• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@mrka2 pripájam sa ku gratulantom a želám všetko len to naj..., veľa lásky, pokoja, spokojnosti a radosti zo všetkého, čo ti život prináša :wink:
14. sep 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčence, potrebujem poradiť. Kamoškina mama chce okrúhlu tortu pre futbalistu s futbalovou loptou :frowning2: . Torta by mala vážiť tak 4 kg. Problém je v tom, že ja nemám poňatia ako tú loptu vymodelovať :frowning2: . Viete mi niektorá poradiť ? ďakujem
14. sep 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lepšie povedané, netuším ako ju potiahnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ďakujem za radu...preto som sa pýtala na tie hrčky,lebo sa mi takmer vždy spravia,keď robím omáčku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@mrka2 všetko najlepšie teda k sviatku......
ja som minule šla u nás do obchodu si kúpiť kilo WI a nechala som tam cez 30 euro,skoro ma dr... :angry: ,vobec som nemala v pláne...radšej z netu objednať ako vidieť naživo,potom neodoláš :slight_smile:
14. sep 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 šak dojdi sa ušúlame :grinning:

no ja som teraz odmietla tortu 1x a celkom v pohode mám pocity :grinning: nemám poťahovku a bolo to teraz na sobotu takže to určite nie, aj vinobranie máme a chcem sa deťom venovať :slight_smile: a to chceli šrekovu hlavu no zas 3D tortu ja ich asi priťahujem :sweat_smile:
14. sep 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tortelinka jeden balík je málo.. a pozor, dosť sa trhá ten marcipán.. tvarohovú plnku daj do torty ale pod poťah len maslo s cukrom... a potom si prosíme foto :wink:
14. sep 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps myslíš tie 5 a 6 uholníky?
14. sep 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps vobec sa toho neboj lopta je super, ja som robila nejaku 3 az 3,5 kg, piskotu urob na 2x v takej gulatej forme ked odpecies na 2 pologuly tak potom napln. Ja som naplnila najprv spodok dala schladit a potom potozila tu druhu pologulu. Vtedy ti to nesplasne. Potom som aj kde tu obkrajovala a z puncoviny vytvarovala uplne ten vrch aby bol pekny loptovy a dlllhooo hladila a pekne sa spravila lopta. Inac mne vysla uplne ako original velkostne :grinning: No a potom potiahnut a urobit tie uholniky. Tie si vypocitas.
14. sep 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. sep 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka auticka su uzasne, krasna
@dajna11 ano na hrubo a ak mas smartflex fower tak urob z toho to dobre vytvrdne
14. sep 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, dakujem za lajky, potesili ste ma :slight_smile:
14. sep 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka krasna torticka. robila si tie auticka podla nejakeho postupu?
14. sep 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps prekrasne kvety
14. sep 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela by som sa spytat, ci sa lepsie pracuje s dekoracnou podlozkou alebo dekoracnym valcekom? dakujem :slight_smile:
14. sep 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa

@lucula73 Dakujem vam,to som chcela vediet ze kde to mam hladat ,kujem :slight_smile:
14. sep 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata moc dakujem za vsetky "lajky"

@vlada111 dakujem, ale na tvoje nemam :grinning:
@mizulienka spravila som kruh, hore som si s kosticou spravila taku preliacinku a tam som potom nalepila tu sivu
@gumkacka1 ziadny postup, ja som az teraz videla tie auticka prvy krat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a len podla obrazka som ich robila
14. sep 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 no urobila som z trubičky plnenej....je akurát aj dlžkou,aj hrubkoou....tak sa ju teraz bojím dotoho dať aby náhodou neklesla v tej piškote dolu
14. sep 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 Dani tak do toho kludne vopchaj spajdlu, bude ti to lepsie drzat, trubicka je tiez super napad, ale oblatka mierne zvlhne
14. sep 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 aj som myslela že dám tam špáradlo,,,,,špajdla je dlhšia,lepšia...no trošku zvlhlo...ale tak snád ztvrdne...mala som iba doma WI
14. sep 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniz tak to som rada a kde je foto?
14. sep 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky prosím, nejste některá z Prahy? Nevíte jestli je někde obchod, kde bych sehnala hotovou potahovací hmotu a gelové barvy? Moc děkuju.
14. sep 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrana ja som bola sem http://www.fialapraha.cz/ ale ta adresa uz asi nebude aktualna, lebo mali v plane sa do konca tyzdna prestahovat na stodulky... :fearful: :confused:
14. sep 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrana jej az teraz kukam pozorne... som tam videla to vrchlickeho, ale uz je tam aj nova adresa a mapka... :wink:
14. sep 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha Oj Zličín, tak pitomější místo si pro mě vybrat nemohli :frowning2: Ale děkuju za tip. Zkusím se ještě poptat, jestli není něco i někde blíž.
14. sep 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrana v pohode... mne zas ten zlicin bude uplne spickovo vyhovovat... mam babku na luka, takze tu budovu vidim z okna... :grinning: skor mam obavy, ako bude vplyvat ta blizkost na obsah penazenky... :sweat_smile:
14. sep 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha to chápu :grinning: Já jsem z Hájů a v současném stavu se do těchhle končin trmácet nechci no. Jednak to tam nemám ráda ani netěhu a druhak to mám přes celou Prahu :frowning2: Tak snad ještě někde něco objevím.
14. sep 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja treba si to mozno aj pred modelovanim trrosku zachladit v chladnicke a ked je to take tvrdsie, tak modelovat :wink:
14. sep 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeminenky,aka hrubka!!! vYlet.pardon :sweat_smile:
14. sep 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky idem robiť gitaru a už teraz vidím, keď som si urobila maketu, že sa mi to nezmestí do chladničky v celku :unamused: máte nejaký nápad? už teraz mi je jasné, že musí byť z 2ch kusov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu je moja slavna Amalka... :rolling_eyes: som to tak narychlo urobila,lebo som vcera bola total unavena a dnes si po nu uz pridu. tak ale hadam mala sa bude tesit.
14. sep 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok