Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
2. okt 2011

Ta kočka co u ní nakupuju na Mimibazaru má hezké nové zboží. Zrovna mě zaujaly ty pístové srdíčka. 😉 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47803983&tab=0 a gerbery http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47460555&tab=0

mrka2
2. okt 2011

@jakelina nooo presne s tymi gerberami som robila tu moju srdieckovu tortu. s tou najmensou. tak ale to su ake super ceny! ja som kupila 3krat tak drahsie 😠

jakelina
2. okt 2011

@mrka2 asi nebude nic moc kvalita, ale za ty peníze 😀

dadka212
2. okt 2011

@jakelina kvalita rovnaká ako som ja kúpila vypichovače za 8 alebo viac eur....a tieto vychádzajú ja neviem na nejaké 3eura v priemere

mrka2
2. okt 2011

@jakelina ked su to tie ako na obrazku,tak to su kvalitne PME. mam presne take iste. nie cinan. ale aj tak pruzinka v keli 😠

jakelina
2. okt 2011

@mrka2
@dadka212 hlavně je u té paní super poštovné, minule jsem platila 50 korun a ještě mi dala spoustu drobných dárečků. To potěší.

dadka212
2. okt 2011

@jakelina no to hej...my už máme objednané, ale nevidela som tam valčeky čo chcú baby... tiež sme minule platili 50kč, ja si to dávam poslať ku kamoške a ona mi to prinesie 🙂

mia114
2. okt 2011

@dadka212 objednavam z tortomanie, ale privezu ti to zadarmo ak objednavas nad 30eur a mne vzdy napise kedy by mohli a ja sa podla toho zariadim, vacsinou mi to nosia vecer okolo 18tej

dadka212
2. okt 2011

@mia114 aha, dík...ja objednávam asi za 50eur...len sestra je v robote len do 16-tej a do PK mi to neprivezú....ja som myslela, že by to privezli k nej do práce,ale ak až večer asi nič...skúsim sa sestry spýtať, či mi tam neskočí v pondelok sú tam do 17-tej...

mia114
2. okt 2011

@dadka212 ale mna sa vzdy opytala kedy mi to vyhovuje, navrhla mi vzdy aj doobeda daky den aj poobede 🙂

dadka212
2. okt 2011

@mia114 oki dík moc za info 🙂 zajtra jej zavolám a skúsim sa s ňou dohodnúť 🙂

dadka212
2. okt 2011

@jakelina a my sme darčeky nedostali ☹

jakelina
2. okt 2011

@dadka212 tak to je mi líto, já ano, byly to drobnosti, žvýkačky v takových reklamních balíčcích a já jsem kupovala u ní i textilní nažehlovací záplaty, tak mi jednu dala navíc.

dadka212
2. okt 2011

@jakelina ále tak bez toho prežijem, ja som myslela, že dala nejakú vykrajovačku navyše 😀

jakelina
2. okt 2011

@dadka212 to ne, zase tak velkou tržbu jsem jí neudělala 😀 😀

dadka212
2. okt 2011

@jakelina 😀 tak lízatká, žuvačky a iné dostávam aj ja pravidelne ako darčeky z e-shopov, tomu sa potešia deti, ako keby toho nemali doma dosť 😝
ešte mi pani neodpísala, som zvedavá, či jej prišlo to čo sme si objednali lebo nemala na sklade...lebo už nejaké veci by som rada mala doma, mám absenciu, poslednú dobu len poťahovky objednávam, nič pre potešenie 😀

bianca
2. okt 2011

cafte kocky.Nakoniec som ziadnu giga poschodovu,hafo postavickovu tortu nerobil.Povodne som sa rozhodla ze ziadna torta ani nebude no nakoniec som to zmenila.Sak cudzim peciem a vlastnej dcere nist?Co by som bola za matku?Oslavenkyna od noci horuckuje,kasle a kycha 😖

janulkamartinko
2. okt 2011

@lussy23 dakujem,nevykaj neblazni vsetky si tu tykame 🙂
a pecies aj na zakazky? mne ide o to kde vo vacsom mnozstve nakupit suroviny,kedze nemam zivnost nie vsade su ochotny....

dm1
2. okt 2011

juj baby clovek sa vrati po vikende domov a take nadhery tu pribudli 😵 . Clovek ani nestiha vsetky menovat!

lusil2005
2. okt 2011

@dadka212 pani z tortomanie to vozila kym nemali otvoreny ten kamenny obchodik... teraz ked je tam uz otvorene, tak nevozi.

dadka212
2. okt 2011

@lusil2005 ahaa...no nevadí, skúsim sa s ňou dohodnúť, minule spomínala, že počká v obchodíku aj dlhšie, tak hádam...ale zajtra by to sestra mohla stihnúť, nechce sa mi platiť navyše 5 eur 😝

lusil2005
2. okt 2011

@dadka212 jaj, tak to som nevedela ze nad tridsat eur je dovoz... dobre vediet! 😅

lusil2005
2. okt 2011

@dadka212 ved jasne. len treba sup sup, lebo teta ma vysoky datum tehotenstva... 😅 ale rozvaza aj jej muzik.

dadka212
2. okt 2011

@lusil2005 😀 no zajtra ráno volám, hádam má aj záskok nejaký pripravený 😀

lussy23
2. okt 2011

@janulkamartinko - na zákazky zatiaľ nepečiem. zatiaľ som len čestvo vyučená. najprv si chcem doknčiť školu. S tými surovinami to neviem. Myslím že aj yamazer je cukrárka, ona možno bude vedieť.

lussy23
2. okt 2011

@bianca najkrajšia lienka akú som kedy videla

lussy23
2. okt 2011

@andriss23 to je torta? 😲 úžasná

bzucinka2
2. okt 2011

@janulkamartinko velmi pekna torticka, mne sa paci 🙂

bzucinka2
2. okt 2011

@zdenallicka karamel? 😉
@zlatat krasne a aj Bob hoci je narychlo je super 🙂
@vlada111 dakujem, tak tie mi dali riadne zabrat 🙂 ale pri 4 som mala svagrinu pomocnicku, keby prisla skor, tak by sa jej aj viac uslo 😀
@daducha tak potom budem cakat na postup, lebo su krasne tie motyliky 🙂
@lussy23 dakujem 🙂
@andriss23 paradna formula 🙂

adrianai
2. okt 2011

@zdenallicka booooože, to sú raňajky....také milujeeem 😀 inak všetko naj 🙂