• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vlada111 je prenadherna, krasna, ozaj :slight_smile: a nadherne farby si zvolila. mala si predlohu, ci z hlavy?
25. aug 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 pááááni, nejen ta dorta ale i to nafocení... :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: přiznej se ze kterých stránek jsi to stáhla :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 nádhernáááááááááááááá :sweat_smile: :sweat_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. aug 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 je prekrásna....to si ako robila na tých bokoch tie ornamenty? :confused: :slight_smile:
25. aug 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Ďakujem pekne, robila som to podľa jednej menšej torty, bola jednoposchodová.
25. aug 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli nafotil mi ju manžel, je dizajnér a má na fotenie cit :wink:
25. aug 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Teda holky... já nestačím koukat... říkala jsem si, že se mrknu, že bych to chtěla někdy zkusit.. chci se zeptat, jste cukrářky, nebo z podobného oboru, nebo to děláte prostě jen tak pro radost ve svém volném čase? Já jen, jestli má cenu se vůbec snažit.. :grinning:
25. aug 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 tak to je neskutočná nádhera !!!
25. aug 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ďakujem pekne, šulkala som to na tenké nitky a točila ako mi napadlo. a potom ako vyšlo podľa pocitu lepila kvietky.
25. aug 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkka88 snaž sa, ja som ekonómka a celkom to ide :wink:
25. aug 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 tak to si sa riadne pohrala teda......a netrhalo sa ti to?je to fakt nádherné...... :slight_smile:
25. aug 2011 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 neboj, tortička to isto prežije :wink: bude len jedna torta a to len tá od Teba bude, aspoň sa môžu ňou všetci kochať :wink: už teraz sa na ňu teším. No a keďže nevesta nechcela torty, musela som vypekať zákusky, čo ma až tak nebaví :sweat_smile:
25. aug 2011 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@lucula73 nie, prišla som na to, že sa to super šulká na tej pene na vyteňšovanie lupienkov na kvety.
25. aug 2011 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada78 mňam, dala by som si hneď
25. aug 2011 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 prenaaadhernaaaa :slight_smile: to mne teda taka dokonalost nehrozi :sweat_smile: :frowning2:to moje torty len tak z metrovej dialky fotit...a nie take detaily :grinning:

ja som teraz dokoncila to dvojite srdiecko...no nadavam pri tom straasne, teplo na hovado :rolling_eyes: lepi sa mi to, trha sa mi to :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: idem to pofotit.
Musela som to dat najprv trosku stuhnut, nech to nefotim take zdeformovane z toho tepla :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
25. aug 2011 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nebuď skromná a sem so srdiečkom. Pre mňa sú ťažké 3D torty a torty iných tvarov ako okrúhle :cry: .
25. aug 2011 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ako robis tie drobunke kvietocky co mas na boku? mas sablonu ci ? ja mam taku silikonovu ale neviem co s tym :frowning2: nejde mi to z toho vybrat, vzdy ked to vyberam, tak sa mi ten kvietok zdeformuje :rolling_eyes: :frowning2:
aj som tu hmotu dala najprv stuhnut ..ale aj tak mi to neslo vyberat :frowning2:

tak som sa na kvetinky vykaslala a ozdobila som to srdieckami :sweat_smile: cesta lahsieho odporu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. aug 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka už ju odfoť,lebo sa mi chce spať už :grinning:
25. aug 2011 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 děkuji, to mě potěšilo :slight_smile: a opravdu nááádherný dortík
25. aug 2011 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 je prekrásna :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: minula si sa povolaním :dizzy_face: to ani cukrárky takú nespravia ako sa ty s tým pohráš :wink: :wink:
25. aug 2011 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

ale snad aspon vnutro to zachrani, to je vanilkovo ovocne...lesna zmes :sunglasses:
26. aug 2011 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@vlada111 ahaaa vidis, tie su ovela lepsie ako mam ja...musim si radsej tie kupit :wink:
a to len vtlacis do hmoty a vytlacis ako pracliky ked sa robia? :wink:
26. aug 2011 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka hej, len si pokukaj stránky, ja ich mám za necelých 9 Eur. hej, ten piestik ti to vytlačí a je to také plastické, ohnuté
26. aug 2011 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka sú veľmi chutné, a určite mňamka.
26. aug 2011 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 no dakujem za radu, preluskam stranky, ale aspon viem, co mam hladat :wink: a ty si to kupovala v obchode ci cez net? :wink:
26. aug 2011 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda babyyy mne sa tak nepaci ta torta co robim. s tou sa veru nikde chvalit nebudem. aka by bola krasna cisto biela a nie nejaka hnusna tmavomodra. :cry: :confounded:
26. aug 2011 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som pred chvilou dokoncila tu tortu Angleina Ballerina, ale s modelovanim som sa riadne vytrapila, najprv mala vacsiu hlavu a podobala sa viac na nu, ale potom jednak stale klesala, a proporcionalne by asi nebolo dobre, oci jasne som nakreslila male, ach. Biele casti potahu je ceresnovy SFF, ostatny je biele cokoMMF
A tu je moj vytvor:
26. aug 2011 o 03:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@anibas - jéééj, tak som rada, že ho používa aj taká profíčka, akou si Ty :slight_smile: , ja si ho neviem vynachváliť :dizzy_face:
@peroli - skoro som si cvrkla, keď som to dočítala, tá babka sa vynašla :grinning: :grinning: :grinning:
@vlada111 - neskutočne krásna torta, prepracované detaily...žasnem nad tou nádherou, ukladám si pre inšpiráciu, ale toto sa mne nepodarí ani do dôchodku :confused: . NÁDHERA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Môžem sa Ťa opýtať - tie stredové guličky na drobných kvietkoch - si modelovala ručne, alebo máš tiež nejakú vykrajovačku(akú?)? Lebo ja mám presne tieto isté vykrajovačky na kvietky, urobila sa mi vďaka tomu piestiku v strede jamka, tak som tam lepila tie najmenšie kvietočky, lebo guličky sa mi nechcelo modelovať :unamused:. Ale s tými guličkami je to také kvietkovejšie. Ešte som skúšala minule s tou polevou na zdobenie od Dr.Oetker, ale tvoje kvietky sú super :wink:
@gabika11 - krásna tortička, tak toto ja neurobím, ani keby neviem čo bolo :unamused:
26. aug 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 kráááásna
26. aug 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok