• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@misulenka9 ja na poťahovanie používam pasta dama top špeciál v tomto teple a na kytičky a postavičky smartflex velvet...tieto hmoty ma najviac zaujali a zatial sa mi s nimi najlepšie robí :slight_smile:
29. aug 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. aug 2011 o 21:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misulenka9 vidis, ze ja to presne robim s tym potahovanim od stredu k okrajom, som to citala niekde a odvt4edy to stale robim...ale asi nejak nie dobre :wink:
ja na potahovanie a aj na modelovanie pouzivam smartflex velvet je super, ale teraz sa snazim naucit urobit aj MMF z americkych cukrikov z lidla aj ked zatial mi to nejak nejde.
29. aug 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka rozumiem čo tým myslíš ale ako som teraz čítala vašu debatu tak už @vlada111 vlastne odpovedala aj za mňa, s tým nanášaním krému aby bol všade rovnako má pravdu, aj ja to robím presne tak ako ti radila :slight_smile:
29. aug 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misulenka9 ja na poťahovanie používam len MMF a na modelovanie a tvorbu kvetov zase smartflex flower
:slight_smile:
29. aug 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, len v rýchlosti pridávam moje posledné výtvory :wink:
29. aug 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
ahojte žienky tak pridavam moju dnešnu tortu mal to byť bobor no nakoniec z toho vyšlo taketo čudo :sweat_smile:
29. aug 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@tica
@jajuuus krásné :wink:
29. aug 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tica ze cudo... nadherny bobor je to
@jajuuus wow.... nadherne
29. aug 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tica ved je perfektnyyyyyyy, co sa ti nepaci :slight_smile: ako živýýýýý :dizzy_face:
29. aug 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 prosím ťa a tá pílka čo máš má aj zubky alebo je to len lanko?lebo som si kúpila minule u nás takú len s lanko´m bez zubkov a to nejde bohvieako teda :unamused: ,stála tiež tak do 5 euro......
29. aug 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 ahoj chcela by som recept na tuto tortu ak by to bolo mozne tak mi ho posli na moj mail dakujem :slight_smile:
29. aug 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja mám lanko, ale zatiaľ v pohode. Keď to nejde dobre, tak trošku stlačím korpus a ide to. Výborne sa mi reže mramorový a sacherový, horšie kakaová piškóta.
29. aug 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte žienky - toto je moja veľmi obľúbená témička, kde chodím kuk na všetky tie krásne výtvory, ktoré dokážete vyrobiť :slight_smile: pridávam foto tortičky, ktorú k 5.narodeninkám nášho synčeka upiekla tiež jedna šikovná maminka ..... obdivujem, že máte také šikovné ruky a robíte tak oslavy nám menej tortičkovo zdatným maminkám krásnymi .... :slight_smile: prajem vám všetkým veľa krásnych a vydarených sladkých dielok :wink:
29. aug 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
ahoj všem

po týdnu zas nakukuju, dočítat vás nebudu :wink: :wink:
tak já v sobotu pekla dort k manželovým 33. narozeninám a budu asi jezdit péct k tchýni na chalupu, protože tak krásně upečenej a rovnej korpus jsem snad ještě neměla, úžasný...........a nemůžu si vynachválit ten otočný podnos, co jsem si koupila v Lidlu, s tím se potírá dort krémem úplně sám, poprvý mám vrstvy krému rovný po celý ploše dortu, dělala jsem krém z čokolády a kysaný smetany a přidávala jsem jahody a banány a musím říct, že je vynikající, ten krém je momentálně můj nejoblíbenější

@jajuuus ten kyperský dort je úžasnej, hned bych si lehla na nějakou pláž pod palmu

@jakelina tak ten tip na to, jak dát korpus zpátky tak, jak byl původně, si budu pamatovat, já to vždycky tak různě patlám, abych i naplněný korpus měla rovný a přitom je to tak jednoduchý ......super
29. aug 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza tak dej recept na krém, ať máme zase něco nového na vyzkoušení. :wink:
29. aug 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina je to snad to nejjednodušší, co může být..........do rozehřáté tabulky čokolády se vmíchá 200 gramů kysané smetany přímo z ledničky, já tam dávám ty kysanky 2 a stejně je to čokoládový až běda a to já ráda, pro odlehčení se může dát i ušlehaná šlehačka, kdo rád čokoládu, tak mu to určitě bude chutnat, dá se to použít i jako poleva.........mně to hrozně připomíná čokoládový termix
29. aug 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza jenom vařechou zamíchat, žádné šlehání???
29. aug 2011 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jo jenom zamíchat, ono se to krásně spojí, žádnej cukr nic, jenom horká čokoláda a studená kysaná smetana
29. aug 2011 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza mňam, tak to zkusím. A jde to i s bílou čokoládou???
29. aug 2011 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina určitě jo, alespoň co jsem si přečetla..........mám ten recept z dortomanie.cz a tam to zkoušely i s bílou čokoládou, k tomu kakaovo-kávový korpus a prý to byla mňamka
29. aug 2011 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza děkuju :wink:
29. aug 2011 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza ja si ten otočný z Lídla tiež neviem vynachváliť. Držím nôž a stojan sa krúti, no paráda :grinning:
30. aug 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza ďakujem, ja som sa smiala, že vyzerajú, ako by ich práve vyvrhlo more "takovej vyvrženej vorvaň" :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza čokoládu a kysanou smetanu dělám jako polevu, jako krém mě to nenapadlo, mě to připadalo dost řídké, neteče to pak z dortu?
30. aug 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misulenka9 potahuju MMF, ozdoby smartflex velvet nebo smartflex flower, taky white icing je dobrá hmota. Kdyby ty hmoty nebyly tak drahé, tak jima i potahuju.
30. aug 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna vůbec ne, ono to krásně zatuhne
30. aug 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pridavam dozodbenu konecnu podobu torty Angeliny Balleriny a Parizsku tortu, ale nenaplnenu parizskym kremom, ale pozostavajucu: na spodku je mrkvovy korpus s tvarohovou plnkou, potom som piekla mandlovy koprus a plnila stred karamleovym kremom, a na vrchu kremom z bielej cokolady :wink:
30. aug 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@tica krasna je, mna caka asi na koniec septembra torta ryby, tak neviem ktora z vas rybku piekla, tak by som bola vlemi povdacna za kazdu radu ohladne formovania z puncoviny, alebo cohokolvek, aj namiesanim farieb a zrobenie supin a oci :wink:
30. aug 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a samozrejme ste urcite popridavali krasne torticky, uz sa neviem dockat, ked uz konecne najdem cas si ich poprezerat a poobdivovat. Majte sa krasne, bezim s malym k rodicom... A tvorivym napadom zdar! :wink:
30. aug 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok