• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

3. decembra 2016 
@lucula73 mooooc dakujem za radu ano pozerala som to 7kg balenie...a pasta dama 5kg aj tak velky rozdiel cenovy asi mi nezostava nic ine len skusat :slight_smile:
10. sep 2011 o 21:27  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
10. sep 2011 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zlatat tak teda skláňam sa :slight_smile: ja som minule len písala tenkým štetcom a otras - neskutočne sa mi triasli ruky a hádam okrem mňa to nikto neprečíta ... nieto ešte namaľovať oči :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2011 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@adrianai je to sila zvyku, nakreslíš také 4 oči a piate už budú v pohode
10. sep 2011 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lawli tá je náááádherná - mám uloženú :dizzy_face: :dizzy_face:
10. sep 2011 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katulkaaaaaa ja poťahujem z PDT a kvety Velvet resp. Flower
10. sep 2011 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lussy23 uplne...:slight_smile: bol to tazky zaciatok, ale vsetkym sa pacila a to bolo podstatne a nebolo to len na oko... a ta chuuuut :slight_smile: mnam... akurat som si z nej ukrojila :slight_smile:
10. sep 2011 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby všimli ste si na TOM reklamu na nový obchod Judit ? Vypichovače cca 5,50€ a zn. ZINUO :confused: :zipper_mouth:
10. sep 2011 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zdenallicka -wowo nádherná torta a ten kvet! @lawli - nádherná
@katulkaaaaaa - nádhera a ten motýl!
10. sep 2011 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bianca ja som dávala robiť minulý rok pre svojich chlapcov na dvojoslavu okrúhlu s postavičkami pata a mata a na boky torty som dala napísať mená a vek :slight_smile:
10. sep 2011 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj teraz som na rychlo dokončila tortičku pre mamku na zajtra k obedu,takú maličku.
10. sep 2011 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (41)
@lamps aj ja mam golfovu o tyzden :grinning: a inspirativna je tato
10. sep 2011 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
@katulkaaaaaa kati ja robim s PDT a special a som spokojna hlavne aj cena super teraz ma vyslo 5kg 21eur
@anibas ano vsimla som si ale ceny nema dobre

Tu je moja dnesna tortula, nechali to na mna, tak podla mojho vkusu :slight_smile:
10. sep 2011 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (43)
moja dnešná :dizzy_face:
11. sep 2011 o 00:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (38)
@jajuuus ty niecim potieras ked sa ti to tak leskne?
@ikula2 teda ta je strasne zaujimava moderna peknucka :dizzy_face:
@dajna11 krasne kevtinky
11. sep 2011 o 07:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flasa v krabici :slight_smile:
11. sep 2011 o 07:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (32)
srdiecko male na vyrocie sobasa :slight_smile:
11. sep 2011 o 07:55  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (33)
Tak já přidám ten můj s autíčky pro syna na narozeniny, pak se podívám, co jste krásného vytvořily :slight_smile:
11. sep 2011 o 07:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (32)
kočenky,krásne ránko...nemáte nejakú inšpiráciu na tortu tank,alebo ejakú s tankami?vojensku?
11. sep 2011 o 08:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 krasna torticka, aj ty mas pivonku, joj vsetci mate, len ja som nemala :grinning: :grinning: :grinning: ale v novembri urobim pre seba aj tri :grinning: :grinning: :grinning:
@jajuuus no naaadherna a ten traktor, ved to je ako skutocny :0) klasika do detailov
11. sep 2011 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katulkaaaaaa smartfles velvet a flower jsou super na modelování a na květy, ale na potahování je mi to líto, tak potahuju z mmf, ale taky mě to nebaví.... jen já toho nedělám tolik, tak se to dá, ale na potahování se dá použít i nějaká levnější hmota, měla jsem například RDI, barví se krásně, je měkčí, takže super na vyválení a na potáhnutí a je levnější. 1 kg RDI by ti mělo vystačit na potáhnutí 2 kulatých dortů 26 cm. Smarflex velvet 1,4 kg ti vyjde na hodně ozdob
11. sep 2011 o 08:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulkaaaaaa paraaadna :slight_smile:
a co si spominala, ze buduci tyzden mas 7tort? tak to by som ja urcite nezvladla...
@reruna ta je nadherna, krasne farby si zvolila a auticka uplne krasne.
11. sep 2011 o 08:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulkaaaaaa super kurz a ten motýlek to je nááádhera :slight_smile:
11. sep 2011 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mizulienka no skúšala som a dlho som ju schovávala,ja málo pečiem :grinning: a teraz máme s mamkoui narodky.tak sa zužitkjue
11. sep 2011 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no zeny.Vidno ze som si dala od tejto temy dlhu pauzu a kukam ze tu to fici a vy ste neskutocne sikovne.Nebudem kazdu chvalit osobne lebo by to boolo na dlho

@ikula2 ale tvoja je fakt uzasna."Perfektny napad a ukladam si ta ako inspiraciu

@mariann2 dakujem za napad.Budem o nom uvatovat
11. sep 2011 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam na buduci tyzden zatial dve,ale na 23 mam 8 a ztoho je jedna trojposchodova a jedna dvojposchodova tak dufam,ze to zvladnem lebo tento tyzden som toho mala dost
@dajna11 pre teba par foto inspiracie
11. sep 2011 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Vy jste se teda tento týden činily :slight_smile: nádherné dorty, všechny svatební jsou překrásné :slight_smile: i ostatní, to jsem se pokochala, jste všechny moc šikovné :slight_smile:
11. sep 2011 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yamahafazer si poklad ,dakujem.
11. sep 2011 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anibas to si niekto robi srandu?Prave tam pozeram a som sokovana ze toto moze niekto verejne distribuovat a este za 8x vyssi zisk ak nie viac.
11. sep 2011 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 krasna torticka, aj ty mas pivonku, joj vsetci mate, len ja som nemala :grinning: :grinning: :grinning: ale v novembri urobim pre seba aj tri :grinning: :grinning: :grinning:
@jajuuus no naaadherna a ten traktor, ved to je ako skutocny :0) klasika do detailov
11. sep 2011 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok