• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@eliska22 vždyť je krásná.. :dizzy_face: :wink:
22. aug 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli díky, snáď sa bude páčiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa hej 1x tak mám aj trocha stres....ale hádam to zvládnem :sweat_smile:
22. aug 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ja idem robiť podobnú....má byť biela s čiernymi pruhmi ako zebra a fialová alebo nejaká červená mašla :slight_smile: nádodou sa ti vydarila je krásna
22. aug 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 - tá je nádherná =D
@alicc - krásna torta a Alicke všetko naj, veľa zdravia a úspechov v škole.
@daducha - náááááááááááádherná
22. aug 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 - prenádherné torty! Ako sú urobené tie červené ornamenty na tej prvej?
22. aug 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridavam vikendovu pinceznu pre moju 3rocnu Adelku, dakujem za vsteky rady ktore som tu mohla nacerpat, ste super ;)
22. aug 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@jakelina vyzkouším nějaký a uvidím, zkusím i tvůj s mlékem. Mám to na příšttí týden. Docela se bojím,. protože jestli budou takové tropy jako nyní, tak to špatně dopadne
22. aug 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Pre mojho syna k meninám.
22. aug 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@eliska22 ved je nadhernaaaa a svokra nemusi ani vediet :wink:
22. aug 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj ďakujem kočky za Vaše pozitívne ohlasy :wink: sestra bola trošku v šoku, ale tak iné jej neostáva len ju zobrať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 mne sa tiež páči tá kombinácia biela a čierna, no hold potom som už rýchlo improvizovala so zbytkami hmoty čo som mala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 dakujem to je stencils taka sablona a potom takou hmotou - cera + praskovy cukor + gelovka je to cez tu sablonu natrete. je to rychle a velmi efektne ale este som to stale nevychytala a nie je to ono :confounded:
22. aug 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 tak tam mám aj ja, chodím tam rada a Teba som aj s deťmi raz stretla na pošte. som tiež z pezinka.
22. aug 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronkaj aj pečieš na objednávky? ja som sa len minulý týždeň dala na mapu :slight_smile:
22. aug 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný horúci deň - pridávam moje týždňové sladkosti:
pre orchidejku boli len pred polhodinou :grinning: :grinning:
22. aug 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@anibas kraaasne :dizzy_face: . Aka farba je na orchidejkach lupenoch? praskova spring green?
22. aug 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tá orchidea je nádherná :astonished: ako ozajstná
22. aug 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ty jsou krásné. :wink:
22. aug 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tú orchidejku treba aj polievať ? :sweat_smile:. Je úžasná :dizzy_face: . Aj tie ostatné sú dokonalé, ja nechápem ako sa dá stvoriť taká nádhera :fearful:
22. aug 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas odpadavam, ta orchidea je nenormalna!! skvela praca! ajt tie kaly mas prekrasne. ked robis slanu, davas tam viac natierok, ci len jednu. ja som len raz robila pre nas a som dala len cesnakovu, lebo som sa bala, ze ked dam rozne druhy, ze sa to bude bit...
22. aug 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nadherne su vsetky a ten jackson...nemam slov...genialne si ho urobila. a dodatocne vsetko naj! :slight_smile:
22. aug 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas dokonalé všetky ! ale tá orchidea nemám slov wau :dizzy_face:
22. aug 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem vsetkym za blahozelania aj ked narodky mam az zajtra oficialne :sweat_smile: . Len sme to oslavovali teraz kedze tento vikend ideme precc
22. aug 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 dakujem no ten Jackson bol podla predlohy ale teda som z neho riadneho tucka spravila. Aj ked mi nohy zatvrdli tak ked som to stale potom tvarovala aby sa to neprekacovalo a pridavala trup, hlavu a ruky tak to dost sadalo a stale bol akysi krivy tak som to stale musela napravat a pod topanku hmotu tlacit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas prekrásne tortičky a tá orchidea ako ozajstná :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. aug 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako stále tak aj dnes potrebujem poradiť dajte mi niejake linky na školsku takšu alebo na niejakeho robota lebo nič pekne som nenašla čim by som sa inšpirovala
ako skor by chceli toho robota ale že aj školska taška ma byť tak rozmyšľam že by som to niejako spokombinovala
vopred vám ďakujem
22. aug 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas nádhera a ta orchidea nemá chybu mne sa taká v živote nepotarí :cry: prosto kvety mi nejdu ticho závidim :dizzy_face:
22. aug 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas naaadherneee....normalne neveriiim, ze ta orchidea nie je naozajstna :sweat_smile: :sunglasses: :sunglasses:
mna by skor napadlo ju poliat ako zjest :sweat_smile: :grinning:
22. aug 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte... ja síce nepečiem (torty), iba sem do tejto témy chodím obdivovať vaše výtvory, sú nádherné no a tá orchidejka od @anibas je prenádherná... klobúk dolu tebe aj všetkým dievčatám, kt. tu pečiete také krásne tortičky.... :slight_smile:
22. aug 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok