• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@bzucinka2 ty nás napínáš, já si něco tak obrovského ani neumím představit, to musíš mít průmyslovou lednici ne??? :grinning: :grinning: A pro kolik je to lidí???To bude na jednoho řádná porce jestli jich ovšem není sto. :grinning: :grinning:
7. okt 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 tak to som velmi zvedava na tu tortu :confused:
ja nemam tento vikend ziadnu tortu asi po dvoch mesiacoch :grinning: tak peciem zakusky,teda skusam,parizske rohlicky jedna davka mi zhorela,druha vysla....a puncovy rez ale v nasom super obchode nemaju punocvu aromu,tak musim cakat nez mama v meste zozenie....a este nejaky si vymyslim mm ma dnes narodeniny tak nech si da nieco dobre :wink:
@lusil2005 perfektna inspiracia z netu! :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2011 o 08:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas - je krásna
@zdenallicka - krásnučké
@dada78 - nádhera
@lusil2005 - krásnučká
7. okt 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa Kati ides to skusit s tymi zakuskami? ako si sa rozhodla? hmm take parizske rozky mnam :wink:
7. okt 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 to je krásny kvietok
7. okt 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ze narychlo, je krasna :slight_smile:
Luci ty ako dlho nechavas schnut tu krajku? a ty @dm1 Dani? dakujem
7. okt 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka lucka skusim ci vobec dokazem zakusky pre nas upiect kolko mi to zaberie casu atd :wink: a podla toho uvidim ci by som sa na to dala :slight_smile:
7. okt 2011 o 08:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka mne vtedy vyschla cez noc, ale dm hovorila ze to strasne zalezi od vlhkosti a pocasia. ze uz jej uschla za tri hodky, ale aj za cely den.
7. okt 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa to se pomějete, co pak s tím budeš dělat. Rozdáváš nebo to stihnete sníst :grinning: :grinning:
7. okt 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 akurat dnes muselo zacat prsat :angry: mame dost vlhko, no tak uvidim, ono by to malo byt potom na dotyk suche, ked to bude hotove?
7. okt 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka škoda, lebo sme tu o tom s dajna11 dosť diskutovali, škoda, že si si to nevšimla. Keď bude niečo nabudúce, hodíme to sem.
7. okt 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka presne ako lusil pise raz mi ani za 15 hodin neuschla a inokedy za 2 hodky uz som ju davala dole. Ja to skusam tak ze odcapnem trosku rozteky a ked to ide pekne od rozkov tak vtedy vidim ze je to uz suche dobre.
7. okt 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina nas je vela :grinning:
zanesiem svokre,babkam a uz aj nic nebude

:wink:
7. okt 2011 o 09:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ale neboj ked sa budes dost ponahlat tak staci dat krajku na par minut - mozno 2-3 aby nebola moc horuca len zohriata do otvorenej truby na najnizsie. Vybrat chvilku nechat a zase druhym koncom dovnutra a ked to parkrat zopakujes mas ju suchu hned. A este ked budes skusat tie rozteky tak ich nezabudni zatlacit naspat do tej formy lebo mozu uschnut a zlomit sa
7. okt 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka u vás prší ??? u nás ešte leto :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. okt 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky paní z MMB má i tady ty kostice. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49004107&tab=0To je super cena ne???
7. okt 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dakujem Dani, uz sa susi :slight_smile: zatial iba v spajzi, tam mame sucho, len som urobila vela tej hmoty, az zo 100g som si nevedela predstavit kolko sa mi z toho urobi :unamused:
ale citlaa som, ze sa to da dat do chladnicky, nevies, v com by sa to malo skladovat? v uzavretej nadobe nejakej, asi ano, ze?
7. okt 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja som to dala do sacku - takeho toho uzatvaratelneho. mam ich vela - zdobim nimi medovniky...
7. okt 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 dakujem :slight_smile:
@anibas u nas leje
7. okt 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dnesne len ma stvu tie fotky tak naprd sa mi tu foti este vonku prsi a mne to uplne hnusne foti pod lampou a ta fialova farba mne vzdy ukaze na fotkach ako prasiva :angry: a v skutocnosti je taka pekna aj trblietka su tam a mne to vobec poriadne neodfoti a na svadobnej ta krajka je bledo ruzova len tiez mi to naprd odfotilo :angry:
7. okt 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@yamahafazer skus bez blesku a popr. to fotit ako macro.
neboj my si to tam vieme predstavit
7. okt 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka mne na jednu krajku staci zarobit niake vyse 6g prasku len sa to naprd slaha tak malinko
7. okt 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 len my mame taky fotak,ze som rada,ze vobec foti to by chcelo este profesionalneho fotografa :grinning:
7. okt 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no super cena je to...velmi dobrá
7. okt 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer jsou krásné
7. okt 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 já jsem taky analfabet na focení, to macro je jaká funkce??
7. okt 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky
nemáte niektorá to babatko modrú silikonku?chcela by som vedieť,aká dlhá je tá formička,prípadne dlžku babatka.mne dnes prišiel balík od kamky a to zelené babatko sa mi vidí moc malé.....neviem :confused: :unamused:
7. okt 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja vcerajsia :slight_smile:
7. okt 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@mizulienka krásná dortička, ty jahůdky jsou boží :wink:
7. okt 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja mam to modre a to babo ma 6cm
7. okt 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok