• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

bry vecer ci noc

kocky potrebujem poradit.Odrazila som sa po pol roku a mam tortu na buduci vikend hned.Pre dvoch chlapcov a samozrejme maminke je jedno co to bude a ake to bude :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: pruser je v tom ze tam potrebujem narvat pre jedneho 9 a pre druheho 3 sviecky a skor som naklonena k dvom mensim ako k jednej preplacanej a neprehladnej.Co vy na to?
9. sep 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 z MMF jedine ruže - ostatné kvety sa ti budú lámať - zabudni na MMF a prejdi na Velevt resp.Flower na kvety :wink:
9. sep 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca k dvom tortám ? myslela som, že sviečkam :grinning: ak chcú len jednu - jedna musí byť
9. sep 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemate nejake vzory na ornamentove pismo, potrebujem urobit pismeno "N" take to zatacane, ale nejak mi to nejde :confused: a potreubjem vidiet vzor, dik
9. sep 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja robim z MMF vsetky kvety :wink:
9. sep 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas mne sa tie kvety nepolámali, ale nedržala tá ľalia po kope, som sa asi zle vyjadrila.....ale určite skúsim inú hmotu, lebo napr. pivonka mi vôbec neuschla a spľaskla ako balón :unamused:
@dm a robíš tie kvety z tých amerických cukríkov?
9. sep 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 @eliska22 a sa vám nelámu ? MMF je strašne krehká, musíš opatrne manipulovať :sweat_smile: :sweat_smile:
9. sep 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 tak torta je hotová, pripájam foto. Obrázok sa mi trocha zvlnil, ale dúfam že sa bude dcérke aj tak páčiť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ja som úplný amatér, tak prosím všetky skúsené cukrárky, aby úprimne okomentovali. Prosíííím, rada sa poučím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@zuzana124 krásne tortičky :slight_smile: môžem sa spýtať, čím potieraš pod oblátku? ja som dala iba maslo, ale asi máličko keď sa mi to vydulo, minule mi to pekne držalo :angry:
@anibas ja neviem ako to urobit lebo podla mna sviecky zaniknu ... najprv som chcela spravit syr ze urobim dva vysekay a kazdy bude mat svoj no pride mi to take divne pre chlapcov
9. sep 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, zabudla som pripojiť foto :grinning:
9. sep 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@yamahafazer tie srdiecka na torte si robila :astonished: , krasne aj krajka
@dm1 ruze su fantasticke
@luci79 krasna super tvar taka dokonala a jednoducha
9. sep 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianai ďakujem, jasné že sa môžeš spýtať :slight_smile: ja to potieram týmto http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/modecor-gel-tuba/ aj pod oblátku a aj pod jedlý papier :slight_smile: v tomto prípade to bol jedlý papier, ten je tenší ako oblátka
9. sep 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca nie zly napad ale ak chcu jednu tortu, mas tam aj viac roboty s potahovanim pri dvoch. A ved ty ju ozdob a sviecky nech si daju sami kde chcu. Iba im urob miesto na torte aby sa mali kde zapichnut. A aka ma byt tazka ked pre dvoch?
9. sep 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 zuzi si zlata, presne to som hladala,vedela som,ze som take nieco videla,len somto nevedela najst,velmi pekne dakujem:slight_smile:
9. sep 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 mne bolo povedane ze mam urobit co chcem a ked neurobim nebudu mat jej deti tortu na narodeniny.Ja som po zlej skusenosti totiz piect prestala.Je jej jedno co to bude,ake to bude len nech sa tam vlezu sviecky a ja som sa rozhodla ze ked ma dokopala k tomu aby som opat zacala tak to spravim iba za suroviny takze ja hlavne potrebujem vymysliet co vlastne
9. sep 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ta svatební je nádherná a mně osobně by se líbila bez těch postaviček. 11 kg je pěkná váha
9. sep 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, moja dnesna a jedina tento tyzden :slight_smile: som myslela,ze konecne oddychnem a zase som sa dala ukecat :zipper_mouth:
9. sep 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@mizulienka som rada že som ti pomohla, nech sa darí :slight_smile:
9. sep 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca aj tebe dakujem krasne :slight_smile:
9. sep 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak tak nech sa dari.Ja by som si netrufla vyrezavat.
9. sep 2011 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca iba sulkam :slight_smile:
9. sep 2011 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kraaaasne torticky ste popridavali... jedna moja, snad sa bude pacit (narocna mamicka)
9. sep 2011 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@mizulienka jaj :grinning: na to je expert moja mala a hlavne po koberci s plastelinou

@desmodka kraaaasna a vesela.Isto bude spokojna.Ake mala podmienky?
9. sep 2011 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca to radsej ani nechci vediet, na zaplakanie :rolling_eyes: , ale nejako sme sa dohodli :grinning:
9. sep 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca a nejakú športovú ? futb. lopta, dres ...
9. sep 2011 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja "zlatá" na svadbu
9. sep 2011 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@desmodka jeeeej tá je roztomilá, určite bude spokojná veď je krásna :slight_smile:
9. sep 2011 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok