• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dm1 Dani tato...mala som objednanu inu, ale nastastie ju mali vypredanu, pani z formiciek mi volala a bola velmi zlata, posielala mi, ze co este maju na sklade a vybrala som tuto...ale to nie je z mojej hlavy, to som sa inspirovala Lornou :slight_smile: ma krasne. torty

http://www.formicky.sk/formicky/eshop/0/3/5/1176-Silikonova-formicka-Rokoko-spirala-M
3. sep 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka krásna, vydarila sa ti a tie ružičky sú nádherné :slight_smile:
3. sep 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka dakujem prave som to pozerala :slight_smile: . Lorna ma uzasne tei torty a casto to veru pouziva
3. sep 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 len to sa mi zda drahe aby som to kazdemu este zaratavala

@broucek2 ,ale mohli by tie podlozky uniest aspon 5 kg nie?
http://www.cukrarskepotreby.sk/product.php?id_product=63 taketo nieco nemate stym skusenost?
3. sep 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Velmi pekne vsetkym dakujem :dizzy_face:
3. sep 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer tak to nevím, když to chytnou ze spodu, tak to unese asi jakákoli podložka
3. sep 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tato pecie krasne torty a ona dost casto dava na svadobne torty tie drahe figurky a to si stale kupuje nove alebo jej to vracaju?lebo su dost drahe ja by som sa bala keby mi ich mali vratit aby sa niako neposkodili a aby mi ich vobec vratili len umna je to horsie,ze si objednavaju z ineho mesta ako byvam a neviem ci by sa niekomu chcelo nosit figurky
http://www.tortyodmamy.sk/user/8745/images

3. sep 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. sep 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer myslím, že jí je vrací a určitě si bere na ně zálohu
3. sep 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 a mala si uz tuto podlozku ci to unesie cosi?
3. sep 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer přímo tu tvou jsem neměla, tady je asi ani nemají nikde k prodeji
3. sep 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 @mizulienka @katulkaaaaaa ďakujééém - problém je v tom, že nemám zlatú farbu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a chcela som nejakú nežnú krajkovanú - ale nemám ani krajku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a zlatú farbu na tortách veľmi nemusím :wink:
3. sep 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja som teraz pouzila praskovu pearl ivory, je taka trosicku do zlata, ale nie velmi, tak do perlova...taka jemnejsia je ako zlata, ale posobi troska ako zlata :sunglasses:
3. sep 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer tá Mayra má neskutočné torty !!!!!!!!!! takto sa vypracovať :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ale má aj veľa formičiek a ako ich vie použiť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. sep 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja mám nejakú vanilkovú perleť a keď ju rozrobím v alkohole a potriem žltú hmotu tak trochuuuu bije do zlata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas dakujem,no budem to musiet natrenovat :sunglasses:
3. sep 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ozaj nadherne torty, od zaciatku ako som na TOMe ju sledujem :grinning: vsety tie ozdoby, co vyzeraju ako krajky su gumene decky, ona ich vie krasne vyuzit.
3. sep 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayra ma veru neskutocne torty!!!! velmi sa mi pacia ma svoj styl takze hned sa da spoznat ze je torta od nej
3. sep 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
baby neviem vôbec co mam robit.Rano som odovzdala tortu tu co je ta cervena s artistry.Je v nej falosny parizsky krem s bananmi.Teraz mi volala zakaznicka ze ju rozkrojili a torta sa neda jest,tecie z nej krem a neviem co vsetko.Ja som v takom soku ze tu len sedim, cela sa trasiem a placem.Ja mam zbytok kremu este v chladnicke,je uplne v pohode,stuhnuty.Ked som ju zdobila a potahovala bola uplne v poriadku,nikde mi nic netieklo ani sa netopilo.Ja to vôbec nechapem.V tom soku som jej povedala ze jej peniaze vratim spät,tortu mi donesu naspät.Vraj ju mali v chladnicke,len tesne pred krajanim ju vybrali.To môzem a nemusim verit.Boze uz som ich urobila skoro 80 a nikdy ziaden problem nebol.Ja fakt neviem co dalej.
3. sep 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka - tá svadobná tortička sa Ti krásne vydarila, jednoduchá, ale nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bola biela, či taká smotanová? A môžem sa Ťa opýtať, kde si zohnala nakoniec tie perličky? Dík.

baby - všetky ste popridávali krásne torty, len som vás v rýchlosti prebehla, ste šikulky :wink:
3. sep 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha - sa mi nechce veriť, že keď Ty máš ten krém tuhý v chladničke, im tečie. Ktovie, či ju vôbec mali v chladničke??? Keď príde, tak jej ten krém ukáž a netráp sa, Tvoja chyba to určite nie je, skôr ide o to, že ju zabudli dať do chladničky a toto sa im stalo.
3. sep 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha to je divné, nechápu, proč by v dortě se krém měl chovat jinak než u tebe. No nevím, uvidíš, jak bude vypadat až ti ji donesou zpět
3. sep 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha to mi je luto, dufam, ze sa to vyriesi...nechapem, co by mohlo sposobit, ze by sa krem topil, ked u teba je ok....ake ovocie si tam davala?

@mia1111 dakujem :slight_smile: teta bola v dunajskej strede a tam v nejakom svadobnom salone to kupila...zobrala mi aj viacero farieb, je to velmi pekne.
3. sep 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ja robím spodný čoko korpus+čoko plnka +višňový miglajz zlatý klas a višne, stredný mramorový a plnka z bielej čokolády a maliny, a vrchný orechový korpus a orechová plnka. Tiež sa toho bojím, juj.
3. sep 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko podľa mňa to hovorila náročky, aby si jej urobila tip top tortu. Ale podarila sa ti. Je rovná ako alabaster :wink:
3. sep 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka - dík za tip, vidíš, to ma nenapadlo :slight_smile:.
3. sep 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ani mna nie, to teta je genius :wink:
3. sep 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka gratulujem, závidím ti, že to máš za sebou :slight_smile: . Je veľmi pekná, uvidíme, ako domrvím tú moju o týždeň.
3. sep 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 takové perličky v různých barvách jsem sehnala v Brně v galanterii, tak se zkuste podívat i po nich
3. sep 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@broucek2 - díky, skusím kuk aj v galantérke, aj keď u nás je len jedna, aj tá je nič-moc. Ale možno ma prekvapia :sweat_smile: .
3. sep 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok