• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@lenocka23
@pipka ďakujem, robila som ho tak, že som zbadala v lidli poslednú formu na macka :grinning: :dizzy_face:
19. aug 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 dobraaaaa si... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 haha veeeelmi dobre si to vyriesila :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Teď jsem dodělala svoji první berušku.
19. aug 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@jakelina tak toto je najkrajšia lienka akú som kedy videla náááádherná :dizzy_face:
19. aug 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ty si ze mě děláš srandu :grinning: :grinning:
19. aug 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina veru nie a ja som sa tých lienok napozerala až až, keď som ja mala robiť....naozaj najkrajšia berušková torta :dizzy_face:
19. aug 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 tak to moc děkuju, byla na přání taková jednoduchá bez hlavičky. Měla jsem z toho strach, ale šlo to dobře a rychle. Tento týden mám už dost, měla jsem tři dorty a jeden zákusek, už mám pocit, že jenom šlehám těsto, krémuju a potahuju. :unamused: Potřebuju pár dní oddych, ať se zase můžu těšit na další dortík. :wink:
19. aug 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja keď robím tých toriet teraz vela, už mám pocit, že ma to nebaví :confounded: asi to musím obmädziť...a to som chcela mať august volný :stuck_out_tongue_closed_eyes: moja sprostá povaha, čo nevie povedať nie
19. aug 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééé, teď jsem si vzpoměla když vidím tu berušku... jednou jsem tu zaregistrovala že jste se bavili o těch nerez miskách z Ikei, že se v tom dá i péct třeba právě na tu berušku nebo fotbalovej míč... předevčírem jsem byla v Ikei a měli tu misku slevněnou ze 129,- na 69,- :wink:
Baby rýchlo mi poradte ako pospájať kvet orchideu.Mám narobené kvety dva ale neviem ako ich pripojiť i stonku.Pomoooooooooooooooooooooooooooooooooooc.
@peroli já bych tam taky potřebovala zajet, ale mám to celkem daleko a pro jednu misku se mi to nevyplatí. :unamused:
19. aug 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 no právě, pak už je toho moc a já mám za sebou pár zakázek, tak nechci nikoho odmítnout.
19. aug 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ráda bych poradila, ale já je nedělám :unamused:
19. aug 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jako já bych ti to klidně koupila a poslala ale to by se asi nevyplatilo.. :unamused: a nemáš nějakou kamošku nebo někoho z rodiny kdo tam občas chodí že by ti to koupil a schoval až se uvidíte?
19. aug 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli děkuju, za nabídku. Manžel občas do Ostravy jede, ale on nesnáší nakupování. :unamused: To je s ním naprd. Já ho překecám, ať si jde šmejdit do Baumaxu a já to prolezu v Ikei :grinning:
19. aug 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :grinning: :grinning: jééé, kdybych já měla manžela poslat do baumaxu než prolezu Ikeu tak to by ten baumax musel být sááááááááákra velikej :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: zvlášť teď když tam jsou nějaký novinky :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. aug 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli :grinning: :grinning: , však vedle je ještě nějaké elektro :grinning: :grinning:
19. aug 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina teda fakt ani ja som krajsiu nevidela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to ako si docielila ten dokonaly polgulovity tvar? :confused: :wink: ty si obalila nejaku misu alebo lavor miesto torty :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
19. aug 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina a je aspoň to elektro veliký :grinning: :grinning: nebo je aspoň manžel blázen do elektroniky? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. aug 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka já si myslím že to možná pekla právě v té misce z Ikei :confused: :wink:
19. aug 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli on je blázen do všeho, co není oblečení a botičky :grinning: :grinning:
19. aug 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka pekla jsem to v misce, nerezové Zepter, ale ona má takové to rovné dno, tak jsem musela ještě upéct jeden plát a nahoře to dodělat. :unamused:
19. aug 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka lavor to není, neboj :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli teda ja som v IKEA skoro kazdy tyzden a nejak som nepostrehla takuto paradnu misu a este aj v takej dobrej cene...to maju aj na Slovensku, ci len v Cechach? :confused: :unamused:
musim hned v pondelok nabehnut :grinning: :sweat_smile:

ja mam taku sklenu misu z ikea , nema rovne dno, bola by super :slight_smile:..ale neda sa v nej piect :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Ikea má úplně stejný věci ať nakupuješ v Čechách, na Slovensku, v Německu nebo v Americe.. a s ohledem na pohyblivej kurz má všude po světě i víceméně stejný ceny :wink:
19. aug 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@jakelina nasa Hanka mala na prvé narodky takuto lienku, ale teda ta sa s tou tvojou neda porovnavat :sweat_smile:
19. aug 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@pipka vždyť je pěknáááá :dizzy_face: :wink:
19. aug 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli paraaaadna, ahaa, uz si spominam aj som na nu kukala, ale zdala sa mi dost draha...ale ak je teraz zlacnena, hned bezim po nu :sunglasses:
19. aug 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok