• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@bianca no ved aj ja sa toho bojím.....musím vyvalkať velký kusisko a to je problém pre mna....ufff som ja zvedava ako to dopadne
20. sep 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ma nestraš,ja som kupila prvý krát PDT že skusim........
20. sep 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 do vody :grinning: a potom do toho listu :slight_smile:
@yamahafazer ja som tiez toho nazoru, ja som ani nefarbila a islo ma picnut ake to bolo tvrde :frowning2:
20. sep 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer @bzucinka2 baby ma nehnevajte :angry: ja som prvy raz objednala kupovanu hmotu...dnes prisla tak som zvedava ako to s nou pojde...niekto spominal ze treba nachvilku dat do mikrovlnky
20. sep 2011 o 20:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vsem mate vsechny moc krasne dorty muzu vas poprosit o recept na stonozku a pripadne nejake fotky pro motivaci dekuji moc :slight_smile:
20. sep 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj
20. sep 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli díky za gratulaci, my už doma jednoho kluka máme, i když v holčičím provedení :grinning:
@broucek2 krásnej medvídek,tako děkuju za fotku, takový se mi určitě nepovede .... no uvidíme. dostala jsem foto naprosto dokonalýho dortu a podle něj mám dortík udělat. Jsme zvědavá, jak to dopadne a jestli mě pak s mým výtvorem nevyhodí :grinning:
20. sep 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 @bzucinka2 @katulkaaaaaa už cca 80 torty som urobila s PDT - tak sa ukľudnite :wink: :wink: :wink:
20. sep 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tak to sa tesiiiim :grinning: ozaj mna dnes zarazilo ze je to pdt z viacerych casti som myslela ze to bude vcelku....je to normalne?takto mi to pripada akoby mi dali nejake ,,zbytky" ale neviem objednala som uplne prvy krat
20. sep 2011 o 20:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som teda PDT skúsila tiež a vôbec sa mi to ťažko nevaľkalo - síce zatiaľ len raz na poťah a teraz som akurát dorobila motýlikov na tortičku na sobotu a pekne sa to vaľkalo a aj farbila sa mi úplne v pohode. A aj na čierno pekne chytala - som zvedavá či aj zajtra budem mať peknú čiernu a nie šedú :slight_smile: .
20. sep 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba a nechces pozicat ten patchwork motylikov?
20. sep 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 a nemala si nahodou specialku? ta je taka tvrda
20. sep 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja som chcela skusiť niečo nové,lebo len špekulujem....super skusenosti mám so smartflexom,ale tak chcela som niečo nové,vraj je PDT taká tvrdšia....ako sa rozvalkáva?
20. sep 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Díky Dani, ale sa bojím že tých by som nevytvorila :wink: Hádam postačia aj taký obyčajní - veď to bude pre mňa :wink:
20. sep 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 to je super, ja som nitranka :slight_smile: . Hodíš mi sem link, kedy a kde. ďakujem pekne
ahoj holky,prosim o radu...vsude na internetu hledam...jak udelat dort -kuzelku s kouli a nikde nic nemuzu najit,,,myslim tim jak ji vytvarovat,aby stala....
@dajna11
@katulkaaaaaa - vyberem z vedra, príborovým nožíkom vyrežem koľko potrebujem a nahrejem v mikrovlnke cca 30 s., potom hnetiem na pomastenej doske
20. sep 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@coko.joko asi musíš celé prepichnúť špilkou, ale či to bude stáť ??? neviem asi ťažko - a keby si ju akože zvalila ? a k nej guľu ?
20. sep 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata PDT sa valka bez problemov, len ta letna PDT special je makacka :wink:

Prosim vas neviete mi poradit s kabelkou Luis vuiton? Ma mat tak 5kg, len neviem do akeho tvaru upiect korpus a rezat. Na velky plech? Len netusim ake rozmery tej kabelky urobit :confused: . Dakujem za kazdu radu
20. sep 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 pozri si na TOM postup na kabelku od 1Mimulililnky
20. sep 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 a aka Vitonka to ma byt?Ja kabelku robim tak ze upeciem okruhly korpus a dam ho prekrojenym dole obe polky vedla seba a mam polkruh
20. sep 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas nemas nahodou nejaky vypocet na aku tortu kolko hmoty?niekde som to videla a teraz ked potrebujem neviem najst
20. sep 2011 o 21:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paja.o určitě se povede, neboj
20. sep 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca
@anibas idem pozriet, chcem tu obdlznikovu hnedu so zlatymi vzormi
20. sep 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby potrebujem rchlo poradiť môžem dať pod poťah čoko plnku
@zuba klasický piškot a dám do něj kakao
@gajana1 pokud není s margarínem, tvarohem, šlehačkou tak ano. Měla by být máslová
20. sep 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 dala som heliu
20. sep 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach holky preco tolko moc pisete ? :grinning: som vas konecne docitala, uz neviem :unamused: kto sa to tu pýtal na tie pismena na torty, mne tu niekto davno poradil-velka vdaka este raz , ako baby pisali, vyvalkat na tenko, nechat preschnut nemusis davat ziadnu foliu ani sacik, rovno vykrojis a potom tu formicku plesknes o stol :grinning: a pismenko ti krasne vypadne aj same :grinning: ciste s rovnymi krajmi :wink: som sa tiez vzdy s pismenami trapila :frowning2: aa este ked sa ponahlam tak tie tenunke casti na pismenkach si "vyklapam" " vytlacam" tenkym drotikom
20. sep 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok