• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
krásne tortičky ste popridávali, v tom teple to chce nadľudský výkon, mala som tento týždeň iba tri, ale pendlovala som medzi chladničkou a mrazničkou, všetko sa mi topilo, bála som sa, že sa mi krémy pokazia....hrozné. Pridávam pár svojich :slight_smile:
27. aug 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@dadka212 já si zrovna takové kytičky dělala v pátek na dort a suším je. Taky jsem si je jenom tak vymyslela a udělala podle sebe a vypadají skoro jako ta tvoje. Jenom já je mám malinké. :grinning: :grinning:
@mariann2 ty jsou krásné. :wink:
27. aug 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vinka ja som robila podľa toho ale urobila som topánočky nie tramky, ale dajú sa z toho aj tramky :slight_smile:
27. aug 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@mariann2 - kráááááásne
27. aug 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andriss23 - prekrásn tortička a veverička nemá chybu, nádherná
@bzucinka2 - nááááááááádhera
27. aug 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana124 - nádherwa
27. aug 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 no ja toto nechapem,ako to ty stihas, dievca... :confused: ja mam 3 a som hotovaaaa. ale ti zavidim,ze teba pytaju take pekne torty, sice mas tam jednu futbalku,ale aj tak... :pensive: :grinning:
27. aug 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky, mate tu kraaasne torticky, ozaj, klobuk dole, ved to niektore cukrarne sa mozu schovat pod pokrievku....Chcem sa spytat, nieste tu niektora z Martina??Dcerka ide mat 1rocik tak by som jej chcela taku peknu a hlavne domacu torticku dat spravit. Lebo tie umeliny z obchodov sa niekedy ani jest nedaju a su suche... Dakujem.
27. aug 2011 o 19:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak to sa teším až uvidím tortičku :slight_smile:
27. aug 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak torta zozala uspech u celej rodiny a navrhli mi ci by som neurobila niekedy..hned som ich schladila ze robim len synom.takze este jednu spravim na rok a dalsiu az o rok.
27. aug 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ďakujem za pochvali a lieky potešili a povzbudili aj keď vam pravdu poviem niejako sa mi v poslednych dňoch nechce aj teraz mam tu lienku rozrobenu len sa mi už nechce dokončovať ale tak zajtra si po ňu prídu tak musim sa dokopať
@katulkaaaaaa traktor som robila podľa tohoto fotopostupu http://www.tortyodmamy.sk/content/postup-na-traktor a niečo aj z druheho ale tak kolesa staly za ho... tak som to zamaskovala akože tym blatom :sweat_smile: takže určite na 30 chcem moju možikovy "farmarovy" urobiť traktor podľa tohto fotopostupu http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=325&t=15090 ten je dokonaly tak som zvadava či sa mi to tak podari
@katy1979 peknu dovolenku prajem a hlavne oddych od tortičiek :wink:
@vlada111 no tak mna tie 3D bavia viac ako tie klasicke ale stale niečo pokazím a musim zakrývať :rolling_eyes:
@vinka tu maš moje tramky neviem sice či ich bude dostatočne vidieť
27. aug 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
ahojte baby, mozno ste to uz videli, ja som to nasla nahodou, tak to prave pozeram a obdivujem. Mozno sa niecim inspirujete :wink:

http://www.umartina.sk/torty/torty.htm
27. aug 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 a aké sú rozmery nevieš?neviem výjsť z toho.Vyzerajú super.
27. aug 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda...dlho som tu nebola a je tu tolko novych torticiek, ze nemam sancu vsetky pochvalit... takze vseobecne, skladam poklonu pri vsetkych vasich nadhernych vytvoroch, co vo vacsine pripadov je aj skoda spapat :slight_smile: ... ja nie som taka profesionalka ako vy, ale predsa len prikladam moje najnovsie :slight_smile:
27. aug 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
baby kupila som si jahodovy zeasan a neviem ako sa s nim robi poradite mi?balenie je pol kilove,neviem na kolko to vide tort,jednu ci dve?
27. aug 2011 o 21:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 nevadí aj tak ďakujem za odpoveď si milá a veľmi šikovná, keď si len tak vymodeluješ čo ťa zaujme :slight_smile: :sweat_smile:
27. aug 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa urcite na dve ak nie viac na baleni mas navod. ja mam ze to je vypocitane na liter slahacky tak na klasicku robim z pol litra slahacky
27. aug 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 no by som jej na jej otazku ze to je vela povedala akurat ok ked myslite.

@swiss ja poznam ludviga niekedy sme odtial brali. ale my sme mali stastie na pristup ze aj ked cenu nevedela vzdy zavolali a povedali kolko bude stat. ale stalo sa mi ze tam bola majitelka a mali sme fotku ktoru chceme tak sa na to pozrela a jednoducho s odpoprnym vyrazom a pristupom povedala ze to musi prepocitat akoby sme ju otravovali. popravde pre syna k druhym narodeninam sme za gulatu tortu s krtkom dali 80evri. ja som teraz za svadobnu zobrala 100eur co je aj tak malo ale ide o to ze si viem upiectz lepsiu. suche korpusy broskyne tam hladas lupou. kde tu nejaka hlavne ze za ovocie si platis. nikdy mi neslo o prachy ale som rada ze svojim detom viem upiect tortu a nevyuzivam sluzby cukrarni. ak uz piect nebudem uz viem ze je kopa sikovnych bab
27. aug 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@andriss23 tá torta je perfišná, mám rada také torty, ktoré mi zdvihnú náladu :grinning:
27. aug 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte zienky... tak moje prve tortovanie po porode mi dalo teda zabrat :unamused: zrovna dnes si krpec zmyslel ze bude spinkat len raz za celyyy den, a zvysok casu sa bud nosil na rukach alebo krical jak pavian... som znicenaaaa! kvoli nemu sa mi prvy krat nepodaril mramorovy korpus, musim upiect druhu varku. a ani tie prsia sa mi vobec nepodarili tak ako som chcela, ale to je asi tym ze som bola unavena a vynervovana... ale nevadi, boli do daru takze z toho sa nestriela :sweat_smile:
27. aug 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
ved su super čo sa ti nepači??

@lusil2005
27. aug 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 páááni, ty jsou :dizzy_face: takový chci :wink: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :grinning:
27. aug 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak moja torta prave dokončena ide sa popratať a spať tak dúfam že aspoň dnes sa mi podarí ísť spať aspoň pre mňa normalnom čase :grinning:
27. aug 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@lusil2005 ?????????? veď sú sexi - také mať !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2011 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. aug 2011 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@anibas já byla první... do fronty :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2011 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@swiss úplne jednoducho :slight_smile: od oka guličky ,šulčeky,pricapiť k sebe,a kuchynskými nožnicami postrihala,nechcelo sa mi hľadať manikúrové...za 5 minút hotové... to som tam dala fakt zo srandy také ucapkané
:grinning:
ďakujem všetkým za lajky,za tú vevericu som to nečakala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2011 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas
@andriss23 :grinning: :grinning: :grinning: baby, ved by vas prekotilo!!! by ste cez ne na torty nevideli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dakujeeeem za pochvaly! vraj chutila...
28. aug 2011 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusil2005 krásné prasa, skoro, ale jenom skoro jako moje :grinning: :grinning:

@tica milá beruška
@anibas perfektní a ten doktorský je boží :wink:
28. aug 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka hľadala si nejaké topánočky? neviem sa dopátrať, či botasky? ja mám také niečo
28. aug 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok