• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@zuzana124 je krásna hladunká a jednoduchá. Nič jej nechýba
17. sep 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Vyválej si hmotu natenko, nechej ji chvilku proschnout, nakrájej si ji na kousky, abys nemusela vykrajovat z velkého kusu, dej pod kousek i na kousek jednuvrstvu sáčku nebo fólie a pořádně zatlač a tou lištou jakoby pojezdi po stole.. Jednou rukou tlačíš na lištu s písmenkem a druhou otáčíš s lištou doprava a doleva v půlkruhu.. Určitě se ti to povede..:slight_smile:
17. sep 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina @pipka u nás je to podobne a navyše našej chutí Smartflex a chodí neustále vypytovať. Hovorí guľa, lebo jej z neho robím malé guľky, aby jej to trvalo dlhšie. Dám jej ich na tanierik. Ale prišla na to, že ich zlíže s jazykom a o sekundu je zase pri mne, pýta guľu :grinning:
17. sep 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka no skusim...uz mam aj nafoteny postup co mi tu babulky dali, ale mne sa to vzdy roztrhne ked to idem vyklopit :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak skusim este dat preschnut a snad sa dnes konecne podari :sweat_smile:
17. sep 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka pri výrobe písmeniek skús hmotu vyvaľkať na úplne tenučko a po vyvaľkaní nechaj trochu preschnúť, možno ti to pojde lepšie :wink:
17. sep 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerám, že @zdenallicka bola rýchlejšia :slight_smile:
17. sep 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vidis, tak to nasu este nenapadlo...len sleduje zatial :wink:
ale ked peciem z kysnuteho cesta, to je schopna zjest suroveho cesta aj plnu misu...sila :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

ale verim, ze nebude dlho trvat a aj u nas sa zbytky hmoty budu v bruchu stracat :grinning: ked nie v Hankinom...tak urcite Tomaskovom...bo ten je jak kyselina :sweat_smile: :grinning: :grinning:
17. sep 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 dakujem :wink: mozno mam aj zlu sablonu :unamused: take prilis ozdobne pismo...ale vyskusam urcite, asi ked bude ta hmota tvrdsia, lepsie sa to bude vyklapat :wink:
17. sep 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este som nepridala tak nocny vytvor :slight_smile: , mala velky uspech, dufam ze budu spokojni aj schutou.
17. sep 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@ikula2 wooow paradna golfovaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tie golfove palice su z coho? :confused: sparatka?
17. sep 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka taká rýchlovka, ani som ju sem nechcela dávať, bola na grilovačku. Ale keď som zbadala tvoju, nemohla som inak :grinning:
17. sep 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@ikula2 tá je krásna, to si sa piplala s trávou cez cesnakový pretláčač alebo je to kokos?
17. sep 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 drzim s malym palce!!!neboj dobre to dopadne :slight_smile:
17. sep 2011 o 14:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2011 o 14:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no golfove palice som robila 2x lebo stale sa mi nepacili nakoniec to je z drotiku na kvietky 20tky a na konci je potahovka a zamalovane striebornou farbou
@vlada111 vladi kokos, ale viac sa mi paci ako potahovka, pride mi prirodzenejsi
dakujem :dizzy_face:
17. sep 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 no sikulkaaaa, krasne to je fakt :sunglasses:
17. sep 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka nebije sa to mne sa hodi super hneda a ruzova :wink:
17. sep 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 tak tieto ja mam najradsej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a gastanovu obzvlast :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. sep 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 Krásná...:slight_smile:
17. sep 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 JO, to jo, mně se to bije s tou mašlí a balícím papírem.. Ale není energie.. :grinning: :confused:
17. sep 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 vyzerá to super s tým kokosom
17. sep 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ten napis mena sa ani mne nedaril hlavne E to som tolkokrat robila co sa mi trhalo nebolo mozne ho spravit takze to meno je roztrasene,ale cisla tie mi pekne isly
na topanky sablonku nemam tie som si vymyslela :grinning: lebo som nemohla ziadnu sablonku na sandalky najst tak je to tak od oka robene tiez som ich prerabala aby to trochu sedelo :sweat_smile:
@vlada111 no nasa ta je zavislak na tejto ovecke timmy :grinning: my mame doma uz hotovy salas sama ovecka :grinning:
@dm1 malinkemu zelam skore uzdravenie

aj vase torticky su vsetky krasne a dakujem za paci sa mi :slight_smile:
17. sep 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katulkaaaaaa - krásnučké
@petusko - nádherné tortičky
@dm1 - krásne torty a nech všetko dobre dopadne
@martinex - ´žasné prasa, ako živé =)
@adka_praha - krásne torty a tá druhá... nádherná. @m.a.r.t.i.n.a - nádherná torta @mariann2 - krásna @lawli - parádna
17. sep 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 - krásna tortička
@ikula2 - skvelá krásna, waw
17. sep 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka ake zaujimavo mas mena spravene na stojato na tortach
17. sep 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 - krásne tortičky
@zdenallicka - krásne torty
@yamahafazer - krásnučká
17. sep 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka idem robiť tortu krtkovu a mám za predlohu tvoju :sunglasses: dúfam, že sa mi aspoň spolovice taká krásna podarí...
17. sep 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 a ako si robila ten batoh na tie palice je to len z hmoty?sa ti krasne podaril
17. sep 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok