• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
dakujem dievcence, ste ozaj zlate, ste mi dvihli naladu :slight_smile: ona nie,zeby nebola pekna, ale nepodarila sami tak, ako by som chcela, teda, ze nie je ako na obrazku :unamused:
10. sep 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamičky, neviete ci dostanem niekde kupit korpus ale takej velkosti, aby som z neho mohla vyrezat tortu-hello kitty o rozmeroch 30 x 20 cm? Moze byt aj kruh ale musel by mat priemer 30 cm. Neviem ci v Tescu alebo niekde inde?
10. sep 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka podla mne vyzera krajsie ako na obrazku a co tam take neni ako na obrazku ved je taka ista akurat a krajsia a ma gulicky na vrchu a ine pismena
a zakaznici boli spokojny ked ju videli?
10. sep 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka a mas aj fotku ako mala vyzerat aj ked si myslim ze to je jedno kazda je original nemozu byt rovnake

@krasnulka za tym cas kym budes nahanat korpus ho aj upecies.
10. sep 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza brečtan a list ruže sú za 35 Kč ???? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ty kokos !
10. sep 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas jj, to je tak, to je tak 1,50 euro, když to zhruba přepočtu
10. sep 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat ten recept je fajn, chutovo vyborny, len sa to zle tvarovalo a to ja som potrebovala iba obdlznik :unamused: Zle sa mi to natieralo, lebo mi to opadavalo za nozom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Neviem ci sacherove cesto ma byt take sypke :sweat_smile: Mozno som ja niekde urobila chybu, mozno som dlho piekla alebo co. Ale zakaznicka bola spokojna, vraj bola vyborna.
10. sep 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 nerada peciem korpus, lebo ak upeciem vysoky, nerozkrojim ho pekne rovno a este k tomu nie je na vrchu rovny,ale hrbolaty. Preto ho radsej kupim a mam pekný korpus :slight_smile:
10. sep 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja som mala podobnú dilemu pri torte pre sestrernicu -u nej bola požiadavka hlavne foto na torte a vyšlo z toho toto :grinning: ale ja som silný amatér, tak to tak aj ber :grinning:
10. sep 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
ahojte baby chcem vas poprosiť o radu malemu sme dali upieť tortu z marcipanu a chcela by som odložiť postavičky z nej ako je to najlepšie aby sa nepokazili?Do mraziaka ? Dakujem
10. sep 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza to su tie pomocky co sme akurat objednavali na MMB cz, len su este o par koruniek lacnejsie, ale fakt baby u nas som toto este nevidela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krtica11 hlavne dobre ocistit od kremu ak budu a ked su vyschnute tak dlho vydrzia, ale do mraziaka som este nedavala :grinning: , to chces pouzit na nejaku dalsiu prilezitost?
10. sep 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianai vidiiis to je dobreee a jednoducheee :dizzy_face: :wink:
ja som rozmyslala, ze im spravim srdce a rozdelim ho na dve casti ako jing a jang, len biele obyč. a potom len kazdu polku nejak ozdobim, bud kvietkami alebo nejakymi ozdobkami, skratka nieco sup sup, nech sa s tym nemusim dlho piplat :sweat_smile: :grinning:
10. sep 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas tak ten trabant je uuuplne dokonaly!!!! fakt nadhera!
10. sep 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka prosim ta ved je prekrasna.Urcite boli spokojni

@ikula2 zakaznicka bola stale velmi spokojna no mamina nadriadena a tak som robila skoro zadarmo.Teda ak 10 € za 4 kg tortu sa zda niekomu dost tak konec.A stale volala a chcela dalsiu a dalsiu tak som povedala ze som prestala piect lebo inak to neslo...teraz ma novu obat takze...

@lencza co to ja za obchod?Sakris to sa musi objavit az sa ja z CR odstahujem :frowning2: ale keby to bolov neakej sieti tak poslem muza
10. sep 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza tak v tom obchode by som sa inac vyblaznila!!!
10. sep 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ty si dorota!!!!! ved je perfektna ta torta! nadherna.
10. sep 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca to byl původně supermarket Julius Meinl, bylo to nějakou dobu zavřený a pak si to pronajali vietnamci a maj tam takovej malej market se vším možným

@lusil2005 no já mít s sebou víc peněz, tak jsem si toho taky koupila víc
10. sep 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 jo já si taky objednala od tý paní z MMB a dneska tu najdu takovouhle zásobu, mohla jsem to mít bez poštovnýho, ale ona tam má i nějaký jiný věci
10. sep 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza u nas je miesto Meinlu hruska a vietnamci na poschodi.Musim ho poslat nech popozera
10. sep 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianai heheh mila torta to jej ten chlapec cisti zuby palcom? :grinning:
10. sep 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocujte zienky, teraz pisem tej kamaratke co som jej robila na narodeniny ten zadok, ze ako chutila torta... vcera si bola pre nu. a ona mi pise ze ona ju este nenacala, jej je luto ju znicit!!!! ze mozno zajtra ju uz nacne... nezabijem ju???
10. sep 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
mozete mi poradit recept na parizsky krem? mala som ho niekde napisany, ale nemozem ho najst.
10. sep 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko a dala si tú hladkú múku? Lebo ja keď robím s polohrubou, tak vtedy sa mi rozsypávajú

Tu je moja tohotýždňová torta - chceli presne takú akú som už robila ... ale ja neviem robiť presné kópie a ani ma to nebaví :unamused: Snáď budú spokojní a bude sa im páčiť
10. sep 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
moja ďalšia po tej svadobnej taká oddychová :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už som ju raz robila, ale v iných farbách, ale som ukvietkovaná :grinning: a som sa musela smiať, keď si pre ňu prišla mamina aj s dcérkami, tak jeden motýľ bol hneď fuč, malá bola rýchla :grinning: a druhá jej dcérka ju začala tiež ozobávať :grinning: tak jej mamina nadávala, že ona nech si ozobáva potom svoju keĎ bude mať :grinning:
boli si hneď ráno aj pre tú svadobnú a páčila sa, tak mi odľahlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
mamicky uz som dala aj otazku,ale predsa potrebujem do bud.vikendu tortu marcipanovu pre synceka a neskoro som si spomenula:( V Trencine!!!!!
10. sep 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat budú spokojní - krásna :dizzy_face: :dizzy_face:
10. sep 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 aká jednoduchá a pritom nádherná :slight_smile:
10. sep 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas ďakujem
10. sep 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas díky, od teba pochvala poteší :slight_smile:
10. sep 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok