• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

5. decembra 2016 
Ahojky holky :slight_smile: Děkuju za označení mých předchozích výtvorů ''To se mi líbí''
Dneska jsem do zdárnýho konce dovedla i toho Buráka :slight_smile: Je teda pravda, že jsem se u něj dost vyvztekala, ale nakonec jsem s výsledkem spokojená :slight_smile: Viz. foto
1. okt 2011 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (45)
@jakelina nezkazí se to? Já vím, mám blbé otázky :sweat_smile: ale u mě pečení na zakázku nehrozí tak jestli mi vydrží třeba rok :grinning:
1. okt 2011 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mochenkaa je tam doba po kterou to musíš spotřebovat, ale pokud pečeš málo, tak si kup po kile, taky se to tak dá. Kilo máš na jeden dort i s ozdobami. :wink:
1. okt 2011 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
1. okt 2011 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maicky - to je nádherné auto
1. okt 2011 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@desmodka ta sestrickovska je uzasna, tie tabletky ako ozajstne :slight_smile:
1. okt 2011 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@monika76 - krásna torta. V albume bol i detské torty alebo aj ,,dospelácke"? Ono to niekedy nie je len o adminoch , stačí ka niekto označí album a oni ho zmažú, bez toho, aby sa doň kukli
@mochenkaa - peknučká
1. okt 2011 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte šikulky,nebola som tu straaašne dlho :unamused: ( uf všetko sa mi pokašľalo,pokazilo od PC,sporáku,foťáku :frowning2: škoda slov...asi sa všetko elektronické proti mne spiklo :grinning: .),dočítať,to už nedočítam asi nikdy,tak sa aspoň pôjdem pokochať vašimi nádhernými výtvormi :grinning:
1. okt 2011 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusil2005 juj moja, tak dnesny den ti nezavidim :frowning2:
@yamahafazer krasna :slight_smile:

@dm1 krasnucke, krstinove take jemnucke :slight_smile:
1. okt 2011 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yamahafazer no ju to bavi..niektore kamosky si beru vyzdy im spravi taku krabicu od horalok za 10E taky mix ozdob... ju to bavi ale nepecie... vraj pri ozdobach oddychuje a zase niekto nema na to nervy sa s tym prplat :slight_smile: :slight_smile: ja som len tak keby nahodou niekto chcel :slight_smile:
1. okt 2011 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simasa super slana vyzera uzasne :slight_smile:
@anibas dobre vediet a neobjednat ich, lebo som ich tiez pozerala na nete, dakujem :slight_smile:
@anibas ty si hotovy kuzelnik, prekrasne :slight_smile:
1. okt 2011 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maicky prekrááásne autíčko :dizzy_face:
1. okt 2011 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maicky krasny burak, len ma nejaky dlhy ten predok :slight_smile:
1. okt 2011 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 ta svadobna torticka je krasna!!!! aj ostatne.
1. okt 2011 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusil2005 - čítam tvoje peripetie s parížskym krémom, ja dávam po uvarení a vychladnutí na 2 hoďky do mrazáku, nezmrzne - za tie 2 hoďky nestihne ale riadne sa vychladí a potom sa mi super vyšľahá, nemusím čakať celú noc. Nestíham všetko čítať, ešte máme oslavu, ale verím, že sa Ti nakoniec krém vydaril :wink:
1. okt 2011 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
děkuju moc za pochvaly, ale stydím se. Oproti vám si tu pochvalu vůbec nezasloužím :sweat_smile:
@jakelina tak po kile by to snad šlo. A jaká kupovaná je nejlepší?
@maicky tomu říkám auto :slight_smile: nádhera
1. okt 2011 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mochenkaa mně hodně chutná Smarflew, ale sto lidí sto chutí. Třeba vůbec mi nechutná RDI. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2011 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievčatá, ďakujem vám za všetky "páči sa mi to" - moooooc ma to potešilo :dizzy_face: . Tortička sa vydarila, moc chutila, tak som rada. Ostal malý kúsok na zajtra, ten som "zachránila" pre našich :grinning:
1. okt 2011 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no zienky, padam na hubu... nakoniec som torty dotiahla do zdarneho konca, aj ked s odretymi usami. tak som sa davno nemodlila ako ked som ten druhy pokus slahala... keby sa nevyslahala, slahlo by mna. ale vyslahala sa, tak som to vsetko postihala. sice s odretymi usami, tazkou improvizaciou a drastickym zuzenim planovanych ozdob na tortach, ale zvladla som to!!!tu je ta s Diddle miskou to je ta "nestastna"... Inac - ta slahacka - to nieje vsetko!!!! Natalka sa mi chcela "pomstit" za to ze nemam na nu cas, tak hotovej a ususenej Diddle odkusla z nohy a nastrihala to velke pismenko "M"... Aj som si poplakala :pensive:
no a zabudla som odfotit tu druhu - Kitty tortu... ale teta mi slubila ze mi posle foto...
1. okt 2011 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (44)
@lusil2005 jeeej ta je milá ,nemáš niekde väšiu foto ? Rada by som si ju uložila pre inšpiráciu.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. okt 2011 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusil2005 krásna tortička :slight_smile:
1. okt 2011 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina tak mě je to chuťově asi jedno. Já marcipán tůze nerada :grinning: ale pokud říkáš Smarflew tak ho asi zkusím sehnat.
1. okt 2011 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lussy23 dakujem, moja prva, ale nabuduce uz budem vediet co a ako... su tam nedokonalosti co som sa snazila zamaskovat.. :slight_smile:
1. okt 2011 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
1. okt 2011 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusil2005 krásna tortička,veľmi sa mi páčia tie farby....no ťa obdivujem inak,ale mne minule deti načali korpus upečený macka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. okt 2011 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@adul67 dakujem!!! je jednoduchsia ako som povodne chcela, ale fakt nebol cas uz ani vykrojit o par kvetiniek navyse... a nedarili sa mi perly, tak som musela zapliest sulceky... no proste improvizacia! :D
1. okt 2011 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusil2005 mala si to kruté, ale tortička je veľmi vydarená a milá :sweat_smile: .
1. okt 2011 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusil2005 niekedy je menej viac a ja na improvizaciu nemam talent si šikula :wink:ta myška je zlata
1. okt 2011 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusil2005 naaaadhernaaa je diddlinka :dizzy_face: ako si tam pripevnila to pismenko M? ci je len oprete o mysku? :confused: :wink:
1. okt 2011 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusil2005 tak didlina sa tak milo usmieva napriek ukusnutej nohe a napriek tvojim praskajucim nervom. ale zvladla si to a vyzera ze aj zijes po tom vsetkom.
1. okt 2011 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok