• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@katulkaaaaaa jejda tá je krásna, ta modra je uzasna s tou farbou telicka :wink: aj pekne pismenka ake tu su?
24. sep 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 Ten čokokrém k tomu čokokorpusu asi nemůže jít pod potah, co? :confused:
24. sep 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka asi nie, ja som robila iny krem k tomu...
24. sep 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 neviem koho sa spytat ale Monika vam objednavala tie krajky na sugarveil? Ci to padlo.
24. sep 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 to padlo som sa jej na to tento tyzden pytala a ze to nebude objednavat lebo by musela z kazdeho 100kg :frowning2:
24. sep 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2011 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 aha takze ani krajky ani sugrvail :confounded: skoda
24. sep 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 ale ved uz je znova na SK aj sugarveil aj krajky ale krajky najlacnejsie za 65 eur :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 chápem,chápem :grinning: :grinning:
24. sep 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej cukrarskepomocky ich teraz maju za nejakych 56eur. asi si od niekoho vypytam na narodky ci napisem jeziskovi.
24. sep 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ano sugavail ano len tie krajky to je cena, neskutocna a to predpokladam ze maju 100perc. rabat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 no neviem ono si nemyslim ze az taky velky rabat tam maju lebo za tu cenu su 2 krajky a ovela vacsie ako chcela monika predavat
24. sep 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 juj ked mna tak rozculuje ked vidim tie rozdiely na echopoch a ked viem ze niektore veci sa fakt daju dat za nizsiu cenu tak ma to vytaca, ale ano citala som dozadu ze si pisala o krajkach a ze su mensie, ty mas len jednu ci 2ks celu?
24. sep 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 mam len jednu. A aj mna neboj ked to vidim ze v jednom e-shope maju nieco predrazene a niekedy pomaly raz za taku cenu :rolling_eyes:
24. sep 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky to by tak chtělo domluvit se a koupit to někde za velkoobchodní cenu a pak najít tolik zájemců, to je asi taky problém. Sto nás tady asi není :grinning: :grinning:
24. sep 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :grinning: ale skoda velka veru aj baby v CR na dortomanii sa na to tesili :cry:

baby neviem co robit chcu po mne na svadbu nevestu - babiku ozdobit a mne sa take torty vobec nepacia :confounded: . Este s barbinou OK ak je to pekne spravene ale ona mi poslala takuto babiku. a naviac je vysoka od pasa po nohy len 15cm takze to bude malicka torticka ked chcem aby to aj vypadalo a nemala suknu siroku jak fras. A este chce vediet co by to stalo
24. sep 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no ta není zrovna Miss :grinning: :unamused:
24. sep 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no prave a ked sa pozries tak je malinka ved to aka bude torta? :unamused:
24. sep 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no fesanda je to :sweat_smile: to bol napad nejakej 70rocnej tety?
a co tak urobit nejaku gulatu pod to a na to dat tu ozdobenu babiku
24. sep 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ta krstinova je prekraaasnaaaa :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: a aj ta dakovnaaa :slight_smile:

ze mne sa nechce nikto podakovat :angry: :grinning: :grinning: :grinning: kazdy len flasku donesie...a ja nepijem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 praveze nie to jedna kocka objednavala neveste ktora si to vyslovene zelala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Vraj ju ukecavala na normalnu ale ze chce nevestu. len podla mna nevidela ze krajsie su s barbinou a mozno chce taku to len t baba povedala ze sak ona ma jednu doma ked som povedala ze si musia doniest barbi alebo kupim iba ten zapich od pasa dole barbinovy
24. sep 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no to snad len obalit do krepaku a dat na auto , ktore povezie nevestu a zenicha :sweat_smile:

alebo spravit aspon 3 pochodovu tortu a ako vrchne poschodie dat suknu a do toho zamontovat babiku.... :unamused: :sweat_smile:
24. sep 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 dakujem za receptik,urcite raz vyskusaam.S tou satkou poznam,nas mladsi Timino do 3 mesiacov ignoroval kocik tak som ho vsade nosila v Manduce.Este otazka, aku cokinu si davala a kedy,hned na zaciatku slahanie ?
A dakujem za vsetky like,mna to vzdy tak potesi :dizzy_face:
24. sep 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tentokrat nie môj napad,som obkukala od aldoska.cz,aj mne sa to veelmi pacilo
24. sep 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana ano, figurky si robim, no ten konik mi dal zabrat,teda hlava,a aj tak nie som spokojna.NO hadam sa 1-rocnej slecne pacil :grinning: ,tatko bol nadseny
24. sep 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem za vsetky lajky, mooooc potesia/potesili :grinning:
24. sep 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no,ja by som neveste povedala ze tuto pes uchmatol a urobila barbinu :grinning: .Ze po tom niekto tuzi :fearful: Ale nie, vazne,ja by som to nerobila.
24. sep 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru baby ani ja to nechcem robit sak sa jej uz 2 dni chystam odpisat a neviem ako jej napisat slusne ze je otrasna :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Taketo nieco by sa mi pacilo len tie nervy pritom si neviem predstavit http://www.tortyodmamy.sk/barbie-na-dlhsie?page=1
24. sep 2011 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 wau tak to si uplnu krasu nasla.
24. sep 2011 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcatka, krasne torticky ste opat popridavali, vsetky som polikovala, mala som k niektorym aj komentar,ale uz by to ani nebolo aktualne,lebo ste zas toho tolko popisali,ze az. Iba k @dm1 sa vyjadrim,ze ta babika,to je teda des :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tu je moja knizka a idem spat. :slight_smile:
24. sep 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok