• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vlada111 niečo prekrááásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aká hmota sú čierne ornamenty ? rozmýšľam o zlatých
3. sep 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha torta musela byť dlhšie vonku - nepoužila si pravé maslo - ono sa rýchlo topí :fearful: :fearful: :fearful:
3. sep 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas boze aj ja som pouzila cerstve maslo a brali ju z bratislavy do prievidze a mali ju v kufri, mam sa tiez bat? :confused: :confused: :confused: :confused:
3. sep 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas a aké iné maslo by bolo vhodné? aby to aj chuťovo bolo ako maslo? nie margarín ten velmi cítiť v kréme
3. sep 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute - po dlhej dobe sa hlásim - nejako nestíham, bola som aj odcestovaná, takže som sem nemohla prísť a pokochať sa krásnymi tortičkami. Chválim aspoň takto všetky, šikuľky veľké :sweat_smile:

Ja som tento týždeň mala len 3 torty ( mala som 7 objednávok, ale nakoľko som musela ísť z deťmi na východ, a prišli sme vo štvrtok ráno, nedalo sa, zvyšok som musela odmietnuť )
Jak naschvál - nie som doma, tak sa roztrhne vrece s objednávkami a akonáhle trčím doma, tak ani jedna :cry:
3. sep 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@vlada111 nádhera, tá zelená je tak krásna
@vejinka pre celiatikov môžeš dať Zlatý klas ... vlastne všetko, čo je od Dr.Oetkera - aj prášok do pečiva, vanilkový cukor,... iné značky použiť nemôžeš
3. sep 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer podľa mňa si tá baba pýta za figúrky zálohu a keď jej ich vrátia, tak zálohu im dá naspňť ... pochybujem, že si na každú tortu kupuje nové figúrky. Alebo si ich kupujú zákazníci a donesú jej ich
3. sep 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat chtěla jsem se zeptat, jaký průměr máš toho šestihranu?
3. sep 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja používam Heliu
3. sep 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas aj do kremu, ci iba pod potah?
3. sep 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky tak teda budem to robit zaciatkom oktobra
3. sep 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ty davas do parizskeho kremu aj maslo?ja vobec nic len slahacka a cokolada a teda este sa mi vobec neroztopila
@zlatat aj ja pouzivam vsetko od Dr.Oetkera on ma podla mna najlepsie veci a hlavne puding ine ani nekupujem
3. sep 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatat - krásne dielka a aké netradičné mená. :slight_smile:
3. sep 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 ja odpadnem, naadhernaaa :dizzy_face: s mm tu cumime jak puci :sweat_smile: :sunglasses: povedal, ze som si myslel mamina, ze si sikovnaa...ale vidim, ze mas sa este co ucit :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

no tak to ja keby som dva roky sulkala, tak take krasne to nebude :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. sep 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 tak ja je prenadhernaaaaa :dizzy_face: Mas neskutocny talent a cit pre detail :wink:

@daducha teda nezavidim tuto situaciu veru :frowning2: . Ale ozaj nevidim dovod preco by to malo urobit :astonished: som zvedava co ti donesu naspat :confounded:
3. sep 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, vážim si pochvalu od teba, máš krásne torty. Je to Smartflex velvet.
3. sep 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka máš chutného mužíka, ale ty si určite šikovná tiež :wink:
3. sep 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ďakujem Dani, no čaká ma svadobná budúci týždeň, to bude pre mňa zaberák. Na tvoje vždy pozerám ako to stíhaš a aké ich máš prepracované.
3. sep 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka prekrasna a to na boku vrchnej torty je tiez marcipan nejako vykorjeny, lebo to vyzera tak hrubo :slight_smile:
3. sep 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer no mne ta podlozk apripada ako tenucky karton, to by som neriskovala :frowning2:
@daducha no to sa mi nezda, ked ho mas ty stuhnuty, ze by im tiekol a bananmi to tiez nemoze byt, ked pridu, nech ti ju donesu, inak im peniaze ani nevracaj, len ked uvidis na vlastne oci, ze by sa s nou nieco stalo:frowning2:
3. sep 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 velmi zaujimava :slight_smile:
3. sep 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no nadherna svadobna :dizzy_face:
3. sep 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha :frowning2: no to je situacia, ale ak ty mas ten krem v chladnicke a je v poriadku tak to je divne :confused: , vsak ked pride ti ju vratit tak ju skus aj ty zakrojit to nie je mozne ze ju mala v chladnicke a tecie :astonished:
3. sep 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ty sa nemusis bat tej svadobnej robis neskutocne krasne torticky akoby si ich robila odjakziva :dizzy_face:
3. sep 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata prosim neviete mi poradit s tou doboskovou tortou? Uz som sa pytala... Urobila som recept co som nasla na nete a do cesta nesliel prasok do peciva ani olej. Ale teraz som ho upiekla a normalne jemne citim cukor tak mini hrudky :frowning2: a nechapem cim to je. Mozte mi poslat odkaz na recept co robite vy? Robila som tento: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15171
3. sep 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 si zlatá, ďakujem. keď 3-poschodová je pre mňa veľké sústo, aby som to mala rovné, ruží som vymodelovala zatiaľ len 5, no to bude :rolling_eyes:
3. sep 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer tu ide o falošný parížsky
3. sep 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 isto bude krasna neboj od teba ani nemoze byt ina :wink:

@anibas ty davas Heliu aj do kremu? ja veru nic ine ako maslo lebo mne samej nic ine nechuti v kreme - ziadny margarin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. sep 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 Nooo - svadobná ? už som zvedavá :dizzy_face:
3. sep 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 akože cítiš cukor? Ten recept je ok, tie pláty majú byť tenučké, preto tam nie je PDT
3. sep 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok