• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vejinka a cim farbis?Ja som zatial nikdy nemala problem.Akurat ze jej treba dat fakt fest
15. sep 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka ja gelovkou farbím len vnútro kvetov, ale fakt to neschne a to len tieňujem. Extra gelovkou to zafarbíš, kúp si ju, tá sa ti zíde. Ak nie tak miešaj ako ti poradila karkulkaaaaa
15. sep 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa to máš pravdu, ale musí byť dobrunký, keď sa to pri ňom dá. Ja mám tiež malú zlatú, ale neurobím pri nej nič, lebo je veľmi zvedavá, tak robím v noci :confounded:
15. sep 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 uf to su diela panecku.Chyba mi tu Alenka a jej dych vyrazajuca tvorba
15. sep 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 ja ju uz dlho obdivujem na TOMe :slight_smile: ma nadherne torty.
15. sep 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby no ja asi nebudem mat cas si to skusat na necisto a potom na cisto..ja tam prasnem to kakao..netreba ho v alkohole rozpustit ci vo vode alebo v nicom len nasypem do hmoty? a dam tu gelovku do toho a uvidim
15. sep 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina prosim ta z ktorych obchodov v cr nakupujes?myslim na nete,dakujem :slight_smile:
15. sep 2011 o 21:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa http://www.ceske-formicky.cz/ a nebo mám tady kousek prodejnu, kde si můžu vyzvednout i osobně bez poštovného http://www.webareal.cz/potreby-pro-cukrare a třetí obchod jsou Malátkovi. Ještě jsem vlastně nakupovala dvakrát v http://www.dekordort.cz/

Teď naposledy jsem nakupovala na Mimibazaru, jak jste dávali odkaz, ale ještě mi to nepřišlo domů.
15. sep 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa Kati ides objednavat z CR? od tej baby z MMB uz nebudes? ci ty si si ani neobjednavala?
15. sep 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka mizu fakt ma krasnu robotu, ako pri takychto strankach nemam chut ani piect :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mi potom pridu tie moje vytvory ako detska praca. Ale kazdy raz musel nejako zacat. Ale straaaasne by som chcela vediet kolko si pyta za tortu.
15. sep 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka mizu Katulkaa si objednavala so mnou
15. sep 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vsetko dopecene a dozdobene, spajza poupratovana , zajtra pofotiti odvazit, odovzdat , poskladat skrinu v detskej a upratat :slight_smile:
15. sep 2011 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 poziadavka bola "auticko "Mater", a plnku - nejaku dobosovu... cize asi cokoladovu."
Takze dufam ze to mysleli tak staci "kvazi" dobosova :sweat_smile:
16. sep 2011 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka to chcela kamoska z cr poradit obchod,ja som od pani z mm objednavala ale este mi veci neprisli
@jakelina dakujem
16. sep 2011 o 07:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj decka.Povodne som chcela napisat ze dobre ale neni takze tak
Mala vrestala a drzala sa ma ako opica v skolke a ked ju zo mna trhali tak som si len predstavovala ze Jana kluuud ides na postu,vyzdvihnes si objednavocku,potesis sa,pomaznas sa s nou a pojdes piect.A kolke to prekvapenie v baliku ked tam pri polozke abeceda jedno X a preobjednajte prosim za tyzden.Ale ja nemam tyyyyyyyyyzden.Mne ju treba dneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees
16. sep 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca chúďa malé, tohot sa bojím pri našej, ja som ako malá revávala ako odtrhnutá. Už sa mi zdá, že tu kočky píšete nejako veľa o tých prekvapeniach pri objednávkach z netu. Oni si myslia, že budeme platiť koľko poštovných, aby sme si všetko od nich skompletizovali :angry:
16. sep 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 tak to hej, to nebolo striktne dobošová :grinning: . Ozik a bábiky ešte šiješ?
16. sep 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca to bych jim asi pěkně zavolala a vynadala. :unamused: :frowning2:
16. sep 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj decka.Idem robit krem kuk do chladnicky a moj drahy muzik nekupil Ceru ale Heru sa mi to dnes pekne seje......
@vlada111 @jakelina a tot moja prva objednavka a prva torta po odrazeni sa a hned komplikacie.Ja isto neobjednam s tama uz nic.2 tyzdne som tu abecedu zhanala lebo nikde ju nemali len tam tak som od nich objednala vsetko a trt.Idem do toho obchodu lebo ma
16. sep 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca - toto sa mi stalo 2x :angry: , už som to tu dávnejšie spomínala... :unamused: . Verím Ti, že máš nervy... Ale je to naozaj nefér, mohli zavolať, alebo aspoň mail poslať, aby si sa zariadila, toto je odveci. Keď objednáš o týždeň, zasa zaplatíš poštovné :unamused:
16. sep 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak narychlo moje tohtotyzdnove :slight_smile:
16. sep 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@bzucinka2 jsou nádherné, ty s miminkama v košíčkách jsou sladké.
16. sep 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca asi by ma piclo a to ti vobec nevolali, ze nieco nemaju? to si z akej stranky objednavala, lebo mne vzdy zavolaju co nemaju a ci to chcem, alebo nieco ine za to :frowning2:
16. sep 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem, ty si aka rychla, co si cakala kym ich akurat vlozim? :grinning:
16. sep 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 to byla náhoda, zrovna jsem nakoukla. :grinning:
16. sep 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 @bzucinka2 objednavala som z korunaplus.Som myslela ze ujo Stano bude 100% . NIkto mi nevolal.

@bzucinka2 no pani pani pani.Krasne a ten pocet :-O

nic idem chladit krem.Este stale som sa nerozhodla aky korpus spravim.........
16. sep 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bianca to fakt, ved on mi praveze zvykne volat ked nieco nema :frowning2: tak to je smola :frowning2:
a dakujem za pochvalu a to este vcera volala pani ze chce tortu teraz na sobotu, no musela som ju odmietnut, kedze to by som uz v tej rozbombardovanej kuchyni nezvladla a bala som sa slubit a potom nesplnit :slight_smile: tak radsej nie, tak dnes idem spachat na byte dezinfekciu aspon tych casti bytu, ktore sa daju :slight_smile: ale uz len dnes skrinu poskladaju moji chlapci a mozem aj detsku s kuchynou dat do poriadku :slight_smile:
16. sep 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, moc vás prosím o radu: chtěla jsem dělat ten mascarpone krém z bílé čokolády, tak jsem si včera večer udělala ten základ - ve dvou šlehačkách rozpustit dvě bílé čokolády. Dala jsem to na noc do lednice, ale ráno jsem zjistila, že je na tom takový škraloup a zbytek je úplně řídký, nevíte, co s tím?? :confused: Nerada bych to vyhodila :pensive: . Moc díky :slight_smile: .
16. sep 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky aj mne sa dnes stalo niečo podobné, som objednala z toho českého mmb a pani mi poslala len veci čo si objednala @lusil2005 a moje veci zabudla pribaliť :sweat_smile: ja to síce nepotrebujem hneď ale poštovné budem platiť 2x :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže @mizulienka alebo aj ktokolvek iní, ak by si niečo chcela idem objednať ešte...
16. sep 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
zase sa po dlhšej dobe ozývam - prepáčte, že sem nechodím častejšie, no akosi nestíham. Tento týždeň som po dlhej dobe mala 4 torty a aj to sa mi tak nakopilo na jeden deň, že som skoro padala na hubu od únavy. Včera som prvýkrát mala nočnú smenu a robila som torty do jednej v noci.
No a dnes mi volajú, že prídu až za obedom - skoro ma porazilo, keby som to vedela, tak idem skôr spať a spravím to dnes ráno.

No a tu sú moje výtvory: 3 bezlepkové a foťák je tá sacherová torta. Svadobné srdiečka cestujú vyše 350 km do Čiech.
NO a slnečnice som robila prvýkrát v živote - snáď sa aspoň trochu podobajú :grinning:
16. sep 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok