• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@zdenallicka tak ja by som babo urobila tvar z puncoviny a telo moze byt aj z korpusov alebo tiez z puncoviny a vytvarovala by som tvaricku a, potiahla a hotovo :slight_smile:ine ti neostava :slight_smile:
28. aug 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, pridavam svoju dnesnu rychlovku... o deviatej rano som dala piect korpus a o tretej si boli pre nu. medzi tym som zmakla este rychlu prechadzku a nakup :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@lusil2005 ty jsi nezmar, krásná :wink:
28. aug 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 perfektna! no ty si snad super zena,alebo co?! :confused:
28. aug 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 akoze ma neser!!! :grinning: :grinning: :grinning: rychlovka?toto?perfektna je :wink: toto sa da pri trojtyzdnovom babetku? :dizzy_face: ako povedala @mrka2 ti si super zena :dizzy_face:
28. aug 2011 o 19:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina krásnučký
28. aug 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina
@mrka2
@katulkaaaaaa

ale nieeee, to len moj syn je superdieta, teda aspon dnes bol... dovolil mi fakt ze makat. bol dokopy hore asi 5 hodin dnes. a teraz zas buva. dufam ze mi to v noci "nevynahradi"... :sweat_smile:

a dakujem za pochvaly!!!!! :slight_smile:
28. aug 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 - tak tá je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby citam ze som vam chybala :grinning: . Ja hned ako si prisli rano v piatok pre tortu som odchadzala s rodinkou na vikend prec do podhajskej spala som 3 hodiny tak som nestihala sem ist a dat foto :stuck_out_tongue_closed_eyes:

28. aug 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@dm1 tak ta je luxusní. Můžu se zeptat, jaká je to barva ta zelená??? Děkuju.
28. aug 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem :dizzy_face: . To je strasny mix farieb :stuck_out_tongue_closed_eyes: ofarbena hmota najskor gelovkami trochu listova zelena + extra zelena a potom este prachova machova zelena, do stredu moss green a este potom bordova na bokoch plum odtien takze som malovala o dusu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dakujem Vám všetkým,že sa Vám páčia moje torty.Snažila som sa.Poradte mi ako sa miešajú hmoty.Potrebujem peknú maskáčovu farbu.Má to byť maskáčovy mešec. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak to je fakt hodně odstínů, já mám zelenou jenom jednu, musím nakoupit a míchat.
28. aug 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 - tak ja čumím s otvorenými ústami na monitor :sweat_smile: . Torta je úžasnááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tortička bola nádherná, škodaže ju nekrájali, cestu prežila v pohode, bola v klíme :wink: a jedna foto nevesty pre Teba :dizzy_face:
28. aug 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@katy1979 no koonecne som doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

naaadhernaaaaaaa, vidis, ja som to vedela, ze ty to dokazes :sunglasses:
drotiky nedrotiky, vyzera nadherne, urcite aj chuti a to je hlavne :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 wow, krasa krasa krasa
28. aug 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada78 jaj som rada ze prezila cestu som na to myslela celu cestu do podhajskej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no mozno by nemusela byt ani ta bleda praskova farba keby zafarbim hmotu sytejsie trosku :wink:
28. aug 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005
@dm1 baby nádherné torty ! prekrááásne :dizzy_face:
28. aug 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 fakt krasna :slight_smile:
baby nemate ulozene nejake torty na inspiraciu svadobne nejake uzasne honostne ukazkove, mozu byt aj na pilieroch aj nemusia, ak mate budem vam vdacna za obrazky alebo linky dakujeeeeeeeem, lebo co som nasla zo 20 ja tak zatial si pani nevybrala velmi ani jednu :-/
28. aug 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 nejake ti vkladam ale najlepsie ked sa tetuse nic nepaci nech si sama najde obrazok aku chce a hotovo
28. aug 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tak škoda, žádná Pražanda tu není, tak vám "děkuji za pomoc" a jdu hledat jinam :unamused:
28. aug 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eyael proč, přehlédla jsem asi tvůj příspěvek. Já jsem z Prahy, teda původně z Brna
28. aug 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 - hledám nějakou šikovnou maminku z Prahy, co vyrobí dort pro naší treperendu k narozeninám - sháním náhradu za maminku co se bohužel vrací do práce a tak s dorty končí :confused: tak kdybyste třeba o někom věděly, budu ráda
28. aug 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eyael asi bych něco zvládla, záleží na představě a na čase, kdy by byl potřeba. Pár dětských už jsem dělala.
28. aug 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eyael jinak na kšeft teda nepeču, zatím jen pro rodinu a rodinné kamarády, protože již chodím do práce. Mám to jen jako koníček místo korálků a jiných ručních prací, které musely kvůli malé stranou
28. aug 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 excelentná torta :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
28. aug 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 dcerka je zamilovaná do krtečka a dinosaurů, tak sháním něco takového - jeden nebo druhý :wink:
28. aug 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@eyael krásné dorty, ukázku mých mám ve fotoblogu tady http://www.modrykonik.cz/fotoblog/broucek2/album/moje-dortiky/ a na kdy by to mělo být?
28. aug 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok