Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
14. sep 2011

@mariann2 krásna, už som skúšala potiahnuť aj na podnos, ale neviem ako nato, aby to plynulo pokračovalo a nebolo to otlačené od žehličky.

mrka2
14. sep 2011

@mizulienka ja nemam tiez problem s hrudkami,ale ja robim mramorovy a ten je jemnunky.

vlada111
14. sep 2011

@mizulienka presne to mi napadlo. Ja keď som aj ten od Bohuša potierala maslo +cukor, odlamoval sa mi a robil mi guče. Keď mám nejaký krehký kakaový, ten je úplne s maslom hladunký. A musíš potierať maslo+korpus? Ja potieram už len maslo+cukor.

mizulienka
14. sep 2011

@vlada111 asi musim...mne sa zda, ze cim viac peciem, tym horsie korpusy mi vychadzaju,neviem, cim to je....ked som zacinala, tak som aj nejako krajsie potahovala 😝 teraz musim hocikedy maskovat...niecim to bude, ale neviem za nic prist na to, co robim zle...mozno dlshei nechat zachladit alebo co 😠

bzucinka2
14. sep 2011

@lamps dakujem obriem to tam 🙂

anibas
14. sep 2011

@dajna11 ááálebo: všetko staré torty

mizulienka
14. sep 2011

@mrka2
@vlada111 a ake robite korpusy, napisete mi prosim recept?
ja som skusala robit z polohrubej muky, ale strasne sa mi rozpadavali, skoro somich nevedela prekrojit, to sa mi stalo pri tej svadobnej, ze mi korpus povolil zospodu.

anibas
14. sep 2011

Baby vy ste koľko popísali 😨 😨 😨 čítam a čítam a čítam a čítam
konečne motorka hotová - ukecala som kolegynku len na takú maličkú ležiacu 2D

bzucinka2
14. sep 2011

@lussy23 dakujem, to sme mali pizza party, tak aj torta sa musela prisposobit 😀
@mrka2 dakujem nabuduce vyskusam robit podla teba 🙂
@jakelina 😀 nie minuly som mala veget celkom 😀 😀 😀
@cicimotinka zaujimave 🙂
@reruna dakujem, som rada, ze sa ti paci, hoci ma kooooopec nedostatkov 🙂

cicimotinka
14. sep 2011

@vlada111 Ďakujem, je to jednoduché - skrojíš vršok, vydlabeš, naplníš, prikryješ vrškom... nápad bol v časopise, len som si zmenila plnku podľa iného receptu... plnku robím z odkrojkov (2diely), hrozienka, lupienky mandlí, sušené slivky, strúhaná čokoláda (po 1 diely) zmiesim to nejakým likérom - čoko, vajčák... po naplnení 2čaj.lyž. rumu do každého jabĺčka... uložím na suchý plech, pečiem na 180 stupňov cca 40 min... vychladnúť a ozdobiť... 😝

anibas
14. sep 2011

@mizulienka korpus robím buď každý zvlášť - alebo 1x s pílkou režem 😉

reruna
14. sep 2011

@mizulienka já používám pod potah většinou máslo s nutelou, dkyž je to změklé, tak se s tím krásně natírá korpus a pak to pěkně ztuhne před potáhnutím v ledničce

m.a.r.t.i.n.a
14. sep 2011

@reruna Vďaka, dám džem, ten pôjde aj pod plnku 😵

vlada111
14. sep 2011

@mizulienka ja robím z hladkej kakaový - to je ten na lyžice. Ale napr. na tej gaštanovej je jemnunký čoko korpus.

mrka2
14. sep 2011

@anibas foto foto foto 😀
@mizulienka no mramorovy,len malokedy mramorujem, robim vacsinou len tmave alebo svetle,nechce sa mi s tym piplat. som taky lenoch no... tu mas napriklad recept http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=35652

mizulienka
14. sep 2011

@vlada111
@mrka2
@anibas dakujem dievcence 🙂

vlada111
14. sep 2011

@mizulienka no mať rovnú tortu pod poťah je fakt makačina. ja sa teda s tým riadne musím vyhrať, aby to bolo tip top. Po upečení ho položím vrchom na dosku, aby sa vyrovnal. Režem pilkou a už pri potieraní si sledujeme v jedntl. poschodiach, či mám plnku rovno natretú. Potom položím na plnku piškótu a väščinou mi niekde kraje klesajú, tak ešte lýzatkom tam dopĺňam plnku, aby bola torta v rovine a negulatila sa na krajoch. No a pri potierení povrchu nanášam veľkú vrstvu krému a ten potom stiahnem a zapchajú sa tým všetky diery a dorovnám.

bzucinka2
14. sep 2011

@dajna11 aj u nas sa realizuje pri autach muzik 🙂
@lusil2005 ty si sa nejako rozsupla, ja som tento mesiac tiez riadne investovala :-P tak sa uz krotim 🙂
@mizulienka ja mam lano na tej pizzovej torte a je to super vecicka 🙂
@vlada111 velmi pekne dakujem ale ako vravim, len sa ucim drotikovat 🙂
@mrka2 ozaj a vyrezavas riadnym nozom? 😒

mizulienka
14. sep 2011

@vlada111 Vladi dakujem, si poklad, ze si mi to tak pdrobne rozpisala 🙂 musim sa aj ja takto odsledovat, urcite na nieco pridem 😝

mrka2
14. sep 2011

@bzucinka2 ano, mam taky maly z 5 dielnej sady z Ikey a islo to celkom dobre

jakelina
14. sep 2011

Holky poraďte mi prosím, jak se dělá zip??? Jenom se to rýhuje kosticí?? Nebo je na to nějaká vychytávka?? Děkuju

bzucinka2
14. sep 2011

@mizulienka ja asi tiez vyskusam maslo s korpusom, lebo tiez mam niekedy pocit, ze je to katastrofa ☹
@mizulienka ja robim vacsinou ten mramorovy 🙂

mizulienka
14. sep 2011

@jakelina ja som citala, ze sa normalne otlaci o normalny zips 😨 vyskusaj 🙂

lucula73
14. sep 2011

@bzucinka2
@mrka2 a ten mramorový korpus robíte z hladkej múky?lebo nedávno tu bol jeden iný recept a tam bola polohrubá,že ktorá múka je vlastne lepšia,aby sa to nemrvilo 🙂

vlada111
14. sep 2011

@mizulienka prídeš určite tak ako ja 😉

mrka2
14. sep 2011

@lucula73 ja robim z hladkej. ale robila som aj z polohrubky,ked som zistila,ze nemam hladku a tiez v pohode. ale z hladkej je asi lepsi.

lucula73
14. sep 2011

@mrka2 dík moc,tak skúsim najbližšie hladkú,lebo sa mi munule strašne drobil,neviem či to bolo múkou,tak ma napadlo... 🙂

jakelina
14. sep 2011

@mizulienka tak to bych musela jít ještě nějaký koupit, žádný nepřišitý doma nemám 😀 😀

mrka2
14. sep 2011

@lucula73 skus, mne sa pekne da rozkrojit z hladkej. a vcera som skusala prvykrat pilku,tak to je parada. taky rovny korpus som v zivote nemala 🙂

jakelina
14. sep 2011

@bzucinka2 a ty jsi dělala jak ten zip na tu tašku???