• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Baby POMOC.
Viete mi poradit, ako potiahnut hornu cast takehoto hribika? :confused:
Dakujem moc!
25. aug 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lawli vééééééééľmi krásna tortička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako si robila tie koraly a iné morské rastiliny? máš na to nejaké formičky :confused:
25. aug 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha Krasna torticka, muzu se zeptat jak se dela ten prostredek, ve kterem Kitty sedi, vzdycky to zkoumam a nevim :confused: :pensive:
25. aug 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ďakujem krásne za pochvalu :wink: no a tie korály som všetky robila ručne ,jedinu formičku čo mám ,je taká malá (asi 2 cm) na mušľu... :sweat_smile:
25. aug 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macicka84 na nachystany zaklad torty si polozim na tenko vyvalanu vrstvu- staci len zvrchu, to koli tomu, aby ked rozrezes ten hlavny potah a otvoris ho, aby nebol zo spodu od kremu zababrany :wink: ... dufam, ze nepisem jak tatar... :sweat_smile: a dakujem :dizzy_face:
25. aug 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz si presnenepamatam, ale niekto chcel tu tvarohovu plnku, myslim za mia :slight_smile: prepac som na to zabudla...
Uvar si normalnu hustu pudingovu kasu z 500ml mlieka, 1 vanilk. cukru a 2 zlatych klasov. Vymiesaj si 250g masla s vanilk. cukrom a praskovym cukrom ( podla potreby) , pridaj 500g tvarohu ( ja som dala 1 jemny a 1 jemne hrudkovity z Lidla ) , citronovu koru. Do tohoto opatrne primiesaj vychladnuty puding a poriadne vyslahaj.
25. aug 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meinkonka ja som akurat vcera piekla dve torty, ale mala som len jednu formu, tak som z pol davky upiekla jednu a zvysne cesto hodku v pohode postalo v chladnicke a potom som upiekla zo zvysku druhu tortu :wink: na kvalite prvej a druhej to nie je poznat, su uplne rovnake :wink:
25. aug 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dala som sa na dvojite srdiecko, ale nadavam tu jak kocis :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem ako to mam spojit, aby to dobre vyzeralo...a hlavne ci potahovat kazde zvlast a potom spojit alebo potiahnut spolu a nejako to cele ozdobit :wink: :unamused:
25. aug 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vas dievcata nemate nejaky pekny tip na tortu pre 5 rocnu slecnu? Nejaku rozpravkovu, ja vobec netusim :confused:
25. aug 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha Nepises, rozumim tomu ouplne :wink: To mi prave prislo, ze to jsou dve vrstvy a si rikam, reku to mam ten dort potahnou dvakrat :confused: skoda potahovky, tak, ze dekuji :wink: !
25. aug 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby myslite, ze 6kg torta bude dost pre 45 ludi? :confused: :confused:
25. aug 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka - moja zlatááááá, ďakujem, ja som robila úplne inak, toto vyzerá super, určite čoskoro vyskúšam :dizzy_face: . Si poklad, že si si na mňa spomenula :dizzy_face:
25. aug 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 prepac, ze tak neskoro, vypadlo mi to uplne :unamused:
25. aug 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka vôbec nevadí, ja nepečiem tak často, ako Ty :grinning:. Nesúrilo mi to, ale keď už mám recept, možno vyskúšam už tento víkend :wink:
25. aug 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 mozno nieco take
http://www.coolest-birthday-cakes.com/coolest-crown-cake-5.html
myslim, ze aj hanu montanu davaju, aj kitty to je taky univerzal, mojej neterke 5 rocnej sa paci aj krtko, takze asi velmi zavisi od dievcatka :slight_smile:
25. aug 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ja robievam tvarohovu,jedno maslo,500g tvarohu,kupujem v bille v takej vanicke,velmi dobry a praskovy cukor,len sa to zmiesa dokopy.a vanilkovy :wink:
25. aug 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikula2 jako inspirace:
25. aug 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@miminkad - ja mám Billu hrozne od ruky, na opačnom konci mesta, ale Lidl mám kúsok od bytu, tak tam som varená-pečená stále :grinning: . Ale ďakujem za inšpiráciu, toto vyzerá byť taký jednoduchší krémik :wink:
25. aug 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 je jednoduchy a velmi chutny,uplne jemnunky.ja tiez do billy chodievam len obcas,ale vzdy ten tvaroh kupim,je fajn kremovy a este aj cena super :wink:
25. aug 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli - nádhernéééé :dizzy_face:
25. aug 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad - ja kupujem krémový v Lidli v takom kýbliku - 500g, je úplne krémový a tiež fajný, možno to bude niečo podobné :wink:
25. aug 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka no tu co robim ja cca 7 kil bude pre 14 ludi a obavam sa ci sa kazdemu ujde.
25. aug 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka veď to je pol kila na osobu - toľko nemajú šancu zjesť :wink:
25. aug 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ked :sweat_smile: my sme strasni zrati
25. aug 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 musim pozriet,dakujem za radu :slight_smile:
25. aug 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vejinka - jáááááááj :grinning:
25. aug 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad kolko priblizne praskoveho cukru davas do toho tvarohoveho kremu? ci len od oka? :wink: asi ho najblizsie vyskusam....nevies nahodou vyrobcu toho tvarohu? nech sa trafim na prvykrat... :wink: :slight_smile: dakujeem..
25. aug 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som naramne zvedava ako sa mi podari potiahnut to hebedo...a ci bude poziarnicke auto ruzove alebo cervene :sweat_smile:
25. aug 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a este sa aj dnes opytam... :wink: ako dlho vam asi vydrzi pol kilovy zeesan? resp na kolko slahacky to asi je? vdaka
25. aug 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad - ten tvaroh je 6,5%ný a stojí 1,29€. A v kýbliku už mrazím bobuľovité ovocie :grinning:
25. aug 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok