• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

10. decembra 2016 
Zienky dakujem vam krasne!!! Torticka je uz odovzdana oslavenkyni, velmi sa jej pacila... A bola dobraaaa! Nakoniec som v nej striedala parizsku slahacku a tvarohovu plnku... Konecne som mala zo svojej torty aj ja!!! To uz sa mi nestalo skoro dva mesiace :confused:
16. sep 2011 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lawli wow, ta je nadherna!! Z coho si modelovala ten traktor? Som len zaciatocnik, tak prepac asi taku hlupu otazku! Ale je to tortove cesto, ci cele z mmf?
16. sep 2011 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@njonja ďakujem krásne za pochvalu....otázka vôbec nieje hlúpa...aj ja som predsa nejak začínala...traktor je celý z MMF :wink:
16. sep 2011 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lawli Dakujem:slight_smile: ale jedno nechapem, ja som prave dorobila svoju druhu trou, ale moje oba sa leskli veeeeelmi prevelmi. Cim to moze byt? recept na mmf mam tu z konika, farby mam tekute... a ruky nemydlim maslom ale cukrom.-( Tvoja sa vobec neleskne a pekne to drzi..mne to nechce drzat :frowning2: som robila korunku, co mala stat na trote a cela mi spadla, aj ked som ju nechala v ladnicke par dni susit...
16. sep 2011 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusil2005 krasna! Ako si robila tu cipku?
16. sep 2011 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maca77 aj mne sa zdajú MMF iné ale pripisovala som to že je leto teplo lebo cez zimu sa z toho robilo super a teraz sa mi to rozpadá pýta to viac cukru lebo sa to lepí :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
@dm1 Dani a kde kupuješ ten kukuričný sirup v T-Fornaxe ho nemajú ani v žiadnom zdravom obchode u nas v PB a akú značku hoď foto diky
16. sep 2011 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@njonja Neviem ,ja som tiež začala robiť ten recept tu z koníka a nedávam tam vôbec tuk (raz som doma nemala a tak som skúsila) len si stale umyjem cukríky a dám citrónku, ruky tiež nepotieram tukom ,ale iba cukrom ,poprípade si ich umyjem a usuším.... čo sa týka farieb tak používam klasické potravinárske farby ,ktoré bežne dostať v drogérke...nikdy som nemala iné....sušim to voľne nikdy nie v chladničke...ale len na vzduchu a hlavne nie v kuchyni ,kde je vlhko (para od varenia) :slight_smile:
16. sep 2011 o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lawli hm, tak asi to bude tym susenim v ladnicke:frowning2: Len ked inde je teplo:frowning2: Musim nieco pospekulovat. Netusim, cim, to je.... zajtra hodim foto, ked prijdem z tej oslavy, na ktoru som robila tu tortu... dakujem za rady:slight_smile:
16. sep 2011 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@njonja Ja bývam v rodinnom dome ,mame komoru a tam je super , dokonca aj v lete je tam chladno a v pohode tam držím aj hotové tortičky a tiež suším všetky ozdoby.... :slight_smile: na foto sa teším ,určite kuknem...prajem príjemnú oslavu a nech všetkým tortička chutí...za rady neďakuj ,vždy rada poradím ,aj keď asi nie moc... :sweat_smile:
16. sep 2011 o 23:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@njonja To je sugarveil krajka. Z takej cukrovej hmoty. Je na to specialna silikonova forma.
16. sep 2011 o 23:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
decka cafte.Ja modelujem a uz ma z toho velmi boli hlava.Pidi auticka dlho dlho nebudem robit
16. sep 2011 o 23:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co to co to piatok a tu nikto neponocuje?Ja mam hotovo vaaaaaaaaa este uklid a do postele :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. sep 2011 o 00:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusil2005 , @lawii dakujem krasne :slight_smile:
17. sep 2011 o 00:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bianca já už taky mizím. :grinning: :unamused: Oči držím silou vůle.
17. sep 2011 o 00:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina mne sa dnes chce az zvracat.Asi potrebujem okuliare lebo ma neskutocne boli hlava a je mi zle.Len dufam ze do rana stromy nepopadaju na auta a nebude cela moja robota na prd.CHcelo by to neaku poitsku proti ziv.pohromam :-/
17. sep 2011 o 00:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky, pracujete některá s královskou glazurou? Jaké máte zkušenosti a která je dobrá? chci to vyzkoušet
17. sep 2011 o 01:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte pridavam foto piatej a siestej torty....jedna mi odpadla,a na nedelu mam asi 10 minitorticiek,ale to uz bude pohoda :grinning:
17. sep 2011 o 07:58  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (37)
ahojte,tak pridavam to moje prasa...nejak sa prezralo lebo svina vazi 8,5 kg :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2011 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (35)
Pridavam svoje tohtotyzdnove este asi budem robit jednu so smoulinkou ale to az zajtra a potom mam 2 tyzdne volno lebo idem s malym na operaciu :pensive: . Ale nic vazne len pruh na vajku ma to od narodenia ale aj tak mam strach predsa len taky stuplik maly a plna narkoza :frowning2:
17. sep 2011 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (34)
@pipka tak si mohla urobit obdlznik a z toho dva trojuholniky, alebo kruh na polovicu , to sa lahsie deli ako srdiecko :slight_smile:
@m.a.r.t.i.n.a tak to ti verim :slight_smile:
@lawli krasna super :slight_smile:
17. sep 2011 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@broucek2 co je to kralovska glazura? :slight_smile:
@martinex sme ti vraveli nerob podnos :grinning: ale je krasne aj ked je prezrate :grinning:
@dm1 krasne torticky a vidim ze si pouzila na cokoladovej tie perlicky, aj ja ich uz mam doma, tak asi pouzijem na svadobnej :slight_smile:
chudatko malinke, drzim palceky, aby bolo vsetko ok a operacia dopadla na 1s hviezdickou :slight_smile:
17. sep 2011 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 kde sa daju momentalne objednat tie perlicky?? Ja som ich uz mala a minula som ich a teraz ich neviem zohnat, vsade su vypredane. Inak su super, mne sa velmi pacia a super sa s nimi dekoruje.
17. sep 2011 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka dakujem,ano vydlabala a zjedla,ale nie islo to do guliek :slight_smile: a potom len vopchala flasu.... kludne vyskusaj to je pre tych co sladke moc nemusia :slight_smile:
17. sep 2011 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu su moje tohtotyzdnove, fotila som ich velmi narychlo :sweat_smile:
17. sep 2011 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (36)
@dm1 operácie sa neboj, môj malý ju tiež podstúpil a znášal to veľmi dobre. Deti sú úžasné, ako rýchlo sa vedia zotaviť.
17. sep 2011 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulkamartinko super, tá zelená je paráda... milujem zelené torty... a tá fľaša :grinning: :grinning: :grinning: navrhujem nalievať, kým je tam tá torta okolo, bude sranda... :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2011 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
kocky potrebujem od vas dalsiu radu :slight_smile:. moze ist pod K2 ako podkladovka nutela s dzemom??? niekde som citala, ze sa dava, ale ci priamo pod K2 to neviem. aby sa mi to nahodou nezacalo topit.
17. sep 2011 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bzucinka2 hmmmm...mohla :sweat_smile: ale uz je srdiecko od vcera upecene, tak uz ho len potiahnem...a nakoniec som sa rozhodla, ze zostane vcelku, len ho dvojako ozdobim :sunglasses:
17. sep 2011 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petusko krásne tortičky, prosím ťa, holubicu na tých birmovných tortách máš z formičky? je veľmi pekná. mám objednávku na viac birmovných a zbieram info :slight_smile:
17. sep 2011 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby naaadherne torty...normalne nechapem...to vy ako stihate za tyzden tolko piect :confused: ja mam dost ked mam robit jednu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: zjavne nemam este taku prax :sweat_smile:
a hlavne neustale za suknou maleho, co ma drzi za nohu...no vyyyborne sa mi pracuje :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a mala na stolicke vylezena a vsetko komentuje....obdobie "PREČO" milujem :grinning: :sweat_smile: :grinning: denne 1000x odpovedam,...a ked sleduje pecenie a zdobenie odpovedam hadam aj Milion x :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. sep 2011 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok