Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
7. sep 2011

@katulkaaaaaa mi hovor, budem si ukladať tam tortičky a čítať diskusie ale nikomu odtial nebdem piecť, budem pokračovať ako doteraz iba pre rodinu a známych....aj čo som mala možnosť piecť pre kamošku torty, asi nebudem nechcem živnosť zbytočne platiť odvody atď...

anibas
7. sep 2011

@katulkaaaaaa ja tiež nemám tortičku na mape - ani neplánujem - som štátny zamestnanec - tak by mi v robote dali 😝 😝 😝

mia1111
7. sep 2011

@dadka212 - tak keď sa chceš z toho vyzuť, tak jej napíš, že to robíš LEN ako hobby, bločik jej dať nevieš, tak nech kľudne osloví inú cukrárku, Ty sa nenahneváš 😉 . Náklady na výrobu vychádzajú v takej výške, ako si jej povedala, zarobiť na torte nezarobíš, len proste rada pečieš torty.

bzucinka2
7. sep 2011

@anibas prekrasna torticka, velmi zaujimava a fakt krasna 🙂

stankapk
7. sep 2011

ahojte. prepacte ze sa vam tu pletiem, ale rada vas citam a hladam inspiracie a rady 🙂
chcela som poradit @lusil2005 ze fotky ktore si zmazala aj uplne, a nie su uz v kosi, tak sa daju obnovit jednoduchym programom. mne sa podarilo vymazat fotky deti skoro za pol roka, a obnovila som ich. trosku to trva sa s tym pohrat, ale ked chces tak pohladam ten program a napisem kde sa da stiahnut.

mizulienka
7. sep 2011

@karaa ak som zvedava, co ti dievcence poradia, ja potrebujem presne taky isty podnos, ale mne ho treba uz tuto sobotu, kamarat stolar mi vyrezal okruhle podnosy, ale musim ich obalit, ale ao vravis, tak pekne ich neobalim ☹ ja som ich hladala vo vsetkych eshopoch ale nikde ciste nemali, iba tie s krajkou a take oni nechcu.

bzucinka2
7. sep 2011

@zuzana124 podla mna je farbeny a davany v 3 odtienoch od najtmavsej po najbledsiu 🙂

anibas
7. sep 2011

@mizulienka pánečku - zjedia podnos či tortu !!! 😠

dm1
7. sep 2011

@mizulienka tak nech si dodaju podnos sami ked su taki mudri a krajkovy sa im nepaci 😖 . Ja som zhanala preto ze som chcela pevnejsie nieco ale nuz co dam na ten krajkovy zase

dm1
7. sep 2011

@mizulienka @karaa baby skuste teda toto ak dole nepotrebujete vela priestoru na kvety tak vam nebude vidiet tie kruhy tam a su pevne http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/plato-kru...

anibas
7. sep 2011

žienky - potešte si srdiečko 😵 😵 😵 😵 http://www.flickr.com/photos/dkdesigns/sets/

bzucinka2
7. sep 2011

vidim, ze vsetky bojujeme s kvietkami, ja sa tiez snazim drotikovat, ale teda zatial nic moc ☹ chystam si ruze potrebujem ale 100 a uz mam az 26:-P, k tomu par orchidei, tych uz mam 9, nejake kaly, a lalie ale cas mam az do 7,10. takze pohoda, len kym nemam teraz vela zakaziek tak makam , super sa robi s tym SFF len velmi rychlo schne 🙂

dm1
7. sep 2011

@bzucinka2 ufff tak to mas riadne vela kvietkov robit veru 😝 . Ja musim dokoncit este tie moje dnes sa mi nechceeee

anibas
7. sep 2011

@bzucinka2 100 ruže ??? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 Wau

anibas
7. sep 2011

@dm1 a ja pečiem - len akosi korpusy nerastú 😕

dadka212
7. sep 2011

@mia1111 ďakujem
všetkým vám ďakujem 🙂

simasa
7. sep 2011

@ajuliaa prezrela som Tvoje diela a musim povedat: prekrasne, uzasne, az neskutocne!!!

dm1
7. sep 2011

@anibas prosim ta aku stranku ma ten Budzak?

mizulienka
7. sep 2011

@dm1 dakujem, ale ja uz objednavat nejdem, uz som si slubila, ze najblizsiu dobu nebudem nic objednavat, sak vsetko co zarobim hodim hned do obehu 😀 😕 tak snad mi to aspon tyzden vydrzi 😀

@anibas no sak ja neviem, naco taky podnos, ked budu kukat na tortu, snad sa bude dat na nu pozriet 😀

zuba
7. sep 2011

@mizulienka a keď dáš okolo torty na podnos ešte hmotu, že teda tú krajku zakryješ? To by nešlo?

mima595
7. sep 2011

@anibas - ako si objednavas u Budzaka? len nadiktujes adresu na odkazovac a kolko hmoty beries??

mizulienka
7. sep 2011

@zuba ta krajka je uplne okolo toho podnosu, to nezakryjem
to je nieco take

http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/podnos-bi...

mima595
7. sep 2011

@dm1 - on nema stranku, teda ma...mne diktoval, ale nic extra tam sa z toho nedozvies...už som zabudla aj link, skusim pohladat

luci79
7. sep 2011

baby, nemate nejaky postup, fotopostup na kabelku LV, DG alebo nejaku taku znackovu? 😵

mima595
7. sep 2011

no nenasla som to

zuba
7. sep 2011

@mizulienka

https://www.youtube.com/watch?v=9F3p6xavY7Q

takýto pás som myslela ako na videu robí v 3 minúte, to by tomu moc vadili tie krajky?

mizulienka
7. sep 2011

@zuba aha uz viem, co myslis, to nie je zly napad, ale nevesta vyslovene povedala, ze tento krajkovy nie, tak ked nie tak nie 😨 bude obycajny. ale dakujem za tip 🙂

zuba
7. sep 2011

@mizulienka ok - ved ak máš dať aký tak jasne , ja len ak by si nemala iný 🙂

mizulienka
7. sep 2011

@zuba si zlata, este raz dakujem za tip, niekedy urcite vyuzijem 🙂

mizulienka
7. sep 2011

@dm1 Dani chcela som sa ta este spytat, ako sa ti robi s tou groovy abecedou, lebo mne to vobec nejde, najlepsie sa mi robi s funky, mas na to nejaky figel?