• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. decembra 2017 
@artepf tak to má byť, vyšlahaj to pár minút vznikne ti šlahačka a potom do toho primiešaš mascarponne :wink:
16. sep 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat waw nádherné :slight_smile:
16. sep 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj a ja som včera robila 3 torty a zabudla som si všetky odfotiť, dnes robím ešte jednu som myslela, že ju mám robiť tiež na včera no sekla som sa :sweat_smile:
16. sep 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat nádherné - veľmi sa mi páčia srdiečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. sep 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas ďakujem, no tie srdiečka ... dostala som fotku hlavnej svadobnej torty, ktorú budú mať a podľa nej som mala ozdobiť aj tie srdiečka. Ale ma potrápila plnka, dala som asi menej stužovača do tvarohovo-smotanovej plnky ( aj keď podľa návodu to bolo OK, ale asi do tort treba dať o čosi viac ako píšu na sáčku ) no a normálne mi z jednej strany trochu vytiekla von, aj s čučoriedkami, taak mi navlhol spodný korpus :cry: :cry: takže budú ho mať riadne šťavnatý :confounded:
@dadka212 ďakujem
16. sep 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ahoj,ak by sa dalo,aj a by som sa pridala ,niečo by som objednala.. :wink:
16. sep 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 moc díky, jdu to zkusit :wink: .
16. sep 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat uf - dobrý stres :fearful: :frowning2:
16. sep 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 oki pošli mi linky do ip budem objednávať asi až v pondelok-utorok, najprv chcem aby kamoška prebrala prvý balíček a skontrolovala čo tam je čo nie je...
16. sep 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 juj,dík moja,mne to neponáhľa,kedy objednáš tak bude :wink:
a možeš mi prosím ťa ešte arz hodiť link,odkiaľ to bolo?nemám to uložené.........
16. sep 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 najviac ma seje ta zehlicka pana beka.Ja som teraz dala za svoju 6,5 € a margaretky len teraz som si ich nevsimla ked som prezerala album
16. sep 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca no to si ozaj draho kúpila ja som kúpila tuším za 4, takže celkom v pohode ma to vyšlo a margarétky má teraz som videla
16. sep 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 hej draho lebo som chcela usetrit na postvnom a trebalo mi nutne tu abecedu ktora mi nedoslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vr ja som ale nastvana
16. sep 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ti verím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som mala šťastie kamoška mi predala tú moju čo mám za nejaké 3eura a sú tam velké malé a aj čísla :dizzy_face: ale chcem aj tú funky kúpiť len vždy objednávam z e-shopov kde ju nemajú a zvlášť ju objednávať teda nebudem....
16. sep 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja frave funky mam a chcela som mensiu lebo mam dnes dve mena a to sakra dlhe a s Funky to tam nenatrepem.Och och och
16. sep 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca fúha....mala si skúsiť tie od kováča čo má script alebo groovy http://cukrarskepotreby.eu/kategoria/417/Ine/
16. sep 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak ja som práve odovzdala 2 svadobné torty ... išli na jednu svadbu ... uff len neviem ako prežijú ten prevoz a neviem si to predstaviť že budú na stole celý deň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@bianca a to si odkiaľ objednávala? lebo ja som takto 2krát z korunaplus.sk a som povedala že nikdy viac, lebo poslali čo mali a jasné že chýbalo práve to čo som najviac potrebovala :rolling_eyes: nehovoriac o poštovnom :angry:
16. sep 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte sa vás chcem opýtať ... tie čo robíte MMF, nezdajú sa vám poslednú dobu haribo marchmalov nejaké iné? :confused:
16. sep 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pomooooc, ako prichytím šablónu stencils na MMF keď sa mi vôbec nechce ani trochu orosiť. V noci sa mi jedna strana orosila tak sa mi to podarilo ale potrebujem to dať aj na zadnú stranu. Už som v koncoch, privítam každú radu :slight_smile:
16. sep 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 já jsem to nikdy nedělala, tak jedině nějak orosit rozstřikovačem ne???
16. sep 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 moja v korunaplus.Naposledy.Vsade inde maju v I obchodoch oznacene ze tovar nieje skladom a tam...skoda slov

inak zasa sa mi podarilo daco zeny.Omylom som zafarbila hmotu na cierno....teglik ciernej som mala otvoreny lebo mal ist dalsi v poradi a docapla som nim omylom slabu hnedu.Fakt sa mi dari panecku
16. sep 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 no mala ale nespravila som tak a je to.Kaslat na on line obchod.Idem na vylet do KE radsej
16. sep 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekařinky z Čech, v Globusu je v akci Salko karamel za 29,90
16. sep 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 to ako na potvoru ked potrebujes aby sa orosila ani za svet sa neorosi :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Skus jej urobit trosku teplotny sok - ladnicku nachvilu na plno a potom von
16. sep 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. sep 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mala by som otazocku..ked chcem dt upiect poschodovu tortu 3,5-4kg...aka bude velka myslim priemer dole a priemer toho horneho poschodia....aby som si to vedela predstavit..dakujem
16. sep 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ziza55 to budeš mať strašne maličké - ja keď robím obyčajné okrúhle torty, tak priemer 24 cm ( ako plytký tanier ) vychádza na 3.5 - 4 kg.
Takže tá tvoja by musela mať počítam zhruba dole cca 20 cm a hore nejakých 10 - 12 cm ... lebo nepekne vyzerá poschodová torta, ak je malý rozdiel medzi jednotlivými poschodiami, ideálne je rozdiel tých 10 cm.
A to sa strašne zle robí také malé.
16. sep 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat torticky su krasne, no a tie slnecnice... akurat som si to odlozila medzi inspiracie ze ake kraaaasne slnecnice!!!! :dizzy_face:
16. sep 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 ďakujem ti veľmi pekne - boli moje prvé, tak som sa bála, či sa to vôbec bude na tie slnečnice podobať :dizzy_face: som zvedavá, čo mi budúcu stredu povie nevesta, či sa jej páčili, lebo o týždeň jej znova idem piecť tortu ale teraz štvorcovú a rovnako ozdobenú, lebo toto bude brať do práce pre kolegov
16. sep 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok