• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

druha na svadbu so slnecnicami :slight_smile:
15. sep 2011 o 19:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
a tretia s laliou tiez na svadbu :slight_smile:
15. sep 2011 o 19:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@yamahafazer - krásne @katulkaaaaaa - nádherné tortičky
15. sep 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moc moc vám dakujem za lajky........teším sa.
15. sep 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 no pilka je super, bez nej ani na krok :grinning: . No dobošová nie je mramor korpus. Už som videla, že ti sem dali linky na dobošové :wink:
15. sep 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ja vieeeem, ale zas - ja nebudem piect tortu z neviem kolkatich platov... je to 3D torta - auticko Mater, takze som si to trosku upravila :sweat_smile:
15. sep 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa máš môj obdiv, takú nádheru robiť 7x tento týždeň.Uf, ja som vystresovaná z jednej :grinning:
15. sep 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 chápem, hádam im to nebude vadiť :wink: . Niektorí ľudia sú na dobošku vysadení, tak pozor na to. Ja som dobošku odbojkotovala aj na mojej svadbe :grinning:
15. sep 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 dakujem :slight_smile: si zlata ale ja akosi nemam naladu na nic uz :frowning2: strasne som unavena snad sa mi zajtra bude robit lepsie....navyse moj mali mi spal dnes len jednu hodinu!!!!idem modelovat dufam ze pojdem spat skor ako o polnoci :slight_smile:
15. sep 2011 o 19:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaja73 ježiši to som moc rada že sa teší,no neviem na čo sa to podobá,moj muž je vojak a detaily robil on :grinning: ...lebo moje detaily odbojkotoval....takže sa teším aj ja že urobila radosť.
15. sep 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa krásné dorty, ty jsi si toho teda nabrala :unamused:
15. sep 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa tak to ti verím, čo si si toho zobrala tak veľa. Mňa by tie torty tiež potom nebavili, musí to byť otročina :cry:
15. sep 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 Akurat som sem sadla-tak je takmer po torte :wink: -chutila a co som prekvapena chutila aj Patkovi-ten mi vobec sladke neje-strasne sa mu vsak ten tank pacil a chcel zjest jeho kolesa-tym to zacalo- a nakoniec teda riadny kus zjedol-len sme cumeli. :slight_smile:
15. sep 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaja73 juj to ma teší...ten marcipán chutí aj mne,stále ked niečo z neho robím tak si hodím zbytky do úst:slight_smile: :grinning:...a odrezky sme si ráno hádzali do úst...z piškóty..bola super.tak ja som moooooooooooooooooooooc rada a hlavne že potešila synátora...to je hlavné.
15. sep 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 museli sme ho poriadne nafotit-chce ho aj v skole ukazat- a aj berie kus z torty pre kamosov.
Teraz sa už nevie dočkat kedy mu pride objednany funkcny model tanku-akosi sa to nestihlo do narodenin. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaja73 no teda vidím že je maniak.....a to je dobre že ho také baví....aj moja dnes pokukávala po modeloch v obchode,že také by chcela stavať a lepiť a malovať....další typ na vianoce :grinning:
15. sep 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata ako dlho vam schne na torte cierna farba? Idem robit mickey mouse koncom sept. a budem tie usi malovat lebo hmotu sa mi nepodarilo nafarbit na cierno ale sivo. Tak chcem pekne cierne budem stetcom natierat
15. sep 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 Teraz u 2h robi tank z lega-nie podla predlohy,ale len tak z hlavy. Nechapem ako to dokaže-hybe sa to ,nerozpadne sa to a dobre to vyzera. :slight_smile: Teraz uz nerobi podla navodov-to zmakne hoc co za hodinku,alebo technic-ozaj narocne za 2h.
Podla fantazie sa viac zapoti a ozaj musi rozmyslat,co kde a ako-som rada, že ho taketo este bavi a že sa neflaka po vonku.
15. sep 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaja73 to je super,my máme teraz nového psíka...malá po nom túžila roky a tak už teraz sa dá,tak sa teší,venčí ho,robila mu s mužom búdu.dnes zasa ohradu....tak je tiež vo svojom:slight_smile:
15. sep 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 dve sa mi prelozili co mali byt az buduci vikend :confounded: jedna sa mi doobjednala kamoska ide na svadbu....ale prvy a posledny krat,maly je este moc malicky na to aby som cely den bola pri tortach,este sa ich napeciem ked bude v skolke zistila som ze moje maximum su 4 torty na vikend :slight_smile: ale beriem to ako skusenost :slight_smile:
15. sep 2011 o 20:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka ak to budeš robiť gelovkou a nie práškovou farbou, tak to v podstate neuschne vôbec. Zostane to lepkavé.
15. sep 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 no bude to prave gelovka :frowning2:
15. sep 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka skus to este dofarbit bud extra gelovkou ci skus kakao popr. ako baby uz skusali dat zelenu, modru, cervenu.
15. sep 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 toho som sa bala na mickey je velka cast cierna...to bude pruser ak vsetko zaspinim
15. sep 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 teeeda sa ti vydaril
15. sep 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy1979 no cervenu uz nemam a ani nejdem kupovat rok by to stalo v skriny..ja xcem miut vsetku hmotu aj farby teda podla moznosti kedze dalsiu robim az i rok zbytocne by som si kupovala cervenu
15. sep 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka tak skus to kakao
15. sep 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 to by som mohla..aky je postup zafarbovania?? :wink:
15. sep 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata nasla som velmi krasne torty tak na inspiraciu, neviem ci to nie je nejaka baba od nas, ale hadam mozem sem hodit link https://www.facebook.com/update_security_info.php?wizard=1#!/pages/Torty-JankaT/109549745793746?sk=photos
fakt krasa
15. sep 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka supni trochu kakaa a premies. a uvidis co to urobi. ked tak si to vyskusaj na kusku aby si videla ako to vyzera.
15. sep 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok