• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lusil2005 ahoj, kraaasne torticky, teraz som kukla tvoju stranku, a neviem sa vidadivat co vsetko robis :fearful: :fearful: uuuplne krasne veci, to kedy vsetko stiiiihas???? velkyyyyy obdiv, uzastne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. sep 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex
@havi jeej dakujeeem ste zlatusiky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. sep 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a preco vlastne kupujete tie abecedy hrackarske? kvoli cene ci? lebo v podstate cukrarske abecedy su castokrat lacnejsie ako tie hrackarske a aj to na torte vypada tak "profesionalnejsie". Teda aspon mne to tak pride :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja mam aj tu cukrarsku, ale ked robim len pre nas, tak aby som mala aj ine pismo, nech nemam vsetko len rovnaky typ pisma :sweat_smile: mne sa to okuka , ja potrebujem zmenu :grinning: najma na tie detske torty som chcela nieco take jednoduche, bo ja mam len take to okrasne pismo :unamused: :wink:
25. sep 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 nie nie su,ja dala za cukrarske 27e a kamoska do 10 a su skoro take iste pekne,mas pravdu su aj take fakt hrackarske,ale tie co ma robia krasne pismena
25. sep 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 mozem sa ta opytat nieco ohladom slanej torty..? ako dopredu je mozne ju urobit? na jednu oslavu planujem urobit sladku aj slanu tortu (mali by byt cca priblizne rovnake) marcipanova vydrzi aj dva dni v pohode, ale ako je to so slanou? vdaka...
25. sep 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ked pojdem do dracika tak to pokukam ...sak ked to budem drzat v ruke, tak uvidim, ci take pismo vyuzijem, ci by to uz bolo moc...ale myslim, ze by to mohlo byt ok :wink:
25. sep 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby chcem VAs poprosit o pomoc.Ked robite jogurtovu plnku so zivocisnej slahacky,pridavate stuzovac? Ide o to, ze ja robim 500 ml rastlinnej, 500 ml bieleho jogurtu a cukor podla potreby.Lenze teraz mam tuto iba do vrchneho poschodia torty a tato davka je velmi vela,musela by som zvysok vyhodit.Zelatinovy stuzovac nepouzivam, iba raz som ho ovonala a tak ma naplo, ze som sa skoro povr :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Hrozne to smrdi.Tak teraz neviem ako na tu zivocisnu.
Dakujem :dizzy_face:
25. sep 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 no to by sa mi páčilo veru :grinning:
25. sep 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas krása, to sa dá pri troch deťoch? Nechápem...Máš nejaký postup na tú pivonku?
25. sep 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@havi cukrarske abecedy najpouzivanejsie stoja okolo 5 eur :wink:
25. sep 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hobitkova je úúúžasný
25. sep 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 ja robim slanu vacsinou ten den ako si to beru a je oslava alebo max. den vopred ale ozdoby je najlepsie davat fakt ten den aby to nezvadlo - zelenina, alebo neobschlo
25. sep 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje večerní rychlovka, vyfotila jsem si na jednom dortu orchidejku a pak jsem ho ozdobila na přání, no není to zrovna můj šálek kávy, ale paní to tak chtěla. Mně by se víc líbila jako ta první dorta.
25. sep 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
Nemám žádnou jinou prachovou barvu, jenom tady tu, tak to vypadá tak divně, musím ty orchideje natrénovat, ale nějak mi to nejde. :unamused:
25. sep 2011 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@dm1 no tak s takymi som sa este nestretla
25. sep 2011 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@havi najpouzivanejsie su asi tieto http://www.cukrarskyraj.sk/abeceda-paskova-velka-kurziva-d358.htm
alebo tato ale to su take vacsie pismena nie vsade sa hodi http://www.eshop-rychlo.sk/pecieteskamkou/eshop/0/3/5/286-Vypichovac-abeceda-ozdobna-4cm
ja mam doma 4 rozne cukrarske abecedy ktore stali dokopy vsetky 4 nieco malo cez 20 eur + k 2 som dokupila aj male pismena kazdy typ za tusim 3-4 eru
Toto su vsetko take abecedy ze sa pismenko vykroji a tak da na tortu ale su aj rozne co sa otlacia len do hmoty ci uz patchwork alebo plastove
25. sep 2011 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina je uzastna,krasna
25. sep 2011 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ta prva sa mi viac pači
25. sep 2011 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@havi ta je taka univerzalna ta druha je tak na decke torty a tiez nie vsade lebo je velka. este mam taku ako je prva styl len rovne pismo a potom teraz najnovsiu tu rada pouzivam
26. sep 2011 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 jej dakujem!!! :sweat_smile: vacsinou to stiham namiesto spanku :grinning: ale nemohla by som to vsetko robit keby som do toho nebola taka zazrata :slight_smile: urcite to poznate - ked mate na nieco fakt ze slinu, nepotrebujete spat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. sep 2011 o 02:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. sep 2011 o 02:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ta motorka je perfektna a to ti verim,ze moze byt pre zenu my sme tiez motorkarska rodina tak taku by som brala aj ja :grinning:
26. sep 2011 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobre ranko, dakujem za "paci sa mi" a pre zmenu pridam zasa nejake slane:
26. sep 2011 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@simasa ten medvídek je boží :wink:
26. sep 2011 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 na straně 1472 jsem dávala postup na pivoňku ze srdíček, tak nakoukni. Je to z 22 srdíček nalepených na malinkém kolečku, aby to bylo pevnější.
26. sep 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha rastlinnú vyšľahanú môžeš zmraziť - aspoň Hole sa dá :wink:
26. sep 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujéém
@vlada111 postup mám ten - že do vnútra PVC gulička + nalepené 2-3 lupienky, zvyšpk lupienkov je na drotiku - na dortomanii je postup
26. sep 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina krásna orchidejka :fearful: :fearful: :fearful: aké máš vykrajovátka na ne ??
26. sep 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas vykrajovátka z Floral sady.
26. sep 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok