• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mrka2 a jakou pilku máš, asi si taky koupím.
14. sep 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takže teraz som dokončila....blbé svetlo v kuchyni,zajtra pofotím znovu
14. sep 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@mrka2 ja som už tiež prišla na to,ako s tou pílkou robiť..a je to fakt super vec...krásne rovné pláty :slight_smile:
14. sep 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no ja som brala,aku mali, az doma som zistila,ze je to Wilton,ale skoda,ze nepisali rozmer,lebo by som si kupila sirsiu. s touto mozem priemer max.26 prerezat. ale ja aj tak malokedy robim vacsie,takze pohoda.
@dajna11 :astonished: :astonished: :astonished: perfektny tank!
14. sep 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 jako opravdový
14. sep 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2
@jakelina tak ja mám takú istú.....vačší korpus sa mi tam nezmestí..ale zatiaľ stačila.....inak keby bola vačšia,tak sa dá použiť aj na pláty na plechu....
14. sep 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 lebo ja to robim len kosticoua to nie je ktovie co, ale mam silikonovu podlozku, tak tam nemozem nozom, skusim si to vyrezavat na dosske :slight_smile:
@lucula73 ja len z hladkej muky :slight_smile:
@jakelina tak zvyknem otlacat riadn yzips velky kupeny v galanterke, ale teraz som si len vyrezala pasik a naryhovala :slight_smile:
14. sep 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 wauw uplne perfektny :slight_smile:
14. sep 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. sep 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 no mne to kosticou vobec nejde, este je aj taky hruby ten nozik kosticovy,tak to v ziadnom pripade by mi neslo. mam len take smejdacke kostice,ale stacia :slight_smile: az na ten nozik, ten je uplne zbytocny,lebo s nim nic neodrezem :grinning:
14. sep 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievčence.....
14. sep 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 aj môjmu mužíkovi sa páči :grinning:
14. sep 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 super,v skutočnosti je krajší...len tá strieborná podložka sa odráža v nom
14. sep 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj uplne prvy pokus..sranda to bola :slight_smile:
14. sep 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
Ahojte,

pridavam svoju tohtotyzdnovu a utekam spat.Vyrazame rano o 4 tak nech sa aspon trosku vyspim.Ceski Tintovia teste sa, idem k Vam na nakup :grinning: .Torticka je presne podla zelania zakaznikov.
14. sep 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
14. sep 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
Baby? Ja mam uplne sprostu otazku... Prvy krat robim parizsku slahacku z cokolady na varenie. Doteraz som vzdy robila len z mliecnej alebo bielej. Mam tam dat aj cukor? Nebude to malo sladke ked tam bude len horka cokolada a slahacka? :confused:
15. sep 2011 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha nádhera:slight_smile: a čím je to potiahnuté? hotovou hmotou alebo vyrábanou?
15. sep 2011 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj druhý výtvor .... ufff
chcem sa opýtať, potierate niečim ozdoby, aby boli lesklé? Tie kvety boli veľmi fádne... alebo je to farbou?
15. sep 2011 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
Ahojte holky , som u vas sto rokov nebola:frowning2:(( ale akosik ziadne diskusie nestiham sledovat tak rychlo ako píšete :slight_smile: už sa zozimieva , tak snad k vam pridem castejsie , bo je tu u vas vzdy užasne sladko a krasne :wink:
pridavam par torticiek, i ked neviem ktore som sem davala a ktore nie :confused:
15. sep 2011 o 01:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@pristela krasne torty, uz si tu dlho nebola.
Mozem sa spytat, z coho je robena ta osnova a noty a meno na tej coko torte, vyzera to super.
a tie volaniky na tej PSP si robila rukou, ci mas na to vykrajovacku? dakujem
15. sep 2011 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ja teda cukor vobec nedavam mne to chuti take ako to je a ked aj taku robim niekomu tak sa pytam ci ju che sladku zatial nechceli a na mna je dost sladka
15. sep 2011 o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ktora si kupujete PDT special tak som si ju prvy krta objednala ,ze vyskusam a ona sa mi zda viac biela oproti smartflexu
15. sep 2011 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer a uz si s nou aj potahovala? cenovo je oproti smarflexu ovela vyhodnejsia, nevies, ci sa aj dobre farbi?

@daducha nadherna torta :slight_smile: tak si oddychni na dovolenke :slight_smile:
15. sep 2011 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka vcera mi len prisla tak ju chcem vyskusat na tieto torty co mam tak uvidim,ale az tak vyhodne sa mi to lacnejsie nezda lebo smartflex mas 7kg a PDT je len 5 kg a ked si to zoberies aj s postovnym ked som si to preratala vychadza mi to len o 1euro na kg,ze je lacnejsia :unamused:
15. sep 2011 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer aha vidis, tak to ma nenapadlo, ze to je vlastne iba 5kg balenie..hmm tak som aspon zvedava, ako sa s nou bude robit :slight_smile:
15. sep 2011 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka aj ja som chcela len vyskusat tiez aka bude este som ju nemala a zda sa mi meksia a belsia a chutovo je dobra
15. sep 2011 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tu je za denného svetla,som spokojná ,celkom vyšiel :slight_smile: :slight_smile:
15. sep 2011 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@dajna11 Super -krasne-okolo 10-10,30 si to vyzdvihneme :slight_smile:
15. sep 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok