• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@mayem dakujem ja robim z MMF doma hmotu z cukrikov podla receptu na prvej strane len cukru davam menej uz tak od oka kolko zoberie. Robim teraz z tych 300g cukrikov co mavaju v lidly - biele a na jeden balik cca. 900g cukru
23. aug 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba jj vsetky hmoty sa tu daju aj po kile co je super na vyskusanie. Mne sa s PDT nerobilo dobre zdala sa mi moc makka. potahovanie suepr ale nie modelovanie a kvety. ale zase staci tam primiesit trosku cukru a uz je to ovela lepsie. a ano pismenka nechat trosku obschnut.
23. aug 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a z mmf aj modeluješ?
23. aug 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 No ja som najprv u nás kúpila K2 ale to som potom využila len na poťah - to bolo ešte mäkkšie ako to PDT
23. aug 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba ano. pripadne zmiesavam s RDI-ckom pre syte farby ak chcem potahovat na syto
23. aug 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba jj K2 ja veru tiez nemusim raz som s nou pomahala kamoske robit tortu a to bol des co sa tyka ozdob :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru som bola z neho aj aj nešťastná :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale tak našťastie som to zistila včas a kúpila aspoň tu PDT, rozmýšľala som aj na tou špeciálkou ale teta povedal, že ak chcem aj poťahovať že je lepšie tá normálna :unamused:
23. aug 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba nooo to hej lebo specialka je velmi tuha som myslela ze o ruky pridem. ja som chcela zeby som si kupila kyblik specialky na polovicu s niekym ale nebolo s kym tak ked budes chciet tak sa hlas :sweat_smile:
23. aug 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba ja mám špeciálku a poťahovanie super, hlavne v tomto teple :wink:
23. aug 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba vůbec nechci věřit, že jsou první. Jsou super, jsi šikula
23. aug 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 jj v tomto teple to moze byt veru super aj na potahovanie :wink:
23. aug 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 je...vybrala som z kýblika a nemusela som ani nahrievať, len keď som mala tortu dlhšie vonku keď som zdobila tak začala lepiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 no to teda sú prvé, ale na tej autíčkovej segra pomáhala robila si bleska, kaktusy a pomáhal s písmenkami, lebo ja by som drobcovi miesto Alexander napísala iba Alex - tak mi to najprv nešlo - na druhej som to robila z veľkej abecedy, tak to išlo lepšie.
@dm1-ok ak budem kupovať dám ti vedieť :wink:

23. aug 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 jediná torta ktorú som doteraz robila bola len nepečená , takže všetko aj krém aj korpus všetko malo u mňa premiéru :slight_smile: -ale na mramorový korpus a plnku som dostala super recept od kamošky tak torta bola ja mňam :wink:
23. aug 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba naozaj ani veriť nechcem že sú prvé :wink: krásne
23. aug 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ďalšia moja
23. aug 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@dadka212 ďakujem veľmi pekne - som mala dobré učiteľky :wink: - som vás študovala a študovala a toto z toho vyšlo
ďalšiu mám v pláne zatiaľ zebru,ale ešte uvidím čo bude o mesiac - či tu nenaďabím na čosi iné čo sem pridáte
23. aug 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuba moc krásné první dorty.
@dadka212 ta je nádherná, ta barva je super, není to zbytek z auta??? :wink:
23. aug 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 z tých Jojo cukríkov ružovo-bielych, takže je to také bledoružové čo sa nepáči. :frowning2: Úplne sýta farba to byť nemusí, len nech to nie je tá telová ružová. :slight_smile: Skúsim na kúsku tak aj tak a uvidím čo pôjde lepšie. A keď nie, tak roztopím tých šmolkov z Haribo a bude to modré. :slight_smile: Vďaka za pomoc.
23. aug 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina áno je :grinning: len som ju ešte trocha zmiešala s bielou :slight_smile: a dík :dizzy_face:
23. aug 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swiss v lidli aj v hypernove majú také haribo "poduštičky" obalené červeným cukrom, ten ked umyješ máš biele a tie si potom zafarbíš ako len chceš :wink:
23. aug 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 vďaka za radu. vyskúšam. :slight_smile:
23. aug 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swiss ja som s tým robila na začiatku a celkom fajn :slight_smile: teraz si radšej kupujem hmoty :sweat_smile:
23. aug 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swiss presne ako dadka pise kup si v lidly tie haribo rubino ten cukor sa umyje aj ta farba a mas biele
23. aug 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212, @dm1 babulky, ešte raz vďaka za rady. Keď mi to nepôjde z tých cukríkov, tak kúpim už rovno hmotu a nebudem už potom špekulovať. Myslím, že niekde v BA som videla, že sa to dá objednať cez e-shop a prísť si pre to osobne. Uvidím ako to dopadne. Snáď to nebude úplná katastrofa. :frowning2:
23. aug 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ahoj a ty čím teda farbíš na sýto hnedo?lebo som myslela aj ja,že skúsim kakao,ale keď sa drobí.....lebo mám gelovku hnedú,ale tá hnedá nie je taká pekná tmava,potrebujem takú hnedú na košík,idem mamine k narodkám vyskúšať :slight_smile:
23. aug 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 na tortyodmamy je aj recept na čokoládové marschmallow....alebo ja som urobila najrkajšiu hnedú ked som som zmiešala hmotu s čokoplastelínou domácou
23. aug 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba no ahoj sesternička moja tak ako vidím už sa mi v rodine črta konkurenica :grinning: akože úžasne torty tak to moje prve boli hotova katastrofa... tak super ti to ide :wink:
23. aug 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 tá je krásna :sweat_smile:
23. aug 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikula2 cca 60 g :wink: bez 3 listov
23. aug 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok