• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
kočky a ďakujem za všetky "lajky" - mooooc ma potešili :slight_smile: Som rada, že som sa vami nechala inšpirovať na tú gaštanovú tortu :wink:
6. sep 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna aku cokoladu? :sweat_smile: budete sa mi este tyzden smiat, ale ja som pozbierala asi 5 druhov cokolad, co som este mala, fakt kazda ina... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: jedna bola mliecna, potom som mala nejaku horku obycajnu doma, jednu z lidla akusi a este kusky dvoch varnych, co mi svokor z nemeska doviezol... :sweat_smile: :grinning: a to som vsetko spolu rozpustila... :sweat_smile: :grinning:
6. sep 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@reruna si myslim, ze ak to bolo tvrde, ze tam bolo malo sirupu... neviem, mozno sa mylim, tu by mali poradit asi tie, co to robili viac ako jeden krat... :fearful:
6. sep 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha no možná ta mléčná tu hmotu udělá více elastičtěší, asi má více tuku....
6. sep 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna hmmm kto vie... ale asi sa to tym padom rychlejsie aj topi v rukach... :confused:
6. sep 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cukrárky :dizzy_face:

potrebujem poradiť... kľudne môžete aj do IP.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1.e-shop s najrýchlejšou dobou dodania?
2.K2 alebo white icing???
3.bude mi stačiť 1kg ??? (na klasickú okrúhlu formu? potiahnuť plus zopár malých postavičiek...cca 3-4)

ĎAKUJEM :wink:
6. sep 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luci79 už ti odpovedám asi neskoro, to 7kg neviem či majú to som si nevšimla ale 1,5kg mali. :slight_smile:
6. sep 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@winona24 - pečenie hrou T-Formax alebo sugar art- Objednávka príde do troch dní..
2. K2 nepoznám, ale White icing nie, lebo psotavičky sa z neho zle modelujú. Najlepší je smarflex..
3. určite bude stačiť.
6. sep 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna myslím, že poslúžia rovnako, u vás je to každopádne lacnejšie...a nielen toto :wink:
6. sep 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 @adka_praha - krásne

@mia1111 - vyzerá výborne
6. sep 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@winona24 No K2 na postavičky moc nedoporučujem - na poťah bola v pohode, ale modelovať by som z nej nechcela
6. sep 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, idem robit kvetinky, z coho su najlepsie? zo smarflex flower alebo sa da aj z MMS?
6. sep 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@winona24 T- fornax - jednoznačne WI - 1 kg stačí na priemer cca 24 cm, ale nie moc hrubý poťah :wink:
6. sep 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kočky mám prosbu...
nemáte niekto dobrý dia recept na korpus? poprípade aj čokoládovú plnku ďakujem :dizzy_face:
6. sep 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 tu som nasla nieco http://www.tortyodmamy.sk/content/dia-korpus , potom toto ale je karamelvoy, ale staci pouzit cokoladovy s mylsim http://www.mimibazar.sk/recepty.php?order=2&id=36 , a este nieco take sice na roladu, ale je tam aj krem http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14027 :wink:
6. sep 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jankalac ja na kvietky používam len smartflex flower, výborne sa mi s ním robí, doporučujem :slight_smile:
6. sep 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankalac može byť aj Velvet :wink:
6. sep 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aka farba je na tych malych gulickach? hneda perlete? existuje take nieco?
6. sep 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas ja som si ju objednala, stojí tuším 70 českých korún :grinning:
6. sep 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka obyčajná hnedá a potrieť perleťou
6. sep 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas oki dakujem :slight_smile: uz zacinam mat stiahnuty zaludok z tej torty :confused:
6. sep 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka vidím, že sa trápime obidve tento týždeň. Ja práve modelujem kvety :wink: .
6. sep 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 mam z nej strach ani neviem preco, tu minulotyzdnovu svadobnu som tak neprezivala :confused:
6. sep 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak ja pri mojej viem :grinning: . Je to trojposch., čo som ešte nerobila, chcú odo mňa vlastnú tvorbu, zrušili ruže a chcú kvety podobné ako na tej mojej ten zelený, tak teraz modelujem o dušu.
6. sep 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka @vlada111 :grinning: :grinning: :grinning: tak sme už 3 - tiež sa hrajem s drotikami
6. sep 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridám foto s našej oslavy - Katka mala 6 rokov - dnes si v škole aj poplakala :unamused: dúfam, že ju to prejde
6. sep 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@anibas tak to je tvoja torta :slight_smile: je nadherna, jedna z najkrajsich ak nie najkrajsia :slight_smile: uz su vysledky sutaze?
6. sep 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tak drôtiky to je pre mňa vysoká škola, tak ďaleko nie som :grinning:
6. sep 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 pre mna tiez, ja ma drotiky nakupene, pekne v kufriku odlozene, ale este som s nimi nerobila, ja neviem, keby odo mna chceli nejaku tortu s kvietkami na drotiku, asi by som musela odmietnut.g
6. sep 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tak to nie je vysoká škola, to je už profesúra :grinning: . Krásna torta, to som ani nevedela, že by niečo také mohlo držať.
6. sep 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok