• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

je ale kto ju urobí!!!
27. apr 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. apr 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerám akurát na bábiku ako na to, nožičky v pohode to sú len guličky a topánočky, to tiež by nebol taký problém, sukienka noo dajme tomu, telíčko nejako urobíme a oblečieme aj rúčky snád pojdu aj to srdiečko a najväčší problém bude asi s hlavičkou, vlásky asi na lisovači cesnaku urobím ale vytvarovanie hlavičky to budem musieť natrénovať...a to šitie na vankúšiku premýšľam že možno urobím aj to nejakým klieskom musím sa pohrabať v hračkých možno tam niečo také je ked nie budem robiť pásiky
27. apr 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si píšem asi sama so sebou, malá mi spí takl ešte mám čas od 10 do ......uvidíme...ale očká budem musieť urobiť z hmoty cukrírkovej a obočko tiež...fixu nemám a nezoženiem dovtedy a behať sa mi nechce do iných miest
27. apr 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poraďte farebnosť, aká torta???bábiku urobím asi v červených šatočkýách nech to svieti a tortu asi oranžovú???alebo žltú???ale to asi potom nevyniknú tie nožičky...juj musím si to premyslieť alebo nechať si od vás poradiť...
27. apr 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žltú nieeee
27. apr 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a akú potom???

premýšľam asi urobím sýtu oranžovú a nožičky bábiby budú telové a šatočky červené..hm???alebo ružovú jemne???
27. apr 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte mám čas 8.5.ju budem robiť a poradte mi akúplnku chcela som robiť tú šľahačkovú čo sa varí s čokoládou...ale neviem môžu to deti???alebo radšej jogurtovú plnku???nepoznáte dobrý recept???korpus chcem robiť mramorový
27. apr 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robím plnku s tou čoko z ľadových gaštanov a šľahačky, a je super,,,,,,,,,myslím si, že kúsok neuškodí :wink:
27. apr 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten som chcela i ja...do jogutrovej musí ísť želatína a to asi horšie pre dieťa ako šlahačka a sladku od roka môže...som čítala...a s kinderčoko si neskúšala???
27. apr 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s kinderčoko ešte nie,ale myslím, že to je strááášne podobné :wink:
27. apr 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki...tak urobím tú s ľadových gaštanov...
27. apr 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kočky robia aj s kinderčoko :wink:
mojim deckám najviac chutila z bielych ľadových gaštanov, ale už ich nepredávajú,nevieme ich zohnať :angry: tak robím z hnedých
a niekto robí aj z kofila čkokolády, alebo z milky
27. apr 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha som robila s tojfarebnej milky, ale nie napln do torty ale na zakusok..... :wink:
na buduce skusim aj s bananmi, doteraz som ich tam nedavala :wink:
27. apr 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila z milky tiež ale bielej a bolo to fantastické...
27. apr 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ste len tak roztopili a poliali tu milku?
27. apr 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dáš variť šlahačkové smotany a do toho dáš milku čokoládu a ked sa to pprevarí tak to odstaviš a necháš to cez noc v chladničke a potom to vyšlaháš šlahačom ...nič jednoduchšie nepoznám
27. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky moc prosím o radu, mýmu tatínkovi chci udělat na narozky dort jako bonbonieru. Šestihran, čokoládový piškot, vršek trošku vydlabaný aby byl jako hluboký, potažený fondanem, zdobený patchwork, dovnitř dám bonbony. Ale nevím z čeho mám udělat víko, přemýšlela jsem že potáhnu fondánem čtvrtku ve tvaru šestihranu ale chci dát ještě na to mašli také z potahovací hmoty a víko o dort jakoby položit, aby to vypadalo jako pootevřená krabice, snad to popisuji srozumitelně. Nemáte ještě nějaké nápady a nebo celkové rady která už má s títmo dortem zkušenost. Moc díky
27. apr 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.katherine.sk/uvod/torty-krok-za-krokom/bonboniera/

a takéto niečo by nemohlo byť???alebo si len mrkni postup...
27. apr 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.katherine.sk/
babule celkom dobrá stránka
27. apr 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No laluchova,ty si hotovy informatorka!! :grinning: Dik za inspiracie..na nete je toho ozaj vela ale clovek sa uci cely zivot! :wink:
27. apr 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A pisem jak madar...som chcela napisat,ze si hotova ,nie hotovy informatorka...ale asi je to tym,ze som sa prave zobudila..mam malinku Alenku choru a sme si dali slofika poobedneho,lebo v noci sme boli hore. :sweat_smile: Tak som este ochrapana teraz... chi chi :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki tak mi poradíš potom ako na tu bábiku na tortičku???nejako postup...
27. apr 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som v celku chápavá tak snád to pochopím... :wink: bez foto...
som rada že som pomohla inšpiráciami
27. apr 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne osobne by ta babika robila najmensi problem...ved nemusi byt taka ista a urcite sa podari aj tebe..uvidis,ked zacnes modelovat,sama prides na to,ako postupovat..ja som robila macka Poo a az na treti krat sa mi podaril...stale sa na seba nepodobal. :grinning:
27. apr 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tu je vela naucneho,ako modelovat...staci si vybrat! :wink:
http://picasaweb.google.ru/geraldinarevisdetortas
27. apr 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Alionuska, ak si ešte tu napíš mi prosím ťa ako sa robí s tou K2 - to normálne iba rozvaľkám to čo mi prišlo v sáčku? :sweat_smile: ešte by som chcela trochu aj zafarbiť a povykrajovať /srdiečka, kvietky/.... už vidím ako budem nervačiť :pensive: idem jednu maličkú tortičku skúsiť na nečisto v stredu tá bude do školy a potom idem na ostro :zipper_mouth:
27. apr 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok