• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@eliska22 no kazdu cast budes robit samostatne a samostatne aj potiahnes, tak si to predstavujem ja,ale neviem, ci si to nezjednodusujem :slight_smile:))
14. sep 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak si to nejak predstavujem aj ja :grinning: a potom, keď to budem dávať dokopy, tak tam dám ten pás, aby to už bolo v kope a tie struny :stuck_out_tongue_closed_eyes: tie struny chcem robiť zo silonu, čo je na ryby :stuck_out_tongue_closed_eyes: prečo si ľudia vymýšľajú také hovadiny :unamused:
14. sep 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahopj,tak já už vás nestíhám vůbec,na celý podzim jsme na chatě a tam net není. tak snad v zimě vás dočtu a doprohlédnu. já dělala ted v tom zmatku s balením jen jeden dort na zakázku na Vinobraní.
14. sep 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@lamps - nádherná a tie kvety! :astonished: @desmodka - krásna @mrka2 Nádherná rozkošná torta. Ako je urobený ten obrázok? @bzucinka2 - nádherné torty a tá pizza! :astonished: @njonja -krásnučká tortička. nie je vidno, že je prvá. :slight_smile:
14. sep 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik - krásna
14. sep 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 no ja to robim tak,ze si vytlacim obrazok a len si ofarbim hmoty ake farby potrebujem a tak prejdem aj s papierom po hmote,ze vidno ryhy a tak to vyrezem. nestriham si aj papier na diely,to sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte :slight_smile: Chcela by som vas poprosit o radu. Chystam sa piect tortu s tort. oplatkou. Co sa dava pod nu? a bola by som rada, keby ste mi prezradili coho sa mam vyvarovat, alebo nejake tipy a grify ako nic nepokazit a aby bola torta dokonala. dakujem :slight_smile:
14. sep 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ty jedeš pořád co týden to snad deset dort. :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som po dlhšom čase zase piekla... a keďže som nestíhala, nakoľko som robila komplet svadbu... miesto svadobnej torty som napiekla svadobné jabĺčka... s MMF doplnkami... a vraj padli za obeť hneď... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mlsné pusy, tí svadobčania... :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@cicimotinka mnam a to su normalne jablka niecim plnene?
14. sep 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ak by ti to pomohlo, ja som robila okrúhlu tortu - forma 22cm, s futbalkou, pečenou v nerezovej miske z jedného vajíčka, plnka parížsky krém s banánmi a celková váha aj s kopačkami bola 3,4kg
14. sep 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@mariann2 tá je krásna, veľmi ďakujem :sweat_smile:
14. sep 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem:slight_smile: je to ceeelkom zabavna robota, len tu nie zaplatena:frowning2: takze sa tvarim, ze je to hobby a nie zarobkova cinnost:slight_smile:
14. sep 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 dakujem:slight_smile:
14. sep 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 hej, vydlabané, naplnené, upečené a ozdobené... rada ich robím, je to rýchle, milé, chuťovo dobré... :sunglasses:
14. sep 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky vy ste také šikovné...nejaké inšpirácie na tortičku v tvarre 1 by ste nemali???
14. sep 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 tu mám nejaké uložené :wink:
14. sep 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@eliska22 díky ,sú krásne.
14. sep 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 jéj tá tomáško, vpravo hore je moja, je to pre mňa veľká česť, že si si ju uložila :slight_smile:
14. sep 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj, krásné dortíky máte opět :slight_smile: !
prosím vás nemáte uložený postup na mašinku malou celou z hmoty?
A ještě se chci zeptat na nějaký krém bez mléka pro holčičku, co má intoleranci laktozy a alergii na BKM zároveň - všechny krémy, co znám jsou bu´d s máslem, šlehačkou, tvarohem nebo mlíkem... :astonished:
14. sep 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 krásná orchidejka! :slight_smile: @mrka2 jé, Amálka a super jednoduchý postup, já jsem četla, jak to vypíchávají obrysy jehlou atd, to se mi zdálo moc složité
14. sep 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna http://eshop.timidekor.cz/masinka-tomas.html
no este to tak, to by som s tym zabila pol dna a na to nemam cas. myslim to vypichovanie spendlikmi
14. sep 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 dík, to je super postup, ještě tak umět to tak rychle udělat, to bych brala :grinning: jak se znám, tak mě to bude trvat hodinu :grinning:
14. sep 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna len hodinu? tak to si dobra... no mne ovela viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 no víc času na to asi nebudu mít, tak to musím stihnout, beru to podle těch autíček malých, každé jsem dělala hodinu a něco...a teď se s tím teda nehodlám tak piplat
14. sep 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 asi sa nebudem mat moc cim chvalit, prvy pokus..ked tu vidim tie diela... :slight_smile:
14. sep 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka vůbec se neboj, já jsem moji první hrůzu taky dala sem pro zasmání :wink:
14. sep 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
torticka je upecena, naplnena tvarohovym kremom, potriem ju maslom s cukrom..myslite, ze ju mam potiahnut az zajtra?tie ozdoby mam nalepit bielkom alebo cim? mala by tuhnut? a ked bude potiahnuta, ma tiez nejako tuhnut? dik za rady, viem ze sa pytam ako blba, ale je to prvy pokus
14. sep 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka myslis tie perly?
14. sep 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ano :slight_smile: si objednvala aj nejake lana bordury, ci nie?
14. sep 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok