• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@vlada111 no veď to ma trápi najviac že tie hrbolce vidno normalne už mam nechuť do toho keď viem že sa to nedary a može to byť aj tým skúsim nabudúce nechať hrubší a uvidíme čo to spravý už som nešťastna ta krstinova v modrom ma dosť sklamala vobec sňou niesom stotožnena :angry: ... preto radšej robím 3D torty lebo tam to tak nieje vidieť
17. sep 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina leskene sa to lebo nakoniec torty postriekavam perleťou rozriedenou v alkohole ale može to byť tým že tom mam moc na tenko
17. sep 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli mňam, vyskúšam, ďakujem moc :wink:
17. sep 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 tie su prekrasne!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. sep 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tica to ti věřím, mně se to ještě nestalo, taky bych z toho byla nešťastná. Jinak to máš všechno krásné, jenom ty nešťastné hrbolky. A korpus máš pod tím úplně rovný??? Já už než to potahuju, to mám rovné jak sklo, možná je to i tím. Potřu to a za půl hodiny vytáhnu z lednice a úplně to pečlivě vyhladím, aby tam nebyl žádný hrbolek ani důlek
17. sep 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tica no mne pod MMF tak isto vobec nerobili hrbolce,ked som to vyvalkala. a ani sa mi tak nerosi ako tebe,pekne sa mi ju da vyzehlit. teraz uz sice robim s PDT,ale s MMF som veru nemala take problemy :confounded: skus si dat do chladnicky karton do zadu za tortu,aby sa to tolko nerosilo a vyvalkaj na hrubsie. torticky su krasne! :dizzy_face:
@jakelina este tebe som minule zabudla pochvalit tu kabelku, perfektna je :slight_smile:
17. sep 2011 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak este pridam asi posednu sobotnu torticku sem, lebo tusim uz vsetky spite, alebo pilne pracujete :slight_smile: . Je to tak len pre rodinu na zajtra pre bratranca lesnika a krstnu mamu.
17. sep 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
já jsem tedy začátečnice, používám MMF a taky se snažím, abych měla dort před potahováním krásně uhlazený, takže stejně jako @jakelina ho pomažu, dám ztuhnout a ještě pak znovu vezmu hladký nůž a znovu pořádně vyhladím, na pomazávání používám máslo vyšlehané s cukrem a se zbytky korpusů a dort se tím krásně zarovná a pro mě je to i chuťově lepší než jen samotné máslo s cukrem
17. sep 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tica ja tiež poťahujem s MMF ale také malé hrbolčeky som ešte nemala, ja dávam hrubší marcipán a pred poťahovaním boky torty vyhladím aby bola krásne rovná, nechám dobre zatuhnúť a až potom potiahnem. Inak skúšala si už boky torty potrieť (vyšľahané maslo + cukor + korpus alebo krém vhodný pod poťah + korpus), veľmi dobre sa s tým vyhladzujú nerovnosti :slight_smile:
17. sep 2011 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 krasne. tie sisky su super :slight_smile:

moja dnesna, tiez mi tam vidno poschodia, nechapem... bola super vyrovnana a aj zatuhnuta a aj tak ich vidno :confounded: este skusim rano prezehlit, lebo teraz sa mi to lepilo, nepouzila som vobec solamyl,kedze som ho zabudla kupit. tak to bol trosku boj :confounded:
17. sep 2011 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@mrka2 no taku som este nevidel to je playboy zajacik :grinning:
17. sep 2011 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 hej, zajko a okolo ma pierka. nazivo je krajsia, neslo mi ju tak pekne odfotit :sweat_smile: no na zelanie :sunglasses:
17. sep 2011 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ako ja zarovnavam tiež torty ako krem vyhladzujem a vznikaju mi take nezravnalosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a inak aby ste si nemysleli na tej krstinovej ružovej pod tou košieľkou su gombiky tak preto su tam take hrbolce :sweat_smile:
18. sep 2011 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte sikovnice:slight_smile: Tu je moja druha potahovana torticka:slight_smile: som sa vecer vratila z oslavy a skor som sa k tomu nedostala...
18. sep 2011 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
ahojte baby,potrebujem poradit. robila som MMF a neviem ci som ho moc rozpracovala,alebo co a teraz sa mrvi a neda sa dat nijako dokopy aby som ho rozvalkala :frowning2: neviem kde som urobila chybu a ci sa to da este opravit. tortu som upiekla,naplnila a potah takto pokazim. poradte mi prosim ak sa to da este zachranit. dakujem moc
18. sep 2011 o 03:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.potrebovala by som poradit ktora potahova hmota je pre vas najlepsia chutovo aj s ktorou sa dobre pracuje.poznam len K2-tam mi vadi ta aroma a mmf mi velmi nechuti a aj so mala problem to na dalsi den rozvalkat.peciem len pre rodinu a pridavam moje prve torticky
18. sep 2011 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Tipy na krásné dorty na http://designofcookie.blogspot.com/
Viděla jsem na jedné akci dort udělaný od Deniz z karet s housličkami naboku, bylo to úžasný!
18. sep 2011 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tica - veď je krásna a neboj dnes sa nám všetkým bude páčiť, hlavne, že si ju pre nášho Tobiáška urobila s láskou a určite bude veľmi chutná :dizzy_face: . Si šikulka a v našej rodine jednotka. A ten Tvoj bobor je úžasný.
18. sep 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Všem moc děkuju za líbí se mi :slight_smile: Vaše dorty jsou taky všechny moc krásné, už jsem též polikovala :slight_smile:
@tica máš krásné dorty, mě se to samé, co popisuješ stalo te´d na posledních dvou dortech, co jsem potahovala s mmf, a myslím, že je to tím, že jsem potah vyválela na moc tenko, dříve jsem válela na hrubo, ale mě to na tom dortu nechutná, když je tam té hmoty moc, tak jsem teď válela na tenko a hmotu jsem měla dost měkkou, dort jsem měla samozřejmě předtím potřený a hladký, ale potah je různě hrbolatý a trochu navlhnutý a ještě se i trhal - takže válej na minimálně 3-4 mm hrubý potah a budeš to mít pěkné rovné....
@vlada11 vyzkoušej si kleštičky na kousku hmoty jen tak, jde to dobře, uvidíš, ale potah nesmí být moc tenký a musí se to udělat hned po potáhnutí, než to stihne oschnout
@dajna11 já asi bud na potahování objednávat RDI (roll decor icing) počítám, že balení 1 kg mi vyjde tak na 2 kulaté dorty a na modelování smartflex flower. Jinak hmota dobrá na potahování i na modelování je smartflex velvet, ale to RDI je levnější. RDI je chuťově stejné jako smartflex vanilka nebo white icing
@steva vadí ti mandlové aroma? Tak objednej smartflex velvet, ten má různé příchutě - třešeň, vanilka, čokoláda, je dobrý na potahování i na modelování. Levnější je RDI, tam je chut vanilková, na potahování a barvení je super, ale na modelování je měkký, ale přes zimu se i to dá... Nebo holky tady chválí PDT, ale tam mě odrazuje to, že se prý těžko válí.
18. sep 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna NO SO SMARTFLEXOM ROBíM,JE SUPER....WI je drahší takže tolen občas....ale RDI som čítala že je velmi mäkký...nebude sa mito trhať ked to budem prenášať na tortu?
18. sep 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@steva krásne sú tortičky....mne smartflex chutí...mala som rozne príchute,je výborný...len si ho tak uštipkávam ked s ním robím:slight_smile:
18. sep 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem dievcata,ja nemam vela casu a ani trpezlivost a tak len ked sa v rodine naskytne nejaka prilezitost tak si to vychutnam a nieco upeciem.ale klobuk dole pred vasimi tortickami,sama vidim kolko prace je aj s jednoduchou tortou .ste vsetky velmi sikovne a zrucne :slight_smile:
18. sep 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna tazko sa valka len PDT special,co je na letne obdobie. to klasicke PDT sa valka super. :slight_smile:
18. sep 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ďakujem všetkým za pochvalu :dizzy_face:
@tica až teraz som si všimla že si od SNV ..... mne sa páčia torty potiahnuté mmf práve preto že nie sú také lesklé.. už som robila s PDT a sa mi zdalo že sa furt orosuje či topí .... mmf sa dá pekne vyhladiť, žiadne hrbolčeky, občas vznikne bublina ale prepichnem ihlou a uhladím .... buĎ máš pod poťahom krém ktorý je viac pudingový, preto ak dáš len klasika maslo+cukor sa ti nemá čo topiť alebo veľmi natenko .... to fakt netuším :confused:
18. sep 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@steva používám mléčný marcipán a pak Smartflex. Vůbec mi nechutná MMF.
18. sep 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 si si mala podsypávať práškovým cukrom :wink:
18. sep 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek dakujem,ani mne nechuti mmf.nemohla by si mi prosim ta napisat recept na ten mliecny marcipan.dakujem
18. sep 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 ee, to by bolo na PDT vidno. na MMF to nevadi,ale tam mi praskovy vadi, nie je to uplne take jemnunke ako solamyl. nevadi, dalo sa...
18. sep 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ja som raz na pdt použila preosiaty prášk.cukor a bolo to celkom fajn :sweat_smile: no išlo na tú tortu veľa kvietkov a ozdôb tak sa to možno skrylo :grinning:
18. sep 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@steva ked ti nechuti ciste mmf, daj do toho aromu. ja davam do mmf vzdy puncovu aromu, a chuti to uplne ako puncova zmrzlina.
ja potahujem s mmf, a ozdoby robim tiez z mmf. akurat ked som v casovej tiesni a nemam cas na schnutie, urobim ozdoby zo smartflex flower. strasne mi chuti ceresnovy. mam doma aj RDI special aj PDT special, ale mne je aj to RDI special straaaasne makke, a PDT special je zas moc tuhe. To strasne rada pouzivam do silikonovych a umelohmotnych formiciek, a na sulkanie sulcekov. Super drzi tvar a nelepi sa. Netreba ani davat do chladnicky.
18. sep 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok