• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

5. decembra 2016 
@eliska22 a zmestí s ati keď by bola zvlášť iba hlava gitary(to kde je ladiaci mechanizmus), lebo neviem si predstaviť, kde inde by sa to dalo rozdeliť, keďže tam budeš robiť struny. Alebo nedá s spraviť menšia?
14. sep 2011 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
14. sep 2011 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vrana pojedu do dortisima, ale nevím, zda v příštím nebo popříštím týdnu, takže případně mohu něco dovést. Jsem totiž taky z Hájů
14. sep 2011 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@broucek2 Díky moc, mrknu na to a případně bych se ti ozvala? To bys byla fakt hodná. Prozkoumám to večer.
14. sep 2011 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mrka2 je krásná. :wink:
14. sep 2011 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nevladzem :angry: :angry: :angry: korpus obrovsky na plechu z 10 vajec...maly sa zobudil isla som hore pre neho a pridem korpus obzraty od psa :angry: :angry: :angry: ja som na neho uplne zabudla ze je doma...mame krpca maltezaka...a mozem piect nanovo :angry: dalsi korpus orechovy sa mi v strede prepadol.....komu sa dnes tak dari ako mne?
14. sep 2011 o 15:00  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@katulkaaaaaa moooja nezufaj...ja som mala vcera taky fasa den :sweat_smile: :rolling_eyes: som bola rada, ked som isla spat :grinning: :grinning: :grinning:

do tretice sa ti podari, neboj :wink:
14. sep 2011 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ach jajajaj.... ja by som ho asi zaskrtila :angry: :grinning: to je situacia,kedy clovek nevie,ci sa ma smiat,ci plakat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2011 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mrka2 perfektna je amalka, super, ako vystrihnuta z knizky :slight_smile:
14. sep 2011 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka dakujem:slight_smile:))))budem zajtra dalej skusat:slight_smile:
14. sep 2011 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eliska22 ja som sa pripravovala na gitaru,lebo som ju mala robit, tak som studovala :slight_smile: baby pisali, ze to robia oddelene telo gitary a hlavu gitary robia zvlast, a spajaju az tesne pred odovzdanim.
14. sep 2011 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulkaaaaaa drzim palce, nech to je iba chvilkova zalezitost :slight_smile:)) ja to poznam, pri poslednej torte sa mi tak strasne nedarilo,ze sa vobec cudujem, ze som ju odovzdala...ale neboj, zvladnes to, budem drzat paste :slight_smile:
14. sep 2011 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusil2005 pre ktore bordury si sa nakoniec rozhodla?
14. sep 2011 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a nakoniec mi nedosla ani potahovka:(ja sa na to asi .....,hlavne ze som objednavala nedelu kurierom za 6eur :angry:
14. sep 2011 o 16:04  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulkaaaaaa mas dnes cierny den :pensive: zajtra to snad bude lepsie a aj potahovka pride :pensive:
14. sep 2011 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulkaaaaaa od koho si objednavala? ja som naposledy tak riesila kuriera, ktoreho som zaplatila uplne na figu :angry:
14. sep 2011 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: baby sak zajtra je svatok :grinning: :grinning: :grinning:
takze potaovka nebude,esteze mam mmf inak si to mozem rovno hodit...ale ze budeme reklamovat postovne no som zvedava....6 eur za to ze mi to ide tyzden no dobre nie? :angry:
14. sep 2011 o 16:10  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mizulienka od kamky :wink: ale akoze spokojna som s tym shopom len teraz bola potahovka vypredana a ked odoslali zase kurier zlyhal :angry:
14. sep 2011 o 16:12  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ach jaaj, tak aspon ze mas to MMF :slight_smile: drz sa :slight_smile:
14. sep 2011 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak konecne som sa dostala k tym fotkam :slight_smile: Kitty a taska je dnesna :slight_smile:

@katulkaaaaaa tak to potesi :frowning2: asi by ma piclo a na psa by som nakricala :frowning2:
14. sep 2011 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (34)
@bzucinka2 krasne a ta orchidejka :dizzy_face: . A ta 4 poschodova s kvetmi?
14. sep 2011 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mrka2 prekrasna amalka, to si vyrezavala dieliky a lepila na seba? :slight_smile:
14. sep 2011 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@desmodka uzasne auticka, si sikulka :slight_smile:
@njonja super :slight_smile:
14. sep 2011 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 to len chystam kvety , lebo napriklad tento tyzden mam este 6 dalsich tak na kvety nie je cas :slight_smile: psychicky sa pripravujem na 7.10. :grinning:
dakujem, orchidejka na prve drotikovanie celkom fajn, hoci ma kopec nedostatkov :slight_smile:
14. sep 2011 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps prekrasna akym stetcom alebo ako farbis tie kvety? :wink:
14. sep 2011 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dadka212 áno myslím tie 5 6 uholníky, ale mám taký pocit, že už tomu rozumiem :wink: .
14. sep 2011 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ikula2 ďakujéééééém, veľmi pekne :sweat_smile:. Torta má byť guľatá s loptou, neviem ako sa strafím do váhy, aby som to neprešvihla. No v každom prípade to bude asi dosť zaujímavé
14. sep 2011 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bzucinka2 ďakujem za pochvalu. Kvietky farbím obyčajnými štetcami, ktoré som kúpila v Dráčiku farbami Sugarflair
14. sep 2011 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuba hej, tak sa mi to zmestí a tak to aj budem musieť nejako vyšpekulovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2011 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mizulienka no tak nejako som to chcela aj ja urobiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vôbec si to neviem predstaviť :sweat_smile:
14. sep 2011 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok