• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@ivkaivka umyt farbu aspon mne ide len s haribo jahodok tych co su v zelenom obale
24. aug 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciže tie pampúšiky sa umyť nedajú? @lucula73 nemáš náhodou odfotené tie cukríky?
24. aug 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaivka práveže tie pampušiky sa dajú umyť..idem odfotiť,mám doma :slight_smile:
24. aug 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vejinka tak kuchyňu mi ani nespomínaj, to som ešte o polnoci oškrabovala a náš tatino mal z toho strašnú srandu, až takú, že povedal, že teda už riady nemusím spratávať, že to spraví. Ráno ma všetky počkali. :slight_smile: Inak s tým ako sa tá MMF hmota správa máš úplnú pravdu. Strašné. Najbližšie, keď pôjdem do BA, tak si kúpim už len normálnu poťahovku, rozmýšľam nad Smartflex, ale neviem či ten obyčajný alebo velvet.
24. aug 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaivka tu sú...
24. aug 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
všetkým dievčatám vďaka za like, tak ste ma povzbudili,že to ešte nevzdám a skúsim ešte aj ďalšie, ale už radšej s ničim iným na povrchu. :wink:
24. aug 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ten krém proti vráskam je super nápad. Tú tortu toľko chcel svokor, tak sa mu pre svokru bude hodiť ten krém. :slight_smile: On zje tortu, ona si vyhladí vrásky a možno keď jej z nej nedá, tak aj nejaká tá dieta bude. :grinning:
24. aug 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 super, perfektne si to vymyslela :wink:
24. aug 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@swiss ja mam velvet a super obyc som este nemala
24. aug 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby ma tieto horucavy zabiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Este aj Smartflex ktory mi inak manzel doluje z vedra je taky mäkky,ze sa taha a torta je po piatich minutach orosena :frowning2: .A to si pre jednu pridu dnes o jednej a budu viezt v aute bez klimy.SOm zvedava ci to prezije,hlavne krem,je tam traseny ananasovy.
BUduci rok bez klimy v kuchyni ani netuknem .Ale urobila som si radost,konecne som si objednala artistry tak sa vytesujem,dnes prislo,tak uz len vhodnu prilezitost. :dizzy_face:
24. aug 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaivka - krásna tortička
@zuvinka102 - dokonalé
@dadka212 - krásnučká
@swiss - nádherná torta, žiadnú vrásku nevidím.
@lawli - krásne
24. aug 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@daducha ti verim fakt je riadne teplo, ja nepeciem tento tyzden tak som rada, lebo toto teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale zasa na druhej strane sa tesim na bazeeen
24. aug 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 nadhera super ihrisko :slight_smile: a mozem poprosit ako si tak krasne farbila kokos, tiez ma caka len golfove ihrisko
24. aug 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vejinka tak skúsim ten. :wink: horšie ako MMF to byť nemôže. :grinning:
24. aug 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ďakujem. Na foto to ešte ujde, ale v skutočnosti je to sem tam vidieť, hlavne na miestach kde to ide z vršku dolu na boky.
24. aug 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba - úžaSné a že prvý pokus!!!!!!!!!!!!!!!! A tie autá nádherné
@dadka212 @bzucinka2 - krásne torty
24. aug 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nemate niektora fotopostup na orchideu v kvetinaci? hlavne by som potrebovala vediet, ako upevnit orchideu na ten obaleny drotik, aby to vyzeralo pekne. Lebo jeden postup som nasla, ale toto tam nebolo. dakujeeeeem :wink: :slight_smile:
24. aug 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli cim robis ten spodny okraj na ten zelenej torticke?
24. aug 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas pekna orchidea. aj ja by som take nieco chcela robit, len neviem, ako mam tie kvety pripevnit na drotik. prosim poradis? :slight_smile:
24. aug 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacka1 Ahoj ,ten okraj som robila vidličkou :sweat_smile:
24. aug 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli dobry napad :grinning:
24. aug 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacka1 ďakujem - pozri si postupy na TOM - je ich tam veľa - niektorý sa ti bude pozdávať - ja som robila podľa gabikanav - orchidea - každý lupeň na drôtiku
24. aug 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja som asi blba, ale tu stranku som nenasla :frowning2:
24. aug 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 Ihrisku je fakt super :wink:
24. aug 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mahra ja kupujem bielu K2 hmotu a farbim gelovymi farbami :slight_smile:
24. aug 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. aug 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cukrárečky.... :dizzy_face: chcem sa opýtať...poraďte mi najlacnejší eshop s cukrárenskými pomôckami....ďakujem... :wink:
24. aug 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacka1 ďakujem ,ja keď som ešte nemala kostice ,tak som na prvých tortičkách robila okraje kadečím ,napr. aj kávovou ližičkou (myslím koncom rúčky) a ak máš doma viac druhov ,tak to tiež vyzerá vždy inak a pekne a tiež mam pekny koniec aj na jednej naberačke ,to tiež vyzeralo super...teraz ako už mám kostice ,tak to riešim nimi ,ale nieje naškodu sa aj vrátiť k "domácim pomôckam" :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 a kde to kupuješ?
24. aug 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@winona24 Ahoj ,ja sa najčastejšie pohybujem v týchto dvoch ,ale či sú aj najlacnjšie tak to netuším...
http://www.tortomania.sk/
http://www.korunaplus.sk/inshop/
24. aug 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok