• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. januára 2017 
@mizulienka musela by si sa spýtať, či sa dá ešte prihlásiť, kuk tuto http://www.tortyodmamy.sk/tvorive-stretnutie-v-nitre
6. okt 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. okt 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 skusim pozriet, kedy to vlastne je a ako dlho, lebo na cely oktober mam uz objednavky na torty a potom odchadzame na vychod k rodicom :slight_smile:
6. okt 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ja som dávala rybársky silon :slight_smile: vyzeralo to ako pravé struny :slight_smile:
6. okt 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prave som narychlo zbuchala malej torticku na meniny... Zelala si (ako inak) Kitty, tak ma Kitty... :unamused: Aspon som na tie sulce okolo minula trosku RDI specialky... Na ine to nemam na co minut. Inspiracia z netu!!!!! :sweat_smile:
6. okt 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
caute, vy dnes nepeciete ci co? ked ste toho tooooooooooooooooooolko popisali, ja som dnes dorobila maxi tortu, co ma cca26 kg , netusim ako ju prenesu a dopravia na miesto urcenia, bude mi luto, ked sa im cestou pokazi, ale nas zakaznik nas pan, este musim urobit jednu poschodovu krabicovu a jedneho simpsona a na tento tyzden koncim :slight_smile: 5-poschodova+ postel+zirafa+torzo +svadba+simpson, aj by stacilo, nie, y som si dnes potiahla nocnu, len ta ozruta mi zabrala celu jednu chladnicku :slight_smile: tak idem dohajan papa
6. okt 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 krasna :wink:
@bzucinka2 akoze 26 kg tak sup sem foto to som strasne zvedava, to je riadne delo, to si ako dlho robila?
6. okt 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 26 kg????? to musí být mega dort! kde je foto?
6. okt 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 foto - foto - foto !!!!!!!!!!!!
6. okt 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 krásna je ta inšpirácia z net-u :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
6. okt 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boxujem krémom torty o dušu - ja len 2 - 3-posch. a 2-posch. ááááále sa mi nechce - celý deň som riešila TOM a teraz ponocujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes vodári skúšali či viem robiť aj keď mi neohlásene odstavia vodu na dve hodiny a to zrovna keď som sa pustila do plnenia a poťahovania :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale podarilo sa. Zajtra ma čaká ešte jedna, s morským motívom, nemáte nejaké inšpirácie, niečo som našla ale málo :confused:
6. okt 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
6. okt 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@zdenallicka jéééj super ďakujem, toto som presne hľadala :dizzy_face:
6. okt 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada78 Bohužel ti víc fotek nemůžu hodit, protože mi nějak blbnul foťák..:frowning2: Ale hoď si do vyhledávače třeba podmořské dno nebo Nemo a ono ti toho vyjede spoustu... :slight_smile:
6. okt 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada78 Na MMB si do vyhledávače dej Nemo..
6. okt 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada78 alebo - trošku vidno
6. okt 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
baby dakujem za nazor co sa tyka slanaka ja mam na to rovnaky nazor a tak som jej aj napisala ze dakujem za zaujem ale take torty nerobim a prsa su maximum co som ochotna spravit :zipper_mouth:
6. okt 2011 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka aha to je pravda, na stretká môžu chodiť vlastne len tie kočky, čo nepečú veľa :unamused:
6. okt 2011 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak to sa mi páči :slight_smile:
6. okt 2011 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 hihi no to by to potom vyzeralo, co? :slight_smile:
to mam objednavky, co su nahlasene uz mesiac dopredu, eby som vedela skor, mohla som si to zorganizovat inac, nevadi, snad nabuduce :slight_smile:b
7. okt 2011 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada78 stale krajsie a krajsie torticky robis sikula :dizzy_face: a oni doobeda vyhlasovali kde bude vypnuta voda ja som isla akurat z obchodu tak som pocuvala ci nebude aj unas lebo som tiez akurat piekla
7. okt 2011 o 05:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ty mas tiez sugarveil krajku, ze? prosim ta, ako dlho to nechavas susit, lebo na navode pise 4 hodiny, treba tolko?
7. okt 2011 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka akurat ju teraz davam na tortu a ja si ju vzdy spravim vecer a na druhy den ju pouzivam 4 hod sa mi zda malo podla toho ako mas vlhko ci ti dovtedy uschne
7. okt 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer uff mne este len dnes pride a vecer chcem zdobit :confused:
7. okt 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2
@reruna
@anibas tak to bol mega dort, akoze jeden den som piekla, druhy plnila a vcera potahovala, ale teda bola to makacka ble, hlavne ked sa mi to cele nahlo a musela som opravovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale muzik povedal wauw, takze to je uz co povedat, tak dufam, ze aj pani bude spokojna a foto hodim v priebehu dna ked dokoncim este dnesne dve :slight_smile:
7. okt 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada78 krasna a morske mam len tieto ulozene :slight_smile:
7. okt 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok