• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@desmodka urcite bude spokojna neboj aj ked mne sa to pise co?

@anibas uz som uvazovala aj o ihrisku...teraz uz budem mat cas.Teda ak mala vydrzi v skolke tak budem robit prvu tortu bez chaosu a pomahania

a ta torta no wow wow wow
9. sep 2011 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas jeej ta je nadherna nadherna nadherna....aku mas prosim ta formu na tu borduru, co mas okolo torty?
9. sep 2011 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas prekraaaaaaasna :dizzy_face: normalne tuzim sa znova vydavat aby som si dala tebe upiect torticku :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ale fakt krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2011 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja musim vymysliet daco na krstiny na buduci vikend pre mojich drobcov... :confused: :unamused: len ma nic nenapada aby mali spolocnu torticku aj hanka aj tomasko :confused: dajte tipy na nieco jednoduche ale pekne na krstiny pre dve deti... :confused:
10. sep 2011 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka aj ja :slight_smile:

@anibas nechapem, preco chces prestat piect torty, ved robis nadherne torty,napadite, originalne, krasne, este si to rozmysli :wink: :wink: :wink:
10. sep 2011 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, prosím vás ešte o radu, ako je najlepšie naniesť marcipán ako poťah na tortu ? Myslím ako ho vyvaľkať, aby sa nelepil, netrhal a tak. Kdesi som čítala, že posypaťmaizenou? Alebo potrieť valček herou ? Zajtra to budem robiť 1x v živote......no len pre rodinu, ak pokazím nič sa nestane :slight_smile: . A torta má byť pred nanesením v chladničke ? Vďaka moc , nestíham totiž už študovať celú tému.
10. sep 2011 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monnaa najlepsie je nechat si tortu poriadne zatuhnut.Ja nechavam cez noc aby stuhol hlavne vnutrajsok a par minut pred potiahnutim ju vyberiem aby povrch trosicku povolil a potah dobre prilnul
ja osobne pouzivam zasadne skrob na podsypavanie.Heru nie ta ti to vsetko zmasti a cukor nechava hrudky
10. sep 2011 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas krásna robotička ako vždy u teba :wink:
10. sep 2011 o 02:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 baby ani vamnejdem pisat, co sa mi stalo :frowning2: este som ani nespala a este len peciem korpus, myslim, ze to hovori za vsetko :confused: :confused: :confused: :confused: vdaka bohu toto je moja posledna torta pred dovolenkou, lebo ako sa mne dari, tak to je super :angry:
10. sep 2011 o 05:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 tie srdiecka som si vymyslela :grinning: som si len vysulkala taky kuzel a potom sulky tie som spojila do tvaru srdiecok nechala vyschnut a prilepila a este na ten kuzel som len tak poodtlacala niake vzory nech neni taky cisty a aby to este trocha drzalo tak malinke kvetinky som polepila dole pri tych srdieckach aby to ktomu kuzelu drzalo
10. sep 2011 o 05:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka coze :frowning2: chudatko ty sa natrapis stou tortou a sa ti kazi?na kedy ju potrebuju ked ju este len pecies?ja poschodove vzdy den dopredu plnim nech dobre zatuhnu lebo inak by som sa ich bala dat na seba
10. sep 2011 o 06:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer dnes rano si pre to pridu :frowning2: uz placem pri tej torte....spodok je dobre zatuhnuty ale ten vrch ma privedie do hrobu
10. sep 2011 o 06:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak aspon,ze spodok drzi a neboj sa ty to zvladnes ved si sikula krasne torticky robis :dizzy_face:
ja som sa vcera tak natrapila nad tym autom velkym no hruza neni som snim spokojna ja som neni na auta tam je kopu zlozitych veci a tak bolbo sa to robi
10. sep 2011 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka krasny tweety,aj ja mam na buduci tyzden jedneho :wink:
10. sep 2011 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no panecku.Drzim palce nech sa ti dari na co siahnes
10. sep 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievcata, odpadavam ale torta je hotova, nie je podla mojich predstav, ale uz nech ju beru prec....
10. sep 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, prosim vas, salkovy krem (salko + maslo) moze ist pod potah?
10. sep 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. sep 2011 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. sep 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka a bude foto?
10. sep 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tu su moje vcerajsie , pri vasich nadherach uplne "šupy" :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@petusko su nadherne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. sep 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat ja som sacherku robila pred tyzdnom, robila som ju prvykrat a nadavala som ako pohan :unamused: To sa nedalo nijako zarovnat, natierala som to takmer roztopenym maslom s cukrom a aj tak sa mi to mrvilooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale mozno mas iny, lepsi recept, drzim palce, ty si sikulka, urcite sa podari :wink:
10. sep 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka moze ist pod potah salkovy krem, ked je tam dost masla :wink:

@romanelka2 dakujem :slight_smile:
10. sep 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka jaj, az teraz citam, ze uz si dostala odpoved :grinning: Este sa len prebudzam pri kave, tak citam len jednym okom :sweat_smile:
10. sep 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este moja vcerajsia a padime do ZOO do Lesnej :dizzy_face:
10. sep 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@dm1 uzite si to, je tam nadherne, my sme tam boli v juli :wink:

torticka je svetova :slight_smile:
10. sep 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko dakujem aj my sme tam uz boli mam sestru na morave tak ideme najskor k nim a odtial do ZOO. Este rozmyslame zeby sme do Olomouca sli radsej vraj je tam este krajsie. uvidime kde nakoniec skoncime :sunglasses:
10. sep 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko uzasne!! vsetky do jednej. neviem sa vynadivat :dizzy_face:
@dm1 ta je rozkosna! :slight_smile:
10. sep 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky krásne všetky do jednej :dizzy_face:
@anibas krásne si spravila tú tortičku :slight_smile:
@dm1 nádherné všetky :dizzy_face:

pridávam svoju prvú krstovú :slight_smile: ten motýlik tam nemal byť, ale poťah tam bol taký vráskavý, tak som to tam šupla na poslednú chvílku :sweat_smile:
10. sep 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok