• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lenocka23 je to taka biela vanicka s bielou etiketou a zeleno-modrym napisom.cukru davam 100g a dva vanilkove cukry :wink:
25. aug 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 to ako 500g tvaroh za 1,29?tak to je super cena,musim skusit :wink: ja som naposledy robila cheese cake z neho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad - veď práve, že super cena. Ja ho kupujem pravidelne, tiež som robila z neho cheesecake :grinning: :grinning: :grinning: . Kúp ho, neoľutuješ :slight_smile:
25. aug 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 najblizsie,ked pojdem do lidla,tak urcite vezmem.mam uz kopu novych receptov s tvarohom :wink: zajtra mi pride asi balik z cukrarskych potrieb a chcem skusit chocotransfer :pensive:
25. aug 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby z BA, v ktorom lidli nakupujete mrazenu lesnu zmes? moj muz uz pochodil neviem kolko ale nikde to nemaju
25. aug 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka dnes som na nu pozerala,len nie v BA :sweat_smile:
25. aug 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka - pamätáš si? Ja som zháňala pred 2 týždňami u nás - nemali, len jahody. Minulý týždeň som bola v pond., ut. aj v stredu, nemali a dnes mali už aj maliny a lesnú - "až" po 2 balíky! Tak som neváhala a hneď som si po jednom zobrala (nemám viac miesta v mrazáku :()
25. aug 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 u nas to tiez bude tak, ze jeden den dostanu a zachvilku to je prec a moj muz ma take stastie, ze pride az ten dalsi den :grinning:
25. aug 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka - ja som sa inak pýtala, vraj im chodí tovar KAŽDÝ deň, len im to chodí hocijako, niekedy prídu všetky tri druhy, niekedy len jeden druh. Vraj to tie predavačky nevedia ovplyvniť. :unamused:
25. aug 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nemáte nejaký super recept na tvarohovú plnku s ovocím do torty? Vdaka
25. aug 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111
@mizulienka tady je to stejné, v pondělí začíná akce z letáku a už se tam důchodci málem umlátí holema. Já když jedu odpoledne, tak už nic není.Minule jsem kupovala ty bílé bonbony a děda viděl jak to dávám do košíku po dvou v každé ruce a už se mi tam začal strkat a nabírat si to do koše. Vůbec nevěděl na co to je dobré, ani že jsou to bonbony, hlavní je, že to ukořistil. Doma se pak určitě chytal za hlavu, co to vůbec koupil. :grinning: :grinning:
25. aug 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: - presne ako u nás :grinning: :grinning: :grinning: . A ten dedko nemal chybu :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja mam zvacsa stastie na taketo "vychytavky" v Samorinskom Lidl-i... od nas mas skoro taku istu cestu tam ako do Ba.. :wink: :slight_smile:
25. aug 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja som vcera kupila v Lamacskom :wink:
a dnes som brala poslednu zmes v Bille, len tam je mensie balenie
25. aug 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a este jeden postreh mam z Lidl (aj ked to sem mozno nepatri) niekedy sa oplati ist tam v nedelu poobede alebo k veceru.. to sa uz chystaju na novu akciu a tovar z este stale aktualnej akcie mavaju za polovicu... teda ak nie je vypredany... tak sa mi podarilo kupit cukriky za nejakych 50 centov, ale teda len jeden balik... :wink:
25. aug 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 to jsem ráda, že to není jenom u nás. Já vím, že důchody jsou malé a každý se snaží nějak ušetřit, ale ten dědula neměl chybu. Já jsem se tehdy fakt nasmála, dovedu si představit, jak to doma s babičkou žvýkají s vyndávacíma zubama a nadávají, ale hlavně, že to bylo tak levné. :grinning: :grinning:
25. aug 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivkaivka choď 1 stranu dozadu - mizulienka 20:17 tuším
25. aug 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina mozno si ich opekaju ako je na obrazku.... :wink: (ale fakt su take opecene dobre, skusili sme... ;-D :grinning: )
25. aug 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 tvaroh vo vedierku z Lidl-a je supéééééééééééééér - používam len tento :wink: :wink: :wink:
25. aug 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka do toho tvarohového krému ide aj maslo?? :confused: ,lebo ppredtým si maslo nepísala,ua som robila bez :grinning: :grinning: ,ale aj tak bol výborný :wink:
25. aug 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 nebolo ta mnapisane maslo? ja stale iba skopirujem recept, co mam z TOMu, uz nic neupravujem. :confused:
25. aug 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 :wink: tak to mě nenapadlo, že budou opékat. Taky jsme zkoušeli, nafoukne se to a je fakt dobré. :wink:
25. aug 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina @mia1111 @mizulienka tak to já vás pobavím teprve.. dělala jsem tam... :sweat_smile: jednou přišla taková stará babka.. no minimálně 65-70.. tehdy byli ještě mlíka v pytlíku... vzala si asi 2 a jela dál nakupovat... za pár minut se vrátila, ve vozíku ji přibyli asi 3 piva a nějakej sýr a sáček těstovin a že jde vrátit ty mlíka protože by to už neunesla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka nie nebol,ale už som si to opravila :wink: ,ale ten krém držal,bolo to také pudingovejšie,ale výborné :slight_smile:
@ivkaivka a daj si na ten tvarohový krém nejaké ovocie /maliny,lesnú zmes/ a máš hotovo :slight_smile:
25. aug 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 tak mi to prosim prepac, neviem, ako som urobila chybu, mozno pri kopirovani :unamused:
25. aug 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli to víš, mléko v pytlíku a pivo, to se váhově ani nedá srovnávat :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka prosím ťa,ja sa nehnevám,len mi padlo do oka aj to maslo,preto som sa opýtala..nabudúce bude s maslom a porovnám aspoň,ktorý mi chutil viac :grinning:
25. aug 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 dakujem:slight_smile:
25. aug 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, prispievam svojou ďalšou tortičkou. Druhé poschodie je bezlepkové. Robilo sa to hrozne, dnes som myslela, že ju ani nedokončím z toho tepla. Boky som robila včera v noci do 3.00 hod, tak to sa ešte dalo :grinning: .
25. aug 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@vlada111 je proste prekrásna, len kukám, darmo raz, kto umí, ten umí a kto neumí, tak čumí :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok