• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@broucek2 podla mna 100% Kitty :sweat_smile: ja mam doma trojrocnu a uz mame kittynky vsade...uz len cakam kedy k nam niekto dotrepe kitty hajzlak :grinning: :grinning: :grinning: co tu budeme mat, kym bude mat 8 rokov...nechcem domysliet :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@broucek2 aj mne lezú krkom,už ich ani nekupujeme....teda oblečko,bloky a pod. :slight_smile: ..predtým letel macko pú :grinning:
22. aug 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka aj u nás tak :grinning:
22. aug 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka :grinning:

@lucula73 ja usi lepim zvlast. Urobim si gulicku a trosku ju stlacim aby bola nie okruhla ale taka placata trosicku aj do ovalu a dam nachvilku zatvrdnut aby nezosadala potom ja davam na balicek vaty pekne do makkeho :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Potom nalepim usi.
22. aug 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked to tak citam tak esteze mam chalana doma :grinning:
22. aug 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ale tak zas si hovorim...lepsia kitty jak spidermann alebo podobne hovadiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
22. aug 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas uzasne,ta orchidka je fantasticka,myslim ze toto mi bude hoooodne dlho trvat kym sa naucim,klobuk dole,nadherna praca :dizzy_face:
22. aug 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tou guličkou si myslela asi hlavičku?a ušká také tenké ti tam potom držia?nešlo mi to pekne prilepiť...boli dále čudné tie ušká
22. aug 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 tady je zatím moje jediná udělaná Kitty v životě, peklo byly šaty, ty mi trvaly nejdýl (Nějak se mi nahrála neotočená)
22. aug 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
teď pro změnu poletí šmoulové, to bude šílené tvarování.
22. aug 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak udělám Kitty a uvidíme
22. aug 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 veď je peknučká,mne keď sa nedarila hlava,tak šaty som už ani neskúšala :grinning:
@pipka jj presne suhlasim. spiderman sice vymodelovat pohodicka ale to malovanie je na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lucula73 ano hlavicka a uska take tenke len vyrezem z hmoty co ja viem asi 5mm hrubej takze to nei je uplne tenucke a pekne to drzi
no veru saty su najhorsie aby pekne to zvlnenie bolo. ja si urobim kruh a po krajoch zvlnim. Ale potom urezem cast toho kruhu lebo to by bolo moc tie saty take nazberkane a ten spoj dam na chrbatik a zahladim. Co este vidiet zamaskujem vzdy tak ze dam na krk maslicku dozadu a akoze stuhy z masle idu az dole po tom spoji
22. aug 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 no však vyskúšam,ak bude príležitosť,ďakujem za rady :slight_smile:
22. aug 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejka8 nejhorší je, že ji stejně dnes brácha od oslavenkyně zničil - spadla mu na ze a polamaly se šaty, tak jsem je musela opravovat a i tak už jim zase spadla. Neteř si ji chtěla nechat
22. aug 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, no zasa ste krásne tortičky urobili, ja len zíram...
@anibas - tá orchidejka je ako živá, klobúk dole :dizzy_face:
Bavíte sa o Kitty, tak tú som ja robila prvýkrát z WI, no poviem úprimne, trvalo mi to 2 hodiny, kým som ju urobila...
@dm1 - Ty už môžeš robiť kittynu aj so zatvorenými očami, že? :wink:
Tu je moja :sweat_smile:
22. aug 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@mia1111 nooo to zase nie :sweat_smile: ale je to rozhodne rychlejsie ako nieco co som este nerobila :sunglasses:
22. aug 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 aj tvoja je pekná..ako sa dívam,ani zvlnené šaty nemusí mať :wink:
22. aug 2011 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 - ďakujem...ja som si to zjednodušila, len som prstom kde-tu trošku podvihla ten lem, aby to bolo také šatičkové a toť vsio. A vzadu som ten spoj odrezala došikma a hore som dala ten žltý kvietok - akože gombík a bolo to celkom dobré. Len som ju zabudla zozadu odfotiť :sweat_smile:
22. aug 2011 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 nemusi mat zvlnene ved su rozne uz aj take som 2 robila co chceli podla foto :wink:
22. aug 2011 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 juj tak to neviem. vody daj koľko píšu a ostatné podľa chuti :wink:
23. aug 2011 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá neviete mi poradiť ako zafarbiť na hnedo (nemusí byť úplne tmavá) MMF niečim prírodným nie farbami? Ešte jedna otázka, trocha od veci. Z koľkých vajec by ste spravili piškótu na plech 33x40 aby to nebolo moc nízke?
23. aug 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swiss kakaom :wink: . A ja robim zo 4-5 podla receptu
23. aug 2011 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte práve dokončená zebrová :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bože v chladničke mám ešte jednu je plnená parížskym pravým s tmavou aj bielou čoko, ako sa mi nechce do toho neviem či to vydrží cestu :stuck_out_tongue_closed_eyes: síce je to len 10 minúť ale už po 2 minútach sa všetko roztápa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
baby pomooooooc.... musím vymodelovať žeriav... nemáte nejaký postup??? :sweat_smile:
23. aug 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 to kakao len tak na to nasypať a zmiesiť, či to v niečom rozmiešať a nechať to nejak nasiaknuť? som ako trúba :fearful: , ale je to prvý pokus na výročie, tak stresujem, že až.
23. aug 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11761

kočky idem robiť tento recept a nie je písaný prášok do pečiva? to tam nejde? nemáte skúsenosť....nemám chuť vyhodiť tolko vajec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika11 ďakujem ti veľmi pekne! určite v niečom pomôžu :wink:
23. aug 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok