• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@desmodka krásna tortička, pekne vypiplaná :wink:
15. sep 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ne zip jsem jenom narýhovala. Děkuju.
15. sep 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 synator je z torty uplne uneseny-vraj-aj take sa da spravit? A to ako??? :slight_smile:
A spekluje na aky konkretny druh sa to podoba-vraj mix dakych 3 tankov :grinning:
15. sep 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina krásná a vše nej k svátku :slight_smile: to je normální kuatý korpus přeřezaný na půl a postavený k sobě? ten zip vypadá suprově
@dajna11 parádní tank!
@desmodka no jo někdy se nedaří, ale drot vypadá úplně nádherný, piplačka :slight_smile:
@yamahafazer náhodou krásná a určitě dobrá, nikomu neříkej, jaká byla představa a uvidíš, jak budou chválit :slight_smile:
@mrka2 tak mašinka podle toho videa už je hotová, poobědě oba kluci spali, tak jsem to za tu hodinu zvládla, moc jsem se s tím nepárala tentokrát, a pak jsem ještě měla chvíli, tak jsem udělala i vagonky
Bude se k sobě hodit kaštanový krém - ten s tou zakysanou smetanou a falešný pařížský? Přemýšlím, že bych to zkombinovala
15. sep 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna ano je to kulatý korpus a krém jsem dělala z kaštanového pyré. Sehnala jsem tady v Lidlu.
15. sep 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dělala jsi ten krém s tou zakysanou smetanou nebo ten s tou práškovou šlehačkou?
15. sep 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimotinka - krásne jablčka @pipka - krásna tortička, @peroli - krásna @anibas - krásne jendotky @dajna11 - waw ako naozajstný @pristela -waw úžasné torty! Tie kvyty sú ako živé. A ten mobil, WAW! @ivkaivka - nádhera @daducha - prekrásne, a ten tweety . krásne @tortelinka - nádherná @gagarinka - jej to je milé @yamahafazer - krásne @desmodka - parádna tortička, krásne postavičky @jakelina - nádherná tortička
15. sep 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mariann2 - krásnučká
15. sep 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 perfektnyyyy je tank...uuuplne dokonaly :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. sep 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som uplne hotova mna tak bolia krize ,ze ja neviem ako dorobim torty a hlavne na buduci tyzden tam toho mam strasne moc :frowning2: vas nebolia krize ked valkate hmotu?
15. sep 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer daj na tú poťahovku stuhu a je to ok. Mne sa zdá tá želatína iba trošku mútna, ale inak nemusíš byť z nej taká nešťastná, vyzerá naozaj sviežo a chutne :wink:
15. sep 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aha to je guľatý postavený na zrezanej hrane?
15. sep 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 podle tohoto postupu.http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=333&t=25050
15. sep 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 oni su ju hned brali ako som ju dorobila to chcela svagrina taku ovocnu,ale ja som prvy krat robila takuto aj zo zelatinou a moc sa mi to nelubi
15. sep 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna já jsem dala normální živočišnou šlehačku, trošku cukru, ztužovač a to pyré. Je výborný.
15. sep 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer mě bolí celý člověk, nejenom záda. :grinning: :unamused:
15. sep 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aha, já dělala ten s máslem a zakysanou smetanou , tak možná vyzkouším ten šlehačkový
15. sep 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina nie som tam registrovaná, tak mi to nejde :frowning2:
15. sep 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer chceli tak majú :wink:
15. sep 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 aha, tak z kulatého korpusu odkrojíš dva protilehlé kousky a ty pak položíš nahoru na ten okrojený korpus. Seřežeš ještě do rovna i vrch, aby to připomínalo tašku. Trošku to ořežeš do požadovaného tvaru a ty odkrojky jsem použila na pomazání.
15. sep 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
juj zienky mne tu niekto daval taky super postup na 3D Mater (bourak) auticko... ale neviem to nikde naaaajst! :frowning2: priznajte sa, kto to bol? :grinning:
15. sep 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dorobena len tak jedoducho lebo nemam sil co ma tie krize tak bolia :frowning2: a este mi aj dosla zlata farba v spreji tak je to take malirovane ta krajka a skusala som tu PDT moc sa mi nepaci strasne tazko sa vala mojim krizom teda dala zabrat ostavam pri smartflexe
15. sep 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@yamahafazer @dm1 mám kamošku zubárku čo robí so silikónom a chceli by sme urobiť takúto krajku. Myslíte, že by sa to dalo urobiť z tých gumových dečiek?
Pekná tortička :slight_smile:
15. sep 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky? ked vam niekto napise ze vnutro torty chce dobosove, tak davate pod cokoplnku aj dzem? :confused:
15. sep 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 na dobošku určo nie :wink:
15. sep 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna ja ti neviem povedat, tuto plnku gastanovu som ja nerobila, robila som inu. ale asi ano, moze to byt fajne. ptom hod foto. :slight_smile:
15. sep 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ale ja neviem ako sa robi doboska :sweat_smile: urobila som normal mramorovy korpus, rozrezala na tensie platy ako inokedy (prisla mi pilka - to je jakaaa dobra vec!) a naplnila cokoladovou plnkou... moze to tak byt? :confused: robila som tu s vajickami slahanu nad parou...
15. sep 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 a pilka fakt dobra?Aku mas?
15. sep 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. sep 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte mam za sebou tri torty,este mam pred sebou styri....myslim ze prvy a posledny krat som si toho nabrala naraz tak vela :unamused: toto je prva na svadbu,kniha vazi 4,5kg
15. sep 2011 o 19:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok