obrys som si nakreslila a dala pod papier na pecenie urobila asi 5ks na dlzku a dala do krabicky z toho papiera na pecenie, aby sa ohli a rano uz boli tvrde, no ale ako som pisala to kazdy druhy sa zlomil netreba s nimi manipulovat, ja som bola velmi zvedava ci sa vydaria tak som ich pozerala a pozerala a aj tym sa nicili, netreba s tym papierom vobec hybat.
19. aug 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 prekraaasna :dizzy_face:
19. aug 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 no ja to vidím tak, že dopadnem ako ty - tiež som zvedavá :grinning:. Aj tortu keď dorobím, tak mám nos stále v chladničke a obzerám ju :sweat_smile: . Ale určite to vyskúšam, je to krásne - nežné. A možno sa aj poučím a dám si poradiť a nebudem ich stále očumovať :grinning: .
19. aug 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ikula2 ono ve skutečnosti ty dva dorty kde jsem ty spoje zahlazovala vypadali hůř..bylo to vidět že to nejni v kuse potažené ale byla jsem i tak spokojená nevím proč mě nenapadlo dří najít si nějaký odkazy jak to potahovat :grinning: no trubka jsem:slight_smile:
19. aug 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 ten svatební dortík je úplně škoda rozkrojit :slight_smile: je nádhernej !!!
A jak promazáváte dorty? klasika jen krém nebo do krému ještě dáváte ovoce a různě dochucujete?
19. aug 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patri22 ja davam aj ovocie do tejto svadobnej som davala maliny, ale je to skor podla zakaznikov ako chcu, niekto to nema rad, ale my to zboznujeme
19. aug 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dakujem,tak skusim kupit tie gelove farby :slight_smile:
19. aug 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem za pochvalu :sweat_smile:
19. aug 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrikat veľmi pekná tortička, moja prvá nebola ani zďaleka taká krásna :slight_smile:
19. aug 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikula2 nadherna!!!! mozem sa spytat aky rozmer mala a kolko vazila?mna caka svadobna torta za dva tyzdne podobna nech mam odhad kolko cca vazi,dakujem :wink:
19. aug 2011 o 14:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. aug 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrikat je krásne hladko potiahnutá, super, len tak ďalej :wink:
19. aug 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrikat první a krásná, rovná a roztomilá. :wink:
@patri22 moc hezká
19. aug 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikula2 je krasna, taka nevsedna.tu stuhu potriet naozaj len na koncoch, ja vacsinou pouzivam trochu bielka s praskovym cukrom. a takto v lete, ked su torty "spotene" by sa ti mala krasne sama prilepit stuha o tortu po celej dlzke a len zazichrovat na koncoch.
19. aug 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrikat mas ju naozaj dokonale potiahnutu, krasnu hladucku, jemne nazdobenu. bola by skoda, keby si sa s nou nepochvalila. uprimne, sanka dolu, sefe :slight_smile:
19. aug 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrikat este k tomu farbeniu. ja si vzdy robim len cisto biely MMF. a potom farbim kolko a v akych farbach potrebujem.
19. aug 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 a nebude ti smutno po pečení???
19. aug 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok