• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vinka rozmer ti teraz neviem povedať lebo nie som doma, ale keď prídem tak ti napíšem aj rozmer (ale v podstate sú tie topánočky také veľké ako keď si tú šablónu vytlačíš na A4).
Tak č.5: je spodok topánočky, č.1,2: je bok topánočky (ja mám tie boky vyrezané v celku, teda mám ich spolu z jedného kusu), č.3: je jazyk, č.11,9: je spodný lem okolo bokov topánočky, č.10: je krúžok na boku v hornej časti. Č.4 som ja nepoužila, to sa používa keď robíš tenisky, to sa dáva na to č.3 a č.6 sa dáva do zadu kde sa ti spájajú č.1,2 . Tu je aj postup na botasky http://kuharka.ru/talk/kladovka/kulina/4736.html?p=20#message_543628
Snáď som to napísala zrozumiteľne :slight_smile:
28. aug 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, ja vam tak zavidim tie krasne torticky pre detickyyyy :pensive: :pensive: :pensive: ale fakt! tu je moj notebook, je to otras,ale na viac som sa nezmohla. nemam rada take torty,kde nemozem vyuzit svoju kreativitu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. aug 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@lusil2005 ved su perfektne!!!
@anibas nadherne :slight_smile:
@mrka2 je skvely,ja by som notbook ani neskusila nemala by som na to nervy :grinning:
28. aug 2011 o 09:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 je krásny...ja by som sa na to nezmohla, tiež ma nebavia tie technické torty a hlavene 3D :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz to všetci odo mňa chcú....urobím len to čo som slúbila a potom 3D nerobím, vôbec ma to nebaví :confounded:
28. aug 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212
@katulkaaaaaa no ja tiez nemam na to nervy.. na tie technicke... no v poslednej dobe len take robim a uplne ma to odradilo od pecenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: 3D ma bavia,ale len zvieratka! :grinning:
28. aug 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 no ja ti verím :grinning: tiež ma to nebaví a potom mám chuť prestať úplne piecť....
28. aug 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 stiham, ked pomaha muzicek a tento tyzden mali byt na prazdninach u maminy takze som mala najprv cele doobedia na pecenie a poobede sme sa chodili s detmi kupat, ale kedze ochoreli, tak posledne dva dni boli doma uplakane a to teda bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dakujem za pochvalu :slight_smile:
28. aug 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ja som minule Notebook odmietla, na to nemam cas prplat sa s klavesami :slight_smile:

baby krasne torticky, radost pozerat :slight_smile:
28. aug 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přidávám dortík, který jsem si upekla k zítřejším narozeninám. V tom horku se mi to hrozně topilo, ale dnes už je chladněji, tak jsem jenom přilepila motýlky a dort je hotový. Je takový menší, váží 4200 g.
28. aug 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@mrka2 ten je, já bych to vůbec nezvládla a jsem ráda, že to po mě nikdo nechce. Jedině ještě tak zavřený :grinning: :grinning:
28. aug 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina je uplne nadherna!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@bzucinka2 no ja som nevedela,ze co budem piect,len som pani slubila asi pred mesiacom,ze upeciem aj pre druhu dceru.no a ked prisla a vytiahla z vrecka obrazok s notebookom,skoro ma slahlo. ale som jej slubila,tak som nechcela byt hnusna... :stuck_out_tongue_closed_eyes: len som nevedela,ze to bude notebook. som si myslela,ze dievca take nebude chciet,ale spojila to aj so synovymi narodkami a to mi zamlcala :angry: :grinning:
28. aug 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja uz ani zavrety ani nijaky iny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 děkuju :wink:
28. aug 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné dorty, holky.:slight_smile: Já jsem byla z těch veder na nervy, všechno mi teklo, topilo se to, nedaly se mi dělat postavičky - kulička se mi roztékalam nedržela tvar.. Nakonec jsem musela šmoulinku i slona vyřezat..:slight_smile: No a tady jsou dortíky..:slight_smile:
Ten první je sourozenecký a druhý je Harley Davidson...
28. aug 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@zdenallicka jsou krásné
28. aug 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dotaz - jak byste udělaly tento dort? Mám objednávku a jsem v koncích... Půjčila jsem si od neteře panenku, že si odliju obličej a podle toho to pak vytvaruju, ale nevím nevím..:p
28. aug 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jakelina Díky..:slight_smile: Ten HD mi dal teda zabrat..:stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 tak parada, ja sa vzdy pytam co to ma byt dopredu, tento tyzden ma bude cakat traktor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jakelina krasna :slight_smile:
@zdenallicka suprove :slight_smile:
@zdenallicka a aka ma byt velka? keby slo o malinku tak ja som robila lienky z babatka :wink:
28. aug 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ona má být takhle velká.. :( A já ani miminko nemám.. Podle mě má aspoň 40cm.. Ten list vypadá veliký...
28. aug 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina - odpadáááááávam, krásna tortička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Ty máš zajtra narodeniny? Tak prajem všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 - tak notebook by som nezvládla ani za nič... Si šikulka, klobúk dole :slight_smile: .
28. aug 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 děkuju za přání, ano mám zítra narozeniny a věk raději tajím :unamused: :angry: :grinning:
28. aug 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 - perfektné :wink:
@79zuzana - jéééj, veľmi pekné torty, tá ružová je super :wink:
@lusil2005 - no mne sa "prsaté" torty až doteraz nejak moc nepáčili, lebo tie odhalené bradavky ma nejak neuchvátili, ale táto tvoja je super, ukladám pre inšpiráciu, lebo je sexi a krásne urobená :wink:
@tica - super, nádherná lienka :wink:
@anibas - kráááásne tortičky, tá s bocianikom je neskutočne pekná :dizzy_face:
28. aug 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina - vek nie je dôležitý, keď si budeš hovoriť, že máš stále 20, tak budeš mať 20 a basta :grinning: . Ukladám si Tvoju tortičku, je krásna... ja mám rada jednoduché zdobenie, Tvoja torta ma uchvátila... skúsim dakedy urobiť niečo podobné, ak Ti to nevadí :wink: ...
28. aug 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina - tak aspoň virtuálne Ti posielam k narodeninkám kúsok Tiramisu, čo som večer robila :wink:. Happy Birthday to You :dizzy_face:
28. aug 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@mia1111 to je od tebe milé. Děkuju a vypadá to fakt lákavě. Dala bych si . :wink: Já se na dvacet i cítím, jinak bychom si ve čtyřiceti letech nepořídili miminko. :grinning:
A dortík si klidně ulož, já jsem ho taky dělala podle dortu, co jsem našla na internetu a zaujal mě.
28. aug 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas toho bociana milujem, aj ja sa na takého chystám o dva mesiace. Snáď sa mi podarí ako tebe :wink:
28. aug 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Všechno dobré..:slight_smile:
28. aug 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina takéto niečo som včera obdivovala na nete. Je krásna.
28. aug 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a skoro som zabudla, všetko najlepšie, nech ti to pečie :grinning:
28. aug 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok