• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka Mám na to takú formu, je s tým riadna piplačka ale výsledok stojí za to
16. sep 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
ahojte...
ja stiham len "ocumovat"... :sweat_smile: a zostavat v nemom uzase... :dizzy_face: strasne ste sikulky... :dizzy_face: ja som mala teraz dve torty... samozrejme jedna z nich kitty, ved ako inak... :sweat_smile: a je to na zamyslenie, ale ja stale neviem prist na kobylku ten cokohmote... :frowning2:
16. sep 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@lusil2005 prekraaasna torticka :dizzy_face:
16. sep 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@m.a.r.t.i.n.a ahaaa, a to do toho davas hmotu? ci cokoladu, ci? lebo nejak neviem ako to, ze su tie pismenka ine ako tie kvadriky? :confused: :sweat_smile:
16. sep 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 krásna riťka :wink: :wink: a prečo si smutná ? vieš s koľkými som sa ja nestotožnila ?! a aj to na nich vidieť - čo som nerada robila bolo odfláknuté :sweat_smile: :sweat_smile: To je taká cukrárska dilema: čo sme ochotné urobiť pre peniaze - a či je to ešte "hobby" alebo "biznis" ???? mám voľno tak sa môžem venovať takýmto filozofickým otázkam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka :sweat_smile: Najprv tam nalejem jednu farbu čokolády, ale len do tých "výlyskov", to je strašná prplačka, nechám ztuhnúť a potom do plna dolejem druhú farbu čokolády. Po vyklopení je písmenko pekne vidieť
16. sep 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@m.a.r.t.i.n.a ahaaa konecne chapem :grinning: no to verim :sweat_smile: sak to dva dni mozes robit len pismenka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. sep 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Písmenka som si urobila už ráno,len tým,že keď robíš dlhší nápis,tak potrebuješ niektoré dvojmo aj trojmo,tak musíš čakať,kým to ztuhne a robiť ďalšie :dizzy_face:
Našťastie mám malého u starkých, tak som mala na to celý deň, lebo to sa nezdá,ale jedna plnka, druhá plnka, písmenká, zdobenie a je tu večer :slight_smile:
16. sep 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tu mordujem s tortou, som upiekla uz srdiecko na krstiny, ale za svet neviem ako ho rozkrojit, aby bolo na dve polovice...teda myslim pred potahovanim... :rolling_eyes: povodne som chcela ze jing a jang..ale som si to nakreslila na sablonu a furt to nie je rovnake :angry: :rolling_eyes: a neviem podla coho to mam spravit :rolling_eyes: :rolling_eyes:

asi ho prekrojim len kolmo a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
@dm1 ďakujem za radu, všetko čo sa dalo som vyskúšala, ale nič nepomohlo, nakoniec som dala aj poťah dole a urobila nanovo ale žiadna zmena, ešte že to bola torta pre známu a mala záložný plán, foto hodím neskôr lebo ma dnes čaká ešte jedna torta.
@m.a.r.t.i.n.a no nemusis mi hovorit...ja tu peciem od rana a to tu mam dve deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a normalne mi maly spava aj dve-tri hodky cez obed...dnes ledva hodinu :angry: :rolling_eyes: :sweat_smile:
takze teraz ked zaspali, tak to musim dorobit, nech zajtra uz len potiahnem a ozdobim...snad ich tata vezme aspon na dve hodky von, nech mam klud :grinning:
16. sep 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka No ja si neviem popri tom predstaviť fungovať aj v domácnosti :grinning: Ja by som nemohla piecť pre ostatných, lebo nejak mi to nejde skĺbiť aj pečenie torty, aj starostlivosť o malého + varenie obživy pre rodinu a ostatné nevyhnutné aktivity :grinning:
16. sep 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa to su tie macicky miu miau ci ako sa volaju? :slight_smile: :slight_smile: krasne :slight_smile:
@lussy23 dakujem :slight_smile:
16. sep 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, potrebujem poradit.....kolko asi by stala takato torta?
16. sep 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lusil2005 prekrasna , fakt uzasna :slight_smile:
@janulkamartinko ta flasa je super :slight_smile:
@lencza krasna :slight_smile:
@m.a.r.t.i.n.a krasna, ze z Himalaji, co bol lozit po kopcoch? :wink:
@mariann2 super :slight_smile: a co je s tou druhou? my ju chceme vidiet ...
16. sep 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvijaa záleží koľko váži - cca 8-10€ / 1kg
16. sep 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 Ďakujem. Ano, bol veľmi vysoko :wink:
16. sep 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha krasne a ako si na tej druhej robila tu vzorku, farbila si praskovymi farbami? :slight_smile:
@pipka a preco ho chces rozkrojit? :fearful:
@silvijaa no vyzera byt velmi velka, tak ja predpokladam ze ma okolo 15 kil, takze cca 150€ :confused:
16. sep 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tak do 120 eur sa vojde?
@silvijaa vojde, ked sa urobia trosku mensie stvorce :slight_smile:
@m.a.r.t.i.n.a juj nebala si sa? :wink:
16. sep 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem...
16. sep 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 lebo mame krstiny sucasne dvoch deti, tak som nejak prirodzene chcela, aby mal kazdy svoju polovicku :sweat_smile: :grinning: ale je pravda, ze ono moze ostat aj vcelku a len ho ozdobim dvojako :wink: ..do zajtra casu dost...celuuuuu noc budem rozmyslat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. sep 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 Bála a veľmi
16. sep 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim vas, mate niektora tieto fixky?? http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/eshop/2-1-Farby/1-2-Fixky ake su siroke tie hroty??? DAKUJEM

a este tie co ste na TOM ako to tam funguje so sutazami?? kde sa dozviem vysledky?? Dakujem
16. sep 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 mam doma nejake vzorove maliarske valceky, tak som si to jednym trochu predznacila a vyfarbila zlatou perletou... :slight_smile: a dakujem... :dizzy_face:
16. sep 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,tak moja posledná tortička je na svete....teraz už budem sedieť s vyloženými nohami až do pôrodu a pozerať ako sa vám darí...
16. sep 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@desmodka na druhý týždeä v časopise :wink:
16. sep 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas mne cokoladova mmf ide, ale ta plastelina - neviem neviem... robila som presne ako dm1, neprehriala som ju - roztopila som nad parou, nie v mikrovlnke. fakt neviem v com to moze byt. ta cokolada nebola horuca ked som ju dala dole z ohna a dala do nej ten sirup. a najprv to vyzeralo super, a potom sa to zacalo drobit. :frowning2: a robila som tiez s tou z lidla, aj figaro som skusala, aj bielu milku. a zakazdym to dopadlo uplne rovnako. takze podla mna to bude urcite v sirupe...
16. sep 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 dakujem ano mio mao macicky :slight_smile:
16. sep 2011 o 22:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok