Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

alionuska
27. jan 2010

A ja idem na vikend piect dve... Bieleho psika a penis v rifliach... 🙂 😀 To zas budem musiet improvizovat,lebo nemam doma tata.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
27. jan 2010

alionuska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to budes musiet zas len po mamati 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
27. jan 2010

pamati som chcela napist 😅

anibas
27. jan 2010

alionuska: vďaka za recept na prvej strane - MMF sa asi podarilo a to za 23 minút aj s preosievaním cukru aj s umývaním cukríkov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
A podarila sa aj prvá ružička.
Len nie je snehobiele ako cukor, trošku žltšie ale vyzerá dobre.

alionuska
27. jan 2010

cessy ... a na co si myslela ,ked si sa pomylila...??? 😀 😀 😀 😀

Anabis,tak to je super,ze sa podarilo!!! Len tak dalej! 😉

cessy
27. jan 2010

alionuska 😔 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😔 😵 😵 😵

henikav1
27. jan 2010

cessy sa prave tak cervenala, ze ani nevidela na klavesnicu, vsak?? 😀 😀 😀

sue
27. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... Ali si to nedala do albumu,tak tu je jej výtvor 😉 😅

cessy
27. jan 2010

sue my sme ju videli...je...teda bola krasna 😵 😵

cessy
27. jan 2010

heni no vies......hned som si to zacala predstavovat....ako by alionuske stam mužik ako model....hi-hi, tak hned sa mi tam kadejake preklepy vkradli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenka.pav
27. jan 2010

😎 no mne by asi muz nestal ako model 😀 , nemusi zas kazda vediet, co mam doma 😀 😀 😀 😀

lenka.pav
27. jan 2010

muz prave povedal, ze hlavne aby stal 😀 😀 😀 😀 😀

lenka.pav
27. jan 2010

boze baby, uz som taka nedockava, objednala som si pomocky a uz mi aj prisli, ale k sestre do blavy a ja sa k nim dostanem asi az o dva tyzdne ☹ . uz by som ich tak velmi chcela vyskusat!! 😅

stalida
27. jan 2010

ahoj babky, ja akosi posledne dni nic nestiham.
Leni, ten pocit poznam, ja sa stale tesim na nove vecicky ako male dieta.
Alionuska,Cessy- tak to som sa pobavila 🙂 Ali a co tak nejaky sused? 😀
Kocky, robili ste uz s Pastou Dama Top? Ja som si ju kupila na skusku, ale teraz som ju farbila a necitim si poriadne zapastie, bola doooost tvrda.

ma_jus_ka
27. jan 2010
ma_jus_ka
27. jan 2010
cessy
28. jan 2010

lenka a co si si naobjednavala?? 😉

alionuska
28. jan 2010

No vidim,ze humor vas neopusta... 😀
Sue ja uz do albumu fotky torticiek radsej nepridavam,lebo mi zmazali celyy album s tortami...som nahnevana.... 😀
Tak vzdy iba hodim link na najnovsiu tortu....
Stalida,,,sused neni ziadny co by stal za hriech..a vlastne ja milujem moju polovicku tak moc,ze ziadny chlap by mi za ten hriech nestal.! 🙂 🙂
Ja idem dnes na tie torty..vcera sa mi nechcelo zacinat,tak toho budem mat dnes dost...aj upiect,aj naplnit... a zajtra ich dokoncim... 😉

A este by ma zaujimalo co pisala ma_jus_ka ked ju uplne zrusili.... 😀 😀

cessy
28. jan 2010

alionuska majusa davala link na jednu stranku aby sme za nu hlasovali.......ja som stlacila ten vykricnik a napisala som ze odbocuje od temy a potom ju zmazali...........Milka co ma neaku sutaz tak tam

henikav1
28. jan 2010

babulky, ja odpadnem, dostala som moju prvu objednavku na tortu 😀 😀 😀
a to rovno na princeznu, takze alionuska, asi ta budem kopirovat, ak dovolis, podla tej tvojej nadhernej popolusky. Dobre ze mam cas nad tym rozmyslat, lebo to bude na marec, sice jednu chceli teraz na sobotu, ale zial, nie som doma, idem do Prahy, musia objednat inde
ozaj ktora to robila tu peknu ovecku???? priznajte sa baby, aby som nemusela dlho hladat 😀 😀

stalida
28. jan 2010

henikav, ovecku robila lenka, uz som od nej mamila informacie 🙂
drzim prsty na babiku, nech sa podari, ja som robila tieź svoju prvu asi pred dvoma tyzdnami.Som sa vytesovala pri dvoch mojich chlapcoch 🙂 🙂

henikav1
28. jan 2010

ved prave stalida, aj ja len chlapcenske malemu, loptu, futbalovy dres a futbalove ihrisko, ale kolegynka ma dcerku co bude mat 3 rocky, tak sa celkom tesim na princeznu
mas niekde fotky tej tvojej babiky?? nech sa inspirujem 😉

alionuska
28. jan 2010

Henika ,no blahozelam!!! Ty proficka! 😀 😀
Neboj podari sa ti urcite...ja som piekla v malych hrncekoch a to som poprekrajovala a dala na seba...potom som to dotvarovala este puncovinkou...takze ziadna babov 😀 kova forma.lebo by bola moc napuchnuta ta suknicka.... 😀
Cessy, 😀 no ty stihas vsetko popozerat.... 😀 😀

henikav1
28. jan 2010

no alionuska, veru strachujem, pretoze ak sa mi podari, tak sa objednavky budu hrnut a ak nie, tak to bude paradny trapas
to uz je ina zodpovednost nez ako ked robis pre seba
ale akurat som si objednala par drobnosti, tak sa tesim ze ich budem moct vyskusat 😵 inac by som asi nepiekla, ani nestiham a uz vobec nehovorim o tom, ze mne kolace velmi netreba, tucna som aj bez nich 😀

evitkamalicka
28. jan 2010

tak torticku mam hotovu, za chvilu pridam foto

cessy
28. jan 2010

alionuska praveze som sa cudovala ze to skor adminky nezbadali, lebo hadam ale v 10 temach pod sebou bola majusa co prispievala.....bolo to veelmi napadne... 😉

heni gratulujem 😉
ani mne sa nepaci ta babika v babovkovej forme...potom je ta suknicka taka......napuchnuta ako pise alionuska 😉

cessy
28. jan 2010

evitka krasna...kolko tam je ruziciek???
a podklad si tam co davala??na com ti tie ruzicky drzali??? 😕

henikav1
28. jan 2010

evitka, nadherna je
Ja som este vobec nerobila ruzicky, tak ich stale obdivujem, ale raz zacnem aj s ruzickami, len ked je to stale pre chalanov co robim, tam sa mi ruzicky nehodia
Este mi poradte babulky, kolko asi si mam pytat za tu Barbie, teda za predpokladu, ze sa mi podari 😵

evitkamalicka
28. jan 2010

cessy je ich tam 75, robila som ich na sparatku a zapichovala do korpusu, plnka je kavova a na vrchu je este taka hmota z ktorej sa robia kavove zrna tiez taka fajnova kavova